2024. Június 04. - 17:54:47
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Verdák  (Megtekintve 200154 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Április 01. - 13:23:08
Válasz #810
Nem elérhető

Maszat


hát nálam kíváncsibb embert ritkán találni.

Egész gyerekkoromban tudtam,h mit kapok karira  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Április 05. - 13:10:09
Válasz #811
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Két kellemes autót szeretnék mutatni nektek, az egyiket vesenyzős hangulatban használnám, a másikat pedig esetleg buliba menet, de azt hiszem a jobb egyre odaférnének a kajásdobozaim.
Continental Gt -ben már volt szerencsém tartózkodni, de ez mégis más. A sportos meg nagyon menő szerintem.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Április 16. - 16:09:28
Válasz #812
Nem elérhető

God Vazzeg



2010. Április 16. - 17:06:27
Válasz #813
Nem elérhető

mack


Két kellemes autót szeretnék mutatni nektek, az egyiket vesenyzős hangulatban használnám, a másikat pedig esetleg buliba menet, de azt hiszem a jobb egyre odaférnének a kajásdobozaim.
Continental Gt -ben már volt szerencsém tartózkodni, de ez mégis más. A sportos meg nagyon menő szerintem.

hehe, az interceptor! A filmet nemtom láttad é csárli sínnel? Nagyfilmvótez annó :)


2010. Április 16. - 17:09:54
Válasz #814
Nem elérhető

bandus




én msot ezért vagyok oda <3! annyira durva autó. bár elég sokat eszik, meg nem is ócsó. de egy 10 éven belül összejön szerintem ;)
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2010. Április 16. - 20:28:14
Válasz #815
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Két kellemes autót szeretnék mutatni nektek, az egyiket vesenyzős hangulatban használnám, a másikat pedig esetleg buliba menet, de azt hiszem a jobb egyre odaférnének a kajásdobozaim.
Continental Gt -ben már volt szerencsém tartózkodni, de ez mégis más. A sportos meg nagyon menő szerintem.

hehe, az interceptor! A filmet nemtom láttad é csárli sínnel? Nagyfilmvótez annó :)




Ne viccelj, alap a film.Mostanában el is csíptem egyszer hajnaltájt.Packard Corvette-je se szar, de az interceptor,szerintem ultraállat!
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Április 16. - 20:30:23
Válasz #816
Nem elérhető

mack


Két kellemes autót szeretnék mutatni nektek, az egyiket vesenyzős hangulatban használnám, a másikat pedig esetleg buliba menet, de azt hiszem a jobb egyre odaférnének a kajásdobozaim.
Continental Gt -ben már volt szerencsém tartózkodni, de ez mégis más. A sportos meg nagyon menő szerintem.

hehe, az interceptor! A filmet nemtom láttad é csárli sínnel? Nagyfilmvótez annó :)




Ne viccelj, alap a film.Mostanában el is csíptem egyszer hajnaltájt.Packard Corvette-je se szar, de az interceptor,szerintem ultraállat!

Nebassz hol kaptad el? Má rég nem láttam...a corvett meg gyönnyörű.

2010. Április 16. - 20:51:38
Válasz #817
Nem elérhető

mack



2010. Április 17. - 20:20:23
Válasz #818
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


http://www.mhtwheels.com/images/gallery/77CORVETTE-NITROUS.jpg


huhuhuuuuu a rohadt kurvaéletbe!!!!!
Filmpluszon ment egyébként vmikor hajnalban egyik nap.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Április 19. - 10:38:06
Válasz #819
Nem elérhető

atleeta


Május 8-9 ismétlés  @:-)
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Április 19. - 22:06:41
Válasz #820

Tündi-Bündi

Vendég
Vezettem az A4et hétvégén!!  :-! Nagyon nagyon jóóó! Sokkal kényelmesebb belül mint az alfa az ülések a könyöktámasz és sokkal jobb a futóműve..észre se lehet venni a kátyúkat az alfa meg csak úgy pattog...ezt könnyebb volt az úton tartani nekem, mondjuk az 1.8-as ez meg 1.6-os biztos számít...viszont szegényke felakadt a paksi kilátónál picit  :'( ...így párom ma azt javította...bakker 12-ért fényezik le az alsó merevítőt, mert gyöngyházmetál...tök szívás, de legalább nem kellett leszedni..., mert azt mondja párom az valami horror volt mikor felrakta...darabokra kell szedni az elejét, hogy levedd a lökhárítót...de hát ilyen ez a szerelem... ;D

