2024. Május 23. - 08:48:26
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Verdák  (Megtekintve 199566 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Április 08. - 13:31:45
Válasz #405
Nem elérhető

fastor


milyen hazugság? ????...
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Április 08. - 13:40:57
Válasz #406
Nem elérhető

mack


hát basszus....hmmmm....el sem hinné az ember mennyi péz van ott...a krájzler meg a merci....ráadásul a maybach http://fortheloveofblush.files.wordpress.com/2008/06/maybach.jpg   

szóval volt szerencsém a gyáraikban téblábolni....hihetetlen mik történnek náluk. Anyagi problémák nem hiszem hogy lesznek....

2009. Április 09. - 10:14:12
Válasz #407

csery

Vendég
Aszonták a gyapotszedőnek hogy szépibe engedje el Trullit, safety car mögött nem előzünk, ezt egy világbajnoki címvédőnek tudni kéne, de hát maxira állította a kreténturbót, aztán azt mondat, bocsesz, benéztem.... Łł=

2009. Április 10. - 15:39:31
Válasz #408
Nem elérhető

mack



2009. Április 10. - 15:48:41
Válasz #409
Nem elérhető

fastor


25 millió forintért :o
bár ha nem lenne szar a valuta, akkor 15 ért, már megérhetné elvileg! kérdés, hogy az áram belé, mennyibe kerülne!
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Április 10. - 15:51:00
Válasz #410
Nem elérhető

mack


hámég drága, de majd...viszont komoly a cucc, igaz a kasznit  alótusz hozza.

2009. Április 10. - 16:09:36
Válasz #411
Nem elérhető

Cressler


No senki se detektorozik?  ***))))
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Április 13. - 22:31:02
Válasz #412
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Április 13. - 22:59:40
Válasz #413
Nem elérhető

mack



2009. Április 13. - 23:18:10
Válasz #414
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Április 13. - 23:42:56
Válasz #415
Nem elérhető

zotja


izmos embereknek izom autó :) elég szigorú az alapjárat ezeknél  <3!  ****:))))))

2009. Április 14. - 01:16:06
Válasz #416
Nem elérhető

mack


izmos embereknek izom autó :) elég szigorú az alapjárat ezeknél  <3!  ****:))))))
szerintem ez a "kibaszott amerikai életérzés", amerikai sport, amerikai autók  ::) az a hely más... a gyarmatosítás idején volt hely bőven, amit meg kellett hódítani, ki kellett tölteni(persze most eltekintek attól, hogy az őslakosságot kiirtották  :-[) és ez szerintem azóta is érződik mindenen, az utakon, az autókon(basszunk bele akkora motort, amekkorát csak lehet, üzemanyag van, pénz is van 8)) a testvéremék javítottak nem rég egy CHEVROLETT-et, majdnem 6 méter hosszú, elöl 3 személyes... hatalmas gép, hatalmas motorral(bár a méretéhez képest nagyon kevés teljesítménnyel), és itt a testépítés is, amely szintén a méretről is szól....  ::) :violinplay3:
(és persze sok sok egyéb, amit kihagytam)
Amerika  <3!
 :-){

szívemből szólsz! Imádom ezeket a formákat, alakot, hangot, feelinget......ezek a VASak!!!!  ****:))))))

2009. Április 14. - 07:39:21
Válasz #417
Nem elérhető

Gabe


A 6, meg a 8 henger hangja megunhatatlan. Az európai ember nem is érti, mert csak a 4hengeres szériaszarokhoz van szokva! A többség!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Április 14. - 07:49:40
Válasz #418
Nem elérhető

George


A 6, meg a 8 henger hangja megunhatatlan. Az európai ember nem is érti, mert csak a 4hengeres szériaszarokhoz van szokva! A többség!
Mert az átlag magyar nem tudná kitermelni egy 8 hengeres masina fenntartási költségeit, így aztán bűnözőnek titulál mindenkit, aki ilyennel jár ;D Angliában pl. viszont minden jobbféle autónak csakis a legnagyobb, ill. a sportváltozatát láttam, na meg ott láttam először R8-at, még jóval a hazai megjelenés előtt - azt hittem valami fekete Ferrari :-O Pedig én nem szoktam kocsit bámulni, de az :o :o :o

2009. Április 14. - 08:43:36
Válasz #419
Nem elérhető

mack


nekem az SS Camarro a nagy kedvenc. Amikor az előző munkahelyemre jártam reggelente, az egyik kisfaluban mindíg eg yszép felújított pirosat láttam....a csávó valszeg ezzel foglalkozik mert több verda is dekkolt nála....