2024. Június 08. - 05:43:55
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdődjön a show!!! - 202 Showdown 2008  (Megtekintve 134675 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Július 18. - 22:43:32
Válasz #300
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Július 18. - 22:44:41
Válasz #301
Nem elérhető

Raymond


Komoly a forma Steve!!!!  /:-) /:-)...nyomassad keményen..... @:-)

2008. Július 18. - 22:49:27
Válasz #302
Nem elérhető

L


Mondhatjuk, hogy 3 hét van még Tampa-ig.

Új fotók... Ürítek keményen, lapulok is rendesen, de ezt most megpróbálom figyelmen kívül hagyni, mivel a kondícióm meg egyre jobb...úgyhogy tartom az (extrém) alacsony szénhidrátos diétát.


2008.07.18. - 95 kg

Csak vigyázz nehogy hirtelen felindulásból próbatöltést csinálj, úgy hogy nincs a közeledben senki fényképezős telefonnal! ;D ;D

Viccet félretéve alig várom már, hogy lássam, hogy fest melletted a többi 202 kategóriás versenyző. A hátad szélessége az utóbbi évben rengeteget javult (legalábbis nekem ez tűnt fel elsőre) és a combod is mélyebben szeparált mint tavaly ilyenkor.
Nagyon nagy show lesz Floridában! ;-oo-;
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Július 18. - 22:52:05
Válasz #303
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
1.
Sziasztok Steve vagyok, IFBB profi testépítő. A testépítésben a verseny előtti szénhidrát ürítő-fázist szeretem a legjobban. Ilyenkor tele vagyok energiával, fülig ér a szám és rózsaszínben látom a világot. Két étkezés között a madarak csiripelését szoktam hallgatni és figyelni a hangyákat ahogyan szorgoskodnak a betonon.  @:-) ;D

2.
Aki mindig segít és felvidít: Linda baby!!!  <3! <3! <3!

3.
Ki ez a két sötét alak?!  :-/--

4.
Johnnyval Antioxidáns Klubot alapítottunk és életünket a szabad gyökök elleni küzdelemnek szenteljük! Épp a haditervet vitatjuk meg... :-}

GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Július 19. - 09:34:26
Válasz #304
Nem elérhető

hummerdikk


Mondhatjuk, hogy 3 hét van még Tampa-ig.

Új fotók... Ürítek keményen, lapulok is rendesen, de ezt most megpróbálom figyelmen kívül hagyni, mivel a kondícióm meg egyre jobb...úgyhogy tartom az (extrém) alacsony szénhidrátos diétát.


2008.07.18. - 95 kg

Csak vigyázz nehogy hirtelen felindulásból próbatöltést csinálj, úgy hogy nincs a közeledben senki fényképezős telefonnal! ;D ;D

Viccet félretéve alig várom már, hogy lássam, hogy fest melletted a többi 202 kategóriás versenyző. A hátad szélessége az utóbbi évben rengeteget javult (legalábbis nekem ez tűnt fel elsőre) és a combod is mélyebben szeparált mint tavaly ilyenkor.
Nagyon nagy show lesz Floridában! ;-oo-;
Lehet tippelni h h fog majd mutatni a tobbi, de mi Stevenek szoritunk!

Steve: Rendesen ment le a fejedrol is... jobban be van esve mint a kecskei partyn, durva nagyon! Mi lesz itt meg 3 het mulva... @-o :-){

2008. Július 19. - 10:43:15
Válasz #305
Nem elérhető

tomi


Külföldi fórumokon mit szólnak ehhez? Nagyon szép lesz....  (:-)
Up the dose, lift the most!

2008. Július 19. - 11:33:38
Válasz #306
Nem elérhető

szocsa


Nagyon jo a foram Steve! Gratula! Tudnál mondani méreteket a mostani formáról? mell,kar,comb,derék ?
Ja és egy kérdés: te melyik gyümölcsöt tartod a legjobb lugosítónak?

2008. Július 19. - 12:13:58
Válasz #307
Nem elérhető

tomi


Up the dose, lift the most!

