2024. Május 28. - 20:48:06
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdődjön a show!!! - 202 Showdown 2008  (Megtekintve 133630 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2008. Május 25. - 09:29:22
Válasz #120
Nem elérhető

tomi


Up the dose, lift the most!

2008. Május 25. - 09:30:28
Válasz #121
Nem elérhető

Joel


Train Hard!
Blood And Guts

2008. Május 25. - 09:57:26
Válasz #122
Nem elérhető

BrianB


A leglátványosabban -szerintem- a combod fejlődött  :)  :-! (:-)
 :-):-)::
Ennek tuti örülni fog... ;D
Egyébként  :-)! És szerintem a kar jött nagyon látványosan.

2008. Május 25. - 10:48:49
Válasz #123
Nem elérhető

God Vazzeg


A leglátványosabban -szerintem- a combod fejlődött  :)  :-! (:-)
 :-):-)::
Ennek tuti örülni fog... ;D
Egyébként  :-)! És szerintem a kar jött nagyon látványosan.

Szerintem is a kar a legdurvább  8-) Nagyon sokat fejlődött a Pisti, állat lesz őszre  :-!  :-)!

2008. Május 25. - 10:55:14
Válasz #124
Nem elérhető

FirstLady


Most csekkoltam, amit mondtatok, de nekem még mindig a láb látványosabb valahogy... demijé ????... Na mindegy, lényeg, hogy :-)!
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 25. - 23:30:10
Válasz #125
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Hogy értékeled ezt az évet a tavalyi hasonló állapothoz képest?
Kemény masszafelpakolás volt a cél, vagy nem tömegeltél igazából a 202 font miatt?
Hogy látod miben fejlődtél, és mi az amiben nem, esetleg előnytelen változás történt-e?
 :-)!
Nos, szerintem évről évre javul a kondícióm és az arányaim. Tömegelés? Utoljára 2005-ben volt tipikus tömegelésem, azóta inkább évközben is viszonylag jó formában vagyok.

Erre jó példa lehet az alábbi összehasonlítás. A baloldali fotón 5 héttel vagyok verseny előtt (tavaly) a jobboldalin 11 héttel a verseny előtt. A súly az elsőn 95.5 kg, a másodikon 100.5 kg. A kondíció nem ugyanaz (természetesen), de olyan rengeteg felesleg azért nincs rajtam a tavalyi képhez képest. A hetek különbsége pedig 6!!! Az azért sokat jelent egy diétában.

Egyébként meg valóban kezdenek feljönni a karjaim, a mellemet folyamatosan hozom fel (de az fejlődik a leglassabban). A combot aluledzettem, lényegében csak formálódott, a mérete megvan csak még kissé el van lapulva...de majd a következő hetekben nagy és sok vérbőségben fogom részesíteni... A vádlimat szinte nem is edzettem évközben most kezdtem el, a hasat úgyszintén. A hátam mérete évről évre nő, viszont vastagságra már le van maradva. Középen lapos. De ezen még talán tudok javítani augusztusig is...láthatjátok az edzésprogramomban is...

Idén a cél a maximális szálkásság, egy szerencsés vízhajtás + optimális töltés. Csak ezek fognak számítani. Minden más megvan rajtam. Az arányaim, az izomtömegem és a pózolásom alapján Vegas-ban is top3-asnak kell(ene) lennem. A szálkásságon, a teltségen és a bírokon fog múlni, hogy melyik versenyen hol fogok végezni.

Ez a véleményem.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Május 25. - 23:44:35
Válasz #126
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Még egy összehasonlítás...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Május 25. - 23:47:01
Válasz #127

B1ll4

Vendég
Nőtt a vádlid , tricód , alkarod , sűrűbb mint állat jah és persze a hajad is nőtt  @:-)

2008. Május 25. - 23:50:44
Válasz #128
Nem elérhető

God Vazzeg


Még egy összehasonlítás...

