2024. Június 08. - 19:04:59
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: hummerdikk féle napló  (Megtekintve 142066 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. December 11. - 18:47:47
Válasz #555
Nem elérhető

hummerdikk


Kar es has edzes, matek tz megvan!

Remelem h holnap telefont is rossz lesz emelgetni :-):-):: ****:)))

2008. December 15. - 11:30:16
Válasz #556
Nem elérhető

hummerdikk


Udvozletem mindenkinek!

Most jovok sulidokitol es ugy nez ki, hogy vagy nagyon meghuztam a mellem vagy egy pici szakadasom van... Eljen, ezentul en is el fogom dobni a nagyobb sulyzokat, nem pedig a padon fekve fogom szepen letenni a foldre.... Ennek fenyeben a mai edzes kar edzes lesz kisebb valtoztatassal!

2008. December 15. - 12:00:59
Válasz #557
Nem elérhető

God Vazzeg


Udvozletem mindenkinek!

Most jovok sulidokitol es ugy nez ki, hogy vagy nagyon meghuztam a mellem vagy egy pici szakadasom van... Eljen, ezentul en is el fogom dobni a nagyobb sulyzokat, nem pedig a padon fekve fogom szepen letenni a foldre.... Ennek fenyeben a mai edzes kar edzes lesz kisebb valtoztatassal!

Mit bírtál csinálni a melleddel?  ????...

2008. December 15. - 12:02:27
Válasz #558
Nem elérhető

Gabe


Udvozletem mindenkinek!

Most jovok sulidokitol es ugy nez ki, hogy vagy nagyon meghuztam a mellem vagy egy pici szakadasom van... Eljen, ezentul en is el fogom dobni a nagyobb sulyzokat, nem pedig a padon fekve fogom szepen letenni a foldre.... Ennek fenyeben a mai edzes kar edzes lesz kisebb valtoztatassal!

Mit bírtál csinálni a melleddel?  ????...
Gondolom oldalra szép lassan leengedte,aztán az utolsó szakaszon faszán meghúzta a mellét, ahol már nem tudod izomból kontrollálni!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. December 15. - 12:02:33
Válasz #559
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Biztos csavargatta a mellbimbóját! ;D ;D ;D ;D Hátul egyedül az öltözőben! ;D ;D ;D ;D ;D

2008. December 15. - 12:04:07
Válasz #560
Nem elérhető

God Vazzeg


Udvozletem mindenkinek!

Most jovok sulidokitol es ugy nez ki, hogy vagy nagyon meghuztam a mellem vagy egy pici szakadasom van... Eljen, ezentul en is el fogom dobni a nagyobb sulyzokat, nem pedig a padon fekve fogom szepen letenni a foldre.... Ennek fenyeben a mai edzes kar edzes lesz kisebb valtoztatassal!

Mit bírtál csinálni a melleddel?  ????...
Gondolom oldalra szép lassan leengedte,aztán az utolsó szakaszon faszán meghúzta a mellét, ahol már nem tudod izomból kontrollálni!

Háááát nemtom..  --)

2008. December 15. - 12:04:49
Válasz #561
Nem elérhető

God Vazzeg


Biztos csavargatta a mellbimbóját! ;D ;D ;D ;D Hátul egyedül az öltözőben! ;D ;D ;D ;D ;D

Meg"húzódott"  ****:)))

2008. December 15. - 16:21:47
Válasz #562
Nem elérhető

hummerdikk


Udvozletem mindenkinek!

Most jovok sulidokitol es ugy nez ki, hogy vagy nagyon meghuztam a mellem vagy egy pici szakadasom van... Eljen, ezentul en is el fogom dobni a nagyobb sulyzokat, nem pedig a padon fekve fogom szepen letenni a foldre.... Ennek fenyeben a mai edzes kar edzes lesz kisebb valtoztatassal!

Mit bírtál csinálni a melleddel?  ????...
Gondolom oldalra szép lassan leengedte,aztán az utolsó szakaszon faszán meghúzta a mellét, ahol már nem tudod izomból kontrollálni!
Eltalaltad! :-X

Daniel, Vazzeg:  &5* <3! ***))))
Ma ugylatszik h Daniel a vicces kedveben van, lehet h agyara ment a sok tanulas meg a MathCad? >:D ::) ;D

2008. December 15. - 17:53:40
Válasz #563
Nem elérhető

God Vazzeg


Ugyanmár Humi, nem szégyen ez  >:D

2008. December 15. - 20:22:12
Válasz #564
Nem elérhető

hummerdikk


Ugyanmár Humi, nem szégyen ez  >:D
Na de kerem...

Amugy a mai kar edzes jol sikerult! Januartol lenyegeben 2 kar edzesem lesz, de majd leirom megint az edzestervet es akkor majd lehet kritizalni  ;D

2008. December 17. - 20:49:40
Válasz #565
Nem elérhető

hummerdikk


Jelentem megvolt a mai labazasom delutan. Belevagtam a rendes labedzesbe... Eleg durva volt, de sztem 2 nap mulva lesz az igazan durva @:-) Ahh de reg vartam mar ezt az erzest! ****)

2008. December 18. - 11:53:24
Válasz #566
Nem elérhető

God Vazzeg


Ahh de reg vartam mar ezt az erzest! ****)

Mazohista vagy  ****)  ***))))

2008. December 18. - 16:11:00
Válasz #567
Nem elérhető

hummerdikk


Ahh de reg vartam mar ezt az erzest! ****)

Mazohista vagy  ****)  ***))))
Ez kell a kozerzetemhez ***))))

Mai kar es has edzes megvolt es jol sikerult! Szunetbe ahogy lesz idom leirok mindent!

2008. December 18. - 17:52:21
Válasz #568
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Ugyanmár Humi, nem szégyen ez  >:D
Na de kerem...

Amugy a mai kar edzes jol sikerult! Januartol lenyegeben 2 kar edzesem lesz, de majd leirom megint az edzestervet es akkor majd lehet kritizalni  ;D

Januártól 2 karedzés?????















































































Az egyik januárban a másik júliusban? ***)))) ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

2008. December 18. - 19:42:35
Válasz #569
Nem elérhető

hummerdikk


Ugyanmár Humi, nem szégyen ez  >:D
Na de kerem...

Amugy a mai kar edzes jol sikerult! Januartol lenyegeben 2 kar edzesem lesz, de majd leirom megint az edzestervet es akkor majd lehet kritizalni  ;D

Januártól 2 karedzés?????


Az egyik januárban a másik júliusban? ***)))) ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Hehe, nem nem ***)))) Hetente 2 karedzesre gondoltam! :o ::) ***)))