2008. Július 19. - 16:13:40
Válasz #308
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Komoly a forma Steve!!!!  /:-) /:-)...nyomassad keményen..... @:-)
Igyekszem!  =/+'



Csak vigyázz nehogy hirtelen felindulásból próbatöltést csinálj, úgy hogy nincs a közeledben senki fényképezős telefonnal! ;D ;D

Viccet félretéve alig várom már, hogy lássam, hogy fest melletted a többi 202 kategóriás versenyző. A hátad szélessége az utóbbi évben rengeteget javult (legalábbis nekem ez tűnt fel elsőre) és a combod is mélyebben szeparált mint tavaly ilyenkor.
Nagyon nagy show lesz Floridában! ;-oo-;
;D

Majd körültekintőbb leszek egy esetleges próbatöltésnél!  :D

A hátam érdekessége az, hogy valóban sokat jött szélességre, pedig kevesebb "szélesítő" gyakorlatot csináltam viszont jóval több evezést.  8-)



Lehet tippelni h h fog majd mutatni a tobbi, de mi Stevenek szoritunk!

Steve: Rendesen ment le a fejedrol is... jobban be van esve mint a kecskei partyn, durva nagyon! Mi lesz itt meg 3 het mulva... @-o :-){
Köszi!

Még min. 4.5 kg-t leadok!  :-}



Nagyon jo a foram Steve! Gratula! Tudnál mondani méreteket a mostani formáról? mell,kar,comb,derék ?
Ja és egy kérdés: te melyik gyümölcsöt tartod a legjobb lugosítónak?
3 héttel ezelőtt ezek voltak az adatok:

Testsúly: 97.5 kg
Mell: 132 cm
Kar: 49 cm
Derék: 78 cm
Comb: 69 cm
Vádli: 49 cm


Ezt a sav-lúg témakört abszolúte nem követem, mindenben az ösztönös dolgokban hiszek + Ronnie Coleman örök érvényű mondásában..."Ami nem romlott el, azt nem kell megjavítani."

Ettől függetlenül hasonló célra évközben az ananászt, jelenleg a brokkolit alkalmazom.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Július 19. - 16:14:48
Válasz #309
Nem elérhető

JelcY=)


"I do it because I can, I can because I want to, I want to because you said I couldn’t.”8)

http://www.milankresojevic.com/srpski/forum/index.php

2008. Július 19. - 17:03:46
Válasz #310
Nem elérhető

hummerdikk


Steve: Honnan adsz le meg 4.5 kgot?! Erre jon meg akkor a vizhajtas is... Az se lesz semmi... @:-)

2008. Július 19. - 17:43:47
Válasz #311
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Steve: Honnan adsz le meg 4.5 kgot?! Erre jon meg akkor a vizhajtas is... Az se lesz semmi... @:-)
Összesen értettem és minimum.  ;)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Július 19. - 19:34:25
Válasz #312
Nem elérhető

hummerdikk


Steve: Honnan adsz le meg 4.5 kgot?! Erre jon meg akkor a vizhajtas is... Az se lesz semmi... @:-)
Összesen értettem és minimum.  ;)
Jaaa, oks! Hajra! Kepeket meg majd kuldj folyamatosan! ::) =/+'

2008. Július 23. - 13:57:55
Válasz #313
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Kicsit több mint 2 hét....

...lényegében ezen kívűl van egy hét még ami effektív igazi edzés,utána már az a hét van ahol játék az elemekkel.

Milyen töltési technikát tervezel?

2008. Július 25. - 01:47:57
Válasz #314
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Kicsit több mint 2 hét....

...lényegében ezen kívűl van egy hét még ami effektív igazi edzés,utána már az a hét van ahol játék az elemekkel.

Milyen töltési technikát tervezel?
Minden nap számít!  8-)

Töltés? Semmi extra. Rizs, puffasztott rizs, zabpehely, egy kevés banán...a verseny napján némi egyszerű szénhidrát és esetleg mandula. Meglátjuk. De ezt nem lehet előre eldönteni sztem...(jól írtad) max. tervezni lehet...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."