Karod sokat fejlődött, de a combod... Hm.. De tuti felhozod  @-o  ;-oo-;

2008. Május 25. - 23:55:39
Válasz #129
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Nőtt a vádlid , tricód , alkarod , sűrűbb mint állat jah és persze a hajad is nőtt  @:-)
Meglátjuk majd a végeredményt.  ;-oo-;

Még egy összehasonlítás...

Karod sokat fejlődött, de a combod... Hm.. De tuti felhozod  @-o  ;-oo-;
A combomat direkt edzettem alul...de már 2006 óta... ;D

Ha megnézed szemből a fotókat még mindig aránytalanul nagy a felsőtestemhez képest. És ha beszárad még nagyobbnak néz ki. A cél pedig a 'TOTAL PACKAGE' lenne...de azt hiszem jó úton járok...

 8-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Május 25. - 23:56:26
Válasz #130
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
A leglátványosabban -szerintem- a combod fejlődött  :)  :-! (:-)
 :-):-)::
Ennek tuti örülni fog... ;D
Valóban nagyon örültem...  ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Május 25. - 23:59:10
Válasz #131
Nem elérhető

God Vazzeg


Nőtt a vádlid , tricód , alkarod , sűrűbb mint állat jah és persze a hajad is nőtt  @:-)
Meglátjuk majd a végeredményt.  ;-oo-;

Még egy összehasonlítás...

Karod sokat fejlődött, de a combod... Hm.. De tuti felhozod  @-o  ;-oo-;
A combomat direkt edzettem alul...de már 2006 óta... ;D

Ha megnézed szemből a fotókat még mindig aránytalanul nagy a felsőtestemhez képest. És ha beszárad még nagyobbnak néz ki. A cél pedig a 'TOTAL PACKAGE' lenne...de azt hiszem jó úton járok...

 8-)

Az biztos hogy farmer vásárlás bonyis lehet neked, ha hordasz egyáltalán olyat  ::)

2008. Május 26. - 00:02:53
Válasz #132
Nem elérhető

tas


derék vastagságára figyelj - egy " laikus"

"már megint kezdi a Tas"-Steve mondja magában ;D

amúgy vélemény: jobb arányok mint tavaly, gyakorlatilag mindenben hozzá tettél egy keveset a tavalyihoz, ahogy írtad is.
Jókívánság: Platzos combokat, Matarazzos vádlikat, Levrone-s karokat, Jay-es melleket és vállat, Wolfos hátat a jövőben
és így tovább  8-)

2008. Május 26. - 00:05:19
Válasz #133
Nem elérhető

FirstLady


Nőtt a vádlid , tricód , alkarod , sűrűbb mint állat jah és persze a hajad is nőtt  @:-)
Meglátjuk majd a végeredményt.  ;-oo-;

Még egy összehasonlítás...

Karod sokat fejlődött, de a combod... Hm.. De tuti felhozod  @-o  ;-oo-;
A combomat direkt edzettem alul...de már 2006 óta... ;D

Ha megnézed szemből a fotókat még mindig aránytalanul nagy a felsőtestemhez képest. És ha beszárad még nagyobbnak néz ki. A cél pedig a 'TOTAL PACKAGE' lenne...de azt hiszem jó úton járok...

 8-)

Az biztos hogy farmer vásárlás bonyis lehet neked, ha hordasz egyáltalán olyat  ::)
én tudom, hol lehet, ilyen méretben, és arányokkal farmert (meg, hogy öltönyt azt is :) ), meg venni... haesetleg valakit érdekel, akkor priviben elmondom... :)
Nem azért a húsz fillérért, de akárhogy is nézem, ha a térközt is figyelem, akkor is nőtt az a láb... :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Május 26. - 08:51:42
Válasz #134
Nem elérhető

tomi


Szerintem Pisti, a hajad nőtt a legtöbbet.  ;)
Up the dose, lift the most!