2024. Május 28. - 21:58:51
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdődjön a show!!! - 202 Showdown 2008  (Megtekintve 133635