2010. Április 19. - 22:11:07
Válasz #821
Nem elérhető

hummerdikk


Vezettem az A4et hétvégén!!  :-! Nagyon nagyon jóóó! Sokkal kényelmesebb belül mint az alfa az ülések a könyöktámasz és sokkal jobb a futóműve..észre se lehet venni a kátyúkat az alfa meg csak úgy pattog...ezt könnyebb volt az úton tartani nekem, mondjuk az 1.8-as ez meg 1.6-os biztos számít...viszont szegényke felakadt a paksi kilátónál picit  :'( ...így párom ma azt javította...bakker 12-ért fényezik le az alsó merevítőt, mert gyöngyházmetál...tök szívás, de legalább nem kellett leszedni..., mert azt mondja párom az valami horror volt mikor felrakta...darabokra kell szedni az elejét, hogy levedd a lökhárítót...de hát ilyen ez a szerelem... ;D
Egy audit ne hasonlitsunk ossze egy alfaval... Plussz alfabol is vannak eleg jok, de mondjuk a sport futomuvek miatt mindig is fog pattogni picit!

ui: ulj be egyszer egy A8 W12 6.0 Li-be... Nallam ott kezdodik az Auto! (csak el ne aludj ott vezetes kozben  ;D ***)))) )

2010. Április 19. - 22:13:48
Válasz #822

Tündi-Bündi

Vendég
Vezettem az A4et hétvégén!!  :-! Nagyon nagyon jóóó! Sokkal kényelmesebb belül mint az alfa az ülések a könyöktámasz és sokkal jobb a futóműve..észre se lehet venni a kátyúkat az alfa meg csak úgy pattog...ezt könnyebb volt az úton tartani nekem, mondjuk az 1.8-as ez meg 1.6-os biztos számít...viszont szegényke felakadt a paksi kilátónál picit  :'( ...így párom ma azt javította...bakker 12-ért fényezik le az alsó merevítőt, mert gyöngyházmetál...tök szívás, de legalább nem kellett leszedni..., mert azt mondja párom az valami horror volt mikor felrakta...darabokra kell szedni az elejét, hogy levedd a lökhárítót...de hát ilyen ez a szerelem... ;D
Egy audit ne hasonlitsunk ossze egy alfaval... Plussz alfabol is vannak eleg jok, de mondjuk a sport futomuvek miatt mindig is fog pattogni picit!

ui: ulj be egyszer egy A8 W12 6.0 Li-be... Nallam ott kezdodik az Auto! (csak el ne aludj ott vezetes kozben  ;D ***)))) )
jól van szólok páromnak hogy újítson be mert ez nem trendi...  ****:)))  vagy megkérem a vezérünket vigyen egy kört..neki full extrás A8-asa van meg egy Bentley Conti Cupéja.. ;D az se lehet olyan rossz... ::)

2010. Április 20. - 21:01:43
Válasz #823
Nem elérhető

Boresz


Hali

Nagyon beleástam magam a használt autós témába mert már tele a púpom hogy buszhoz vagyok kötve.
A versenyzők a következők:
Opel Astra G 1.6 (2000)
Honda Civic 1.6vti (1996)
Fiat punto 1.2 Sporting (2000)
Renault Clio 1.5dci (2002)- vagy 1.4benzin

Ezek 850-1,2M között vannak,klíma,el.ablak,és alap dolgokkal.
Opel volt/van a családban, a szívem az felé húz,de a kis Punto nagyon szekszuállja a kis agyamat.

Volt ezek közül valamelyikkel tapasztalata, esetleg tanáccsal tud szolgálni hogy mivel kell vigyázni ennél-annál? (autószerelő ismerős nincs  :'( sajnos )

köszönöm  :-){
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2010. Április 20. - 21:48:23
Válasz #824
Nem elérhető

mack


Hali

Nagyon beleástam magam a használt autós témába mert már tele a púpom hogy buszhoz vagyok kötve.
A versenyzők a következők:
Opel Astra G 1.6 (2000)
Honda Civic 1.6vti (1996)
Fiat punto 1.2 Sporting (2000)
Renault Clio 1.5dci (2002)- vagy 1.4benzin

Ezek 850-1,2M között vannak,klíma,el.ablak,és alap dolgokkal.
Opel volt/van a családban, a szívem az felé húz,de a kis Punto nagyon szekszuállja a kis agyamat.

Volt ezek közül valamelyikkel tapasztalata, esetleg tanáccsal tud szolgálni hogy mivel kell vigyázni ennél-annál? (autószerelő ismerős nincs  :'( sajnos )

köszönöm  :-){

maradjunk annyiban hogy a használt, az használt. Én megjártam párszor. Az opel astra g-t szidják páran akiknak van ismerőseim közül, a hondára esküsznek ami persze nem üzemanyagtakarékos és az alkatrész sem ócsó, Fiatról asszem tod hogy nekem volt, igaz Stilo és 2004-es és szalonból de avval 5 év alatt (nemsok 178000km) semmi bajom nem volt! Franciát én nem vennék SOHA! de ez én vagyok :D


Tündibündi, nekem is volt alfám, a világ legfosabb autója, viszont egy autóm sem volt olyan kényelmes és vezethető mint az! háááát talán a bömös, az volt a kaliber, talán