2024. Május 28. - 21:14:05
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdődjön a show!!! - 202 Showdown 2008  (Megtekintve 133632 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Július 14. - 19:38:43
Válasz #285
Nem elérhető

nes


nekem erről a Karácsonyfás dologrol az a kép jut eszembe amikor épp indítod hát-csípőt és hopp... ott egy karácsonyfa is a hátadon :)
ja és igen, arra a Dávidra gondoltam :)

2008. Július 14. - 22:02:52
Válasz #286
Nem elérhető

hummerdikk


nekem erről a Karácsonyfás dologrol az a kép jut eszembe amikor épp indítod hát-csípőt és hopp... ott egy karácsonyfa is a hátadon :)
ja és igen, arra a Dávidra gondoltam :)
Itt is van az a bizonyos karacsonyfa! @:-)

2008. Július 15. - 10:41:30
Válasz #287
Nem elérhető

God Vazzeg


nekem erről a Karácsonyfás dologrol az a kép jut eszembe amikor épp indítod hát-csípőt és hopp... ott egy karácsonyfa is a hátadon :)
ja és igen, arra a Dávidra gondoltam :)
Itt is van az a bizonyos karacsonyfa! @:-)

Kiba' fasza  ;-oo-;
Háttérben a jónép mire gondolhat?  ::)  ????...  ;D

2008. Július 15. - 22:16:12
Válasz #288
Nem elérhető

kiskar


nekem erről a Karácsonyfás dologrol az a kép jut eszembe amikor épp indítod hát-csípőt és hopp... ott egy karácsonyfa is a hátadon :)
ja és igen, arra a Dávidra gondoltam :)
Itt is van az a bizonyos karacsonyfa! @:-)

Kiba' fasza  ;-oo-;
Háttérben a jónép mire gondolhat?  ::)  ????...  ;D

Valszeg vmi olyasmit h Attyaúristen milyen izmos ember :) Nem hinném hogy a háttérbe sokan láttak volna már élőben profi testépítőt...   @:-)

2008. Július 15. - 22:18:06
Válasz #289
Nem elérhető

God Vazzeg


nekem erről a Karácsonyfás dologrol az a kép jut eszembe amikor épp indítod hát-csípőt és hopp... ott egy karácsonyfa is a hátadon :)
ja és igen, arra a Dávidra gondoltam :)
Itt is van az a bizonyos karacsonyfa! @:-)

Kiba' fasza  ;-oo-;
Háttérben a jónép mire gondolhat?  ::)  ????...  ;D

Valszeg vmi olyasmit h Attyaúristen milyen izmos ember :) Nem hinném hogy a háttérbe sokan láttak volna már élőben profi testépítőt...   @:-)

Vagy azt hitték hogy a "gyilkos méhek 2"-t forgatjuk, és Steve össze van csipkedve, és bedagadt  !+"% 

2008. Július 15. - 22:40:14
Válasz #290
Nem elérhető

kiskar


nekem erről a Karácsonyfás dologrol az a kép jut eszembe amikor épp indítod hát-csípőt és hopp... ott egy karácsonyfa is a hátadon :)
ja és igen, arra a Dávidra gondoltam :)
Itt is van az a bizonyos karacsonyfa! @:-)

Kiba' fasza  ;-oo-;
Háttérben a jónép mire gondolhat?  ::)  ????...  ;D

Valszeg vmi olyasmit h Attyaúristen milyen izmos ember :) Nem hinném hogy a háttérbe sokan láttak volna már élőben profi testépítőt...   @:-)

Vagy azt hitték hogy a "gyilkos méhek 2"-t forgatjuk, és Steve össze van csipkedve, és bedagadt  !+"% 

@:-) :-)! O0 ;D

2008. Július 17. - 00:08:46
Válasz #291
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Az Olympia keretein belül rendezésre kerülő 202 Showdown-ra eddig tizen kvalifikáltak. Még a PBW Championships-ről és az Europa Super Show-ról fog kvalifikálni a top5.

Az eddig kvalifikált versenyzők névsora:

1. Ray Arde
2. Jason Arntz
3. Eric Castagnet
4. Charles Dixon
5. Kevin English
6. David Henry
7. Richard Jackson
8. Jeffrey Long
9. Roc Shabazz
10. Nathan Wonsley
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Július 18. - 01:17:36
Válasz #292
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Épp hazaértem a Tesco-ból...zuhog az eső...uncsi ez így július közepén. Hogy leszek így barna?  ????... :-\

Szóval kb. 4 hete dumáltam az egyik pénztáros nővel...ugye sok brokkoli, hal, bodys az expasija, ismerem-e a Koko-t stb. Ma pakolok, ismerős volt a csaj, de nem ugrott be. Erre: "Hú mi ez a sok brokkoli? Te is versenyre készülsz?"

Aha - mondtam. Sok kedvem volt még ilyenkor csevegni... :-}

"És hol lesz verseny?"

Florida és Texas.

"Jé, egy másik srác is Floridában fog indulni!"

Erre, már mondtam, hogy na ácsi, akkor mi már beszéltünk...  ;D



Szóval nem ismert meg. Ennek örültem, mert ezek szerint nagyot változtam.  ::) De aztán hozzátette "Nagyon durván nézel ki! És hogy be van esve az arcod! Amikor a legutóbb itt voltál akkor még nem voltál szálkás..."


 Łł=
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Július 18. - 01:31:56
Válasz #293

B1ll4

Vendég
A hosszantartó brokkolifogyasztás következménye látod . Ajánlanám a kécskei topicba tesóm hozzászólását :P

2008. Július 18. - 01:45:07
Válasz #294
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
A hosszantartó brokkolifogyasztás következménye látod . Ajánlanám a kécskei topicba tesóm hozzászólását :P
A tesódnak tetszett a seggem?  ;D

Bemutattál neki? Nem emlékszem.  ????...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Július 18. - 01:56:30
Válasz #295

B1ll4

Vendég
Nem , mert nem mert elédállni , elvörösödött , mondom akkor nem . Anyám az sztem le is pózolt volna :D .

De hallottad volna azt az okos következtetést tesómtól : Bécó , normális embernek tűnik , nem hiszem , hogy ő neki szüksége lenne doppinghoz vagy bármi egyéb eszközhöz , hogy ilyen formát összehozzon , fegyelmezettebb mint te , idősebb , ezáltal érettebb az izomzata , te is így csinálod majd beéred idővel .

Nah itt elment azért a kedvem kicsit :P . De igen , ő azt mondta életében nem látott még ilyen jó segget :D , hozzátette még , kár , hogy nem jön rád a farmernadrág abba is megnézne :D

2008. Július 18. - 07:58:00
Válasz #296
Nem elérhető

fastor


"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Július 18. - 22:39:10
Válasz #297
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Mondhatjuk, hogy 3 hét van még Tampa-ig.

Új fotók... Ürítek keményen, lapulok is rendesen, de ezt most megpróbálom figyelmen kívül hagyni, mivel a kondícióm meg egyre jobb...úgyhogy tartom az (extrém) alacsony szénhidrátos diétát.


2008.07.18. - 95 kg


Photos by Producer   ;-oo-;
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Július 18. - 22:40:44
Válasz #298
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Július 18. - 22:42:30
Válasz #299
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."