2024. Május 29. - 01:19:03
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: hummerdikk féle napló  (Megtekintve 140171 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2008. November 24. - 19:39:50
Válasz #540
Nem elérhető

hummerdikk


Udv mindenkinek!

Megvolt a mai mell-has edzes! Mellnel annyi h emeltem mindenhol, pozitivpados fekvenyomasnal 85 volt a vege, egykezes nyomasoknal meg 35.
Uj hasporgram, pedig az ami az efitben van(annyi kitetellel, hogy nem ment 15-20 ismetles...XD). Annyit mondok h brutalis @:-) Ideje volt valtani, mert miota hasazok kb nem valtoztattam.


Inteznek egy kerdest a kedves forumlakokhoz: Mennyire lenne jo otlet egy 3-AD-MassFx kura? (levezetesnek persze PCT)

2008. November 25. - 18:46:17
Válasz #541
Nem elérhető

hummerdikk


Van egy jo hirem es egy rossz...

Jo hir: Mai hatedzes jol sikerult es emelgettem is, hol a sulyokon, hol pedig az ismetlesszamokon. ****:)))

Rossz hir: Sikerult egyik este ugy megfaznom, hogy most lazas vagyok, folyik az orrom es faj a torkom... Tenyleg fasza otlet estere kikapcsolni a koleszba a futest... :-Đ

2008. November 25. - 19:01:29
Válasz #542

B1ll4

Vendég
Van egy jo hirem es egy rossz...

Jo hir: Mai hatedzes jol sikerult es emelgettem is, hol a sulyokon, hol pedig az ismetlesszamokon. ****:)))

Rossz hir: Sikerult egyik este ugy megfaznom, hogy most lazas vagyok, folyik az orrom es faj a torkom... Tenyleg fasza otlet estere kikapcsolni a koleszba a futest... :-Đ

Az semmi ... de, hogy a sulinkban is minden este ki a fűtés , minden reggel be ....és mire felmelegedne addigra max 1 órám lehet hátra , bravo bravo bravo ... kényelmes nagykabátban , kesztyűben írkálni :D

2008. November 25. - 20:28:07
Válasz #543
Nem elérhető

hummerdikk


Van egy jo hirem es egy rossz...

Jo hir: Mai hatedzes jol sikerult es emelgettem is, hol a sulyokon, hol pedig az ismetlesszamokon. ****:)))

Rossz hir: Sikerult egyik este ugy megfaznom, hogy most lazas vagyok, folyik az orrom es faj a torkom... Tenyleg fasza otlet estere kikapcsolni a koleszba a futest... :-Đ

Az semmi ... de, hogy a sulinkban is minden este ki a fűtés , minden reggel be ....és mire felmelegedne addigra max 1 órám lehet hátra , bravo bravo bravo ... kényelmes nagykabátban , kesztyűben írkálni :D
Hat igen ez megy "koltsegcsokkentes" cimen... Nembaj, holnap megyek haza, mert elegedtek es 1 nap alatt rendbehozom magam. Penteken mar teljesen jol kell lennem, mert nagypapamat en viszem haza a korhazbol.

2008. December 01. - 20:01:03
Válasz #544
Nem elérhető

hummerdikk


Megvolt a mell-has edzes! Minden jol ment, csak annyi h a hasbol meg most se megy tul sok, mert hamarabb kihalok !+"% De lesz ez jobb is! @:-)

2008. December 01. - 20:04:48
Válasz #545
Nem elérhető

bandus


akko rén szerencsésnek érzem magam :D itt a koliban is meleg van, a suliban meg néhány épületben pólóban kell ülnöm, és még úgy sem fázom.

bár nekünk van atomreaktoruk ))=/ ****:)))
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. December 02. - 13:34:21
Válasz #546
Nem elérhető

hummerdikk


akko rén szerencsésnek érzem magam :D itt a koliban is meleg van, a suliban meg néhány épületben pólóban kell ülnöm, és még úgy sem fázom.

bár nekünk van atomreaktoruk ))=/ ****:)))
Nem az atomtol van ott olyan meleg....  :-X :-)- ))=/
Mai edzes eltolva pentek estere, mert gyarlatogatas van @:-)

2008. December 04. - 21:19:21
Válasz #547
Nem elérhető

hummerdikk


Tonkrement a gepem,ugyhogy leghamarabb vasarnap leirom h mi is volt velem!

udv: humi

2008. December 07. - 18:26:19
Válasz #548
Nem elérhető

hummerdikk


Heyho all!

