2024. Június 08. - 22:07:12
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: hummerdikk féle napló  (Megtekintve 142114 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Május 29. - 18:41:52
Válasz #105
Nem elérhető

hummerdikk


Szevasztok!

Mai csemege: Bicepsz-Tricepsz-Has
Tricepszel inditottam: szuk fekvenyomas, kabeles tricepsznyujtas, kabeles letolas hajlitott foggantyuval.
Bicepsz: francia rud szuken, egynes rud szeles-kozepes-szuk fogassal 3 szeriara elosztva, egykezesekkel valtott karral.
Has: Szokasos

Bic-Tric-nel minden 3x10el ment. Edzes elott Hot Bloodot es megvoltam vele elegedve. Amugy elindult vegre a karnovekedesem hala istennek.... 37.5 felett voltam par milivel, es "dieta" utan volt 36os a karom. (bedurranva kell erteni).

2008. Június 02. - 20:40:29
Válasz #106
Nem elérhető

hummerdikk


Szervusztok!

Megvolt az elso hus es egyeb sutes a koleszba... hat el kell asszem dugni a kajat a tobbiek elol  :-O /7%
Holnap jovok vissza edzesrol bevasarolok egy adag hust!

A holnapi viszont olvasasra!

2008. Június 03. - 18:49:47
Válasz #107
Nem elérhető

hummerdikk


Halee all!

Megvolt ma egy rekordsebessegu mell edzes hassal... Angol tanarom felhivott h be kellene menni idore suli utan...
Minden a szokasos volt kiveve a mellnel a pozitiv nyomas, mert kereten vegeztem, mivel a pad foglalt volt.
Vegre sikerult hust is beszereznem es kezdek jobban eszegetni, igaz a kolesz kajat is megeszem mellette, persze csak azt ami normalisabb /7%

Holnap hat edzes lesz! Meglatjuk h h fog menni, mert nem lesz segitom, szoval lehet h hanyagolom a huzodzkodasokat, es inkabb kotelessel helyettesitem.... Majd kiderul....

2008. Június 03. - 19:15:04
Válasz #108
Nem elérhető

mack


segítő? az mihez? nekem soha nem kell hátedzéshez segítő....bár én egyedül szoktam edzeni és csak ritkán kérek meg egy arra kószálót hogy segíccsen.

2008. Június 03. - 20:00:25
Válasz #109
Nem elérhető

Johnnyx


Húzódzkodáshoz nem árt, ha viszonylag nehéz vagy és ehhez viszonyítva gyenge a hátad.
Egyetek zabot!

2008. Június 04. - 17:29:03
Válasz #110
Nem elérhető

hummerdikk


Tanacsotokra megtartottam a huzodzkodast es relativ egesz jol ment. Elosnek 8, utana vegig 6. Ezen kivul amugy minden a szokasos volt.
Sajnos szetegett a futoszal a sutomben, ugyhogy ujra a szar koleszkaja...

2008. Június 05. - 20:38:37
Válasz #111
Nem elérhető

hummerdikk


Udv mindenkinek!

Megvolt a mai lab(comb es vadli), vall es has edzes! Minden ugyanugy volt mint a multkori edzesen, csak vallba emeltem a vallgepen sulyba!  @:-) Sajna ez volt a heten az utolso edzesem, mert holnap sajna tanulas meg vezetes... :-)-

A mihamarabbi viszont olvasasra!

2008. Június 08. - 20:22:00
Válasz #112
Nem elérhető

hummerdikk


Szevasztok!

Gondolom mindenki sajnalatara kell jelentem h elek... @-o (it was a joke... 8-)) Megjott tegnap a tomegnovelom. IsoMass Xtreme. Holnap megint egy jo kis mell edzes lesz, remelem ujra olyan izomlazam lesz mint a multkor! Nemsokara vege a sulinak hala Istennek es vmilyen szinten az edzesre jobban oda tudok figyelni, meg persze a kajara is, csak az a franya elorehozott erettsegi menne le meg a jogsi es mar otthon tudnek edzeni... Lassan kezd osszeallni az otthoni kajalasom illetve ujabb edzestervem. Ezuton is sok koszonet M.Tas kollegamnak, aki sokat segit nekem! :-)o-:
Remelem a nyaron minden ugy alakul, ahogy tervezzuk es egy jobb format tudok mutatni a nyar vegere nektek. ))=/

2008. Június 09. - 19:48:21
Válasz #113
Nem elérhető

hummerdikk


Szevasztok!

