2024. Június 04. - 21:00:09
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Verdák  (Megtekintve 200207 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2009. Március 03. - 21:25:40
Válasz #315
Nem elérhető

Boresz


Miért nem mondtad, hogy inkább a motorháztetőn szeretnél utazni? ;D
mert azt hittem kemény vagyok,mint a vídia  :D
de ezek után inkább játszok orrdíszt  !+"%
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Március 03. - 21:26:20
Válasz #316
Nem elérhető

fastor


Miért nem mondtad, hogy inkább a motorháztetőn szeretnél utazni? ;D
mert azt hittem kemény vagyok,mint a vídia  :D
de ezek után inkább játszok orrdíszt  !+"%
annyira nem volt gáz, végülis csakölbe vettük a két elsö ülést ;D ;D ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Március 03. - 21:29:37
Válasz #317
Nem elérhető

mushroom


Naja... Nehezékként tökéletesen szuperáltatok, csak kijött egy 13 literes átlagfogyasztás, míg bent ültetek ;)

Még1 kép a drágaszágról

2009. Március 03. - 21:31:05
Válasz #318
Nem elérhető

H. Laci


az semmi, én kaszakadőr is lettem anno  !+"%
wartburg (4ütemű ))=/) mentünk vele földes úton, én meg ki ültem a tetejére, kb 80al mentünk  @:-) azé földes úton kemény,közbe meg fogták a lábamat a kocsiban  ****:))) ****:)))
ha már fastor-t emblémának akarjátok használni

2009. Március 03. - 21:31:26
Válasz #319
Nem elérhető

fastor


Naja... Nehezékként tökéletesen szuperáltatok, csak kijött egy 13 literes átlagfogyasztás, míg bent ültetek ;)

Még1 kép a drágaszágról

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
meg minusz egy indexlámpa ;D ;D ;D
de, azért nem panaszkodni akarunk, jó volt ez, egy úriember vagy ****:)))))) ;)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Március 03. - 21:33:39
Válasz #320
Nem elérhető

mushroom



 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
meg minusz egy indexlámpa ;D ;D ;D


Igen... azóta mindig duplán ellenőrzöm, hogy rendesen visszacsavaroztam-e azt a qrva helyzetjelzőt, ha izzót cserélek  ˝=/

2009. Március 03. - 21:34:34
Válasz #321
Nem elérhető

H. Laci


na hogy ON legyek   ***)))
a volt munkatársam autoja:   http://www.hasznaltauto.hu/2636072_mercedes-benz_e_2003   nekem most ez a "favorit", nekem nagyon teccenek (akárcsak az összes többi merga)

2009. Március 03. - 21:35:38
Válasz #322
Nem elérhető

mushroom


És azt vágod, hogy a merga olaszul azt jelenti, hogy "szar"?   ****:))))))

2009. Március 03. - 21:39:21
Válasz #323
Nem elérhető

H. Laci


És azt vágod, hogy a merga olaszul azt jelenti, hogy "szar"?   ****:))))))

nem is tudtam   :-O akkor mercedes  ****)

2009. Március 04. - 07:39:49
Válasz #324
Nem elérhető

George


Ne haragudjon meg az illetékes, de ez az ár erős túlzás ezért a kocsiért ::) Persze ha van olyan balek aki megveszi, akkor nem...gondolom a kisebbség veri rá a nyálát - sukár gíííííp Łł= !+"%

2009. Március 04. - 15:03:12
Válasz #325
Nem elérhető

God Vazzeg


Ne haragudjon meg az illetékes, de ez az ár erős túlzás ezért a kocsiért ::) Persze ha van olyan balek aki megveszi, akkor nem...gondolom a kisebbség veri rá a nyálát - sukár gíííííp Łł= !+"%

Ülj bele egybe, tényleg nagyon kényelmesek, és jó vezetni. Az ára ettől függetlenül vicc  !+"%

2009. Március 04. - 15:13:48
Válasz #326
Nem elérhető

George


Ne haragudjon meg az illetékes, de ez az ár erős túlzás ezért a kocsiért ::) Persze ha van olyan balek aki megveszi, akkor nem...gondolom a kisebbség veri rá a nyálát - sukár gíííííp Łł= !+"%

Ülj bele egybe, tényleg nagyon kényelmesek, és jó vezetni. Az ára ettől függetlenül vicc  !+"%
Tudom milyen, azért mondom, hogy a paraméterek alapján erős túlzás az ára ;-oo-;

2009. Március 04. - 15:24:27
Válasz #327
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
És azt vágod, hogy a merga olaszul azt jelenti, hogy "szar"?   ****:))))))

nem is tudtam   :-O akkor mercedes  ****)

Merda a szar.  ;)

2009. Március 04. - 15:25:44
Válasz #328
Nem elérhető

God Vazzeg


Ne haragudjon meg az illetékes, de ez az ár erős túlzás ezért a kocsiért ::) Persze ha van olyan balek aki megveszi, akkor nem...gondolom a kisebbség veri rá a nyálát - sukár gíííííp Łł= !+"%

Ülj bele egybe, tényleg nagyon kényelmesek, és jó vezetni. Az ára ettől függetlenül vicc  !+"%
Tudom milyen, azért mondom, hogy a paraméterek alapján erős túlzás az ára ;-oo-;

Roger that!  :-){

2009. Március 13. - 19:34:42
Válasz #329
Nem elérhető

Linda Varga Namat

VIP Member