Ujra gep elott ****:)))

Elozo hetem az ugy zajlott, hogy egy gyarlatogatas miatt kimaradt a vall edzes, de vadliztam most eloszor a baleset ota... Hat meg aznap szar volt jarni, de a legjobb az a 2. naptol jott... Ezen kivul heti 2x uszok, mert kell. Okosabbakat kerdeznem, hogy heti 2x1km jo /rossz e?

2008. December 07. - 18:28:59
Válasz #549
Nem elérhető

fastor


Heyho all!

Ujra gep elott ****:)))

Elozo hetem az ugy zajlott, hogy egy gyarlatogatas miatt kimaradt a vall edzes, de vadliztam most eloszor a baleset ota... Hat meg aznap szar volt jarni, de a legjobb az a 2. naptol jott... Ezen kivul heti 2x uszok, mert kell. Okosabbakat kerdeznem, hogy heti 2x1km jo /rossz e?
sztem elég kevés :-\
bár, mivel te rekreációs jelleggel úszol, lehet nemannyira, de mégse tartom elégnek, bár hátha más, mást mond ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. December 07. - 18:45:58
Válasz #550
Nem elérhető

hummerdikk


Heyho all!

Ujra gep elott ****:)))

Elozo hetem az ugy zajlott, hogy egy gyarlatogatas miatt kimaradt a vall edzes, de vadliztam most eloszor a baleset ota... Hat meg aznap szar volt jarni, de a legjobb az a 2. naptol jott... Ezen kivul heti 2x uszok, mert kell. Okosabbakat kerdeznem, hogy heti 2x1km jo /rossz e?
sztem elég kevés :-\
bár, mivel te rekreációs jelleggel úszol, lehet nemannyira, de mégse tartom elégnek, bár hátha más, mást mond ;D
Hat en ugy eretettem, hogy nem teszek be a tomegelesemnek? (bar ez a 20 hossz sztem nem, mert egesz lazan leuszom mellbe es kozbe jot dumalunk baratommal ;D)

2008. December 07. - 19:20:59
Válasz #551
Nem elérhető

fastor


Heyho all!

Ujra gep elott ****:)))

Elozo hetem az ugy zajlott, hogy egy gyarlatogatas miatt kimaradt a vall edzes, de vadliztam most eloszor a baleset ota... Hat meg aznap szar volt jarni, de a legjobb az a 2. naptol jott... Ezen kivul heti 2x uszok, mert kell. Okosabbakat kerdeznem, hogy heti 2x1km jo /rossz e?
sztem elég kevés :-\
bár, mivel te rekreációs jelleggel úszol, lehet nemannyira, de mégse tartom elégnek, bár hátha más, mást mond ;D
Hat en ugy eretettem, hogy nem teszek be a tomegelesemnek? (bar ez a 20 hossz sztem nem, mert egesz lazan leuszom mellbe es kozbe jot dumalunk baratommal ;D)
megintcsak kijavít valaki, de sztem ha eleget eszel, hogy a többlet energia felhasználást korrigáld, akkor még jót is tehet, mert gyorsíthatja az anyagcserédet...
de sztem kevés az úszás, föleg ha egy úszásnemben tolod le
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. December 08. - 18:25:46
Válasz #552
Nem elérhető

hummerdikk


Heyho!

Megvolt a mai mell-has edzes. Emelgettem sulyban az egykezes nyomason, 45el nyomtam a vegen sima padon 4et, ferden 3mat plussz segitseggel meg1et.

Viszont rosszul tettem le ferdepadon es sztem kicsit meghuztam magam, de majd holnap kiderul!

byez!

2008. December 09. - 18:52:41
Válasz #553
Nem elérhető

hummerdikk


Hey all!

Elso kerdesemre, hogy 3-AD-MassFx komborol meg most is varom az ellen-mellett peldakat.
Emellett mai hat-vadli edzes megvolt! Huzodzkodasnal 5 kilos kezisulyzot tartok a labammal, ha mar nem megy ugy tobb, akkor elengedem es huzom tovabb meg 2-3 ismetlessel a vegen. Szoval van haladas, csak arra jottem ra, hogy a karom nagyon el van maradva a tobbihez kepest szerintem, ugyhogy ujevtol lehet beteszek meg 2-2 kargyakorlatot mell es hat melle. Kit mit gondol errol?

2008. December 10. - 20:42:04
Válasz #554
Nem elérhető

hummerdikk


Heyho megvolt a mai vallazas, meg betettem az elejen szuperszettben egy combfeszito-hajlito kombot. Guggolast egyelore nem nagyon csipi a bokam, de majd januarban merevitovel megnezzuk h h megy ****:)))