A mai nap ugy indult, hogy csinalunk egy HC edzeset Voros, Lauter modra... Hat mondhatom h durvara sikerult! Igaz mi melleztunk es nem hataztunk, de nekem voltak pillanatok mikor vissza kellett tartani a kajat a gyomromba...
Minden ugyanaz volt mint eddig csak durvabban. Emeltem a sulyon fekvenyomasnal az elejen meg utana a pozitivon is. Hot Blood edzes elott az alap volt, hogy teljes legyen a korkep es mondhatom h jo kis termek, legalabbis nekunk meg nagyon utosen hat.

Legyetek jok! Holnap jelentkezek!

2008. Június 10. - 17:46:22
Válasz #114
Nem elérhető

hummerdikk


Udvozlok mindenkit!

Be kell vallanom, hogy eddig rosszul hasznaltam a gurtnit. Szerencsere tegnap olvasgattam Steve hozzaszolasait es letisztult a hasznalat, igy a mai edzesen nem kellett segitseg a huzodzkodashoz es tudtam mindenhol sulyokon emelni es ugy erzem h eletem eddigi legjobb hatazasa volt a mai abbol a szempontbol, hogy most ereztem legjobban a hatam. Sajnos ez azt is peldazza, hogy gyenge a szorito erom, vagy ahogy Steve mondta "erosebb a hatam mint az alkarom" @:-) Has edzese kicsit progosebbre sikerult, mint ahogy terveztuk, mert kicsusztunk az idobol... (tudjatok kolesz es idore vissza kell erni...)
Sajnos meg most sem lehet Stormot kapni nallunk, ezert vettem 2 doboz Attack!-et. Remelem, hogy ez is lesz olyan jo mint amilyen a Storm baratomnak!

Legyetek jok megha neha nehez is! Csutortokon ha minden igaz ujra jelentkezek!


hummerdikk

2008. Június 12. - 19:02:38
Válasz #115
Nem elérhető

hummerdikk


Szevasztok!

Vegre mar csak egy nap van a sulibol, ill meg az erettsegi ott van, de az mar nem gazos! @:-)

Edzesrol annyit, hogy vegre annyi idom volt amennyit nem sajnaltam, ugyhogy nyugalmasan leedzettem a kart ugy mint a multkor es nyugisan a hast is. Ezek utan a legjobb az volt, hogy volt meg idom pihenni egyet! Iszonyatosan jott a mai edzesen az ero es ez az intenzitas novekedes remelem meg is marad szepen egesz nyaron!
Nemsokara osszeall a nyari edzesem es kajalasom! Amint meglesz publikalom es majd varom a kritikakat ra!

ByeBye!

2008. Június 13. - 21:55:58
Válasz #116
Nem elérhető

hummerdikk


Megvolt a heti utolso edzes is!
Kicsit light-osabbra vettem mint az eddigi lab-vall kombinaciok voltak, mert nem tudtam vmi jol aludni... Labhoz annyit fuznek hozza, hogy gugolasnal asszem emelni kell a sulyon a kovetkezo edzesen ugy erzem. Vallnal meg annyit valtoztattam h nem csinaltam katonai nyomast. Hasra is csak 2 fele hasperst csinaltam, de igyis durva volt, mert alapbol is egett az izomlaztol @:-)

2008. Június 14. - 11:12:00
Válasz #117
Nem elérhető

hummerdikk


Felrakok vmi hangulatkepet az egyik mell edzesrol!

2008. Június 14. - 20:48:05
Válasz #118
Nem elérhető

mushroom


Edzes elott Hot Bloodot es megvoltam vele elegedve.

No-xplodot próbáltad már? ;)

2008. Június 14. - 21:47:44
Válasz #119
Nem elérhető

hummerdikk


Edzes elott Hot Bloodot es megvoltam vele elegedve.

No-xplodot próbáltad már? ;)

Meg nem, de remelem majd egyszer vki megodb egy proba adaggal h kiprobaljam!

(huh h mennyi minuszt fogok ezert kapni  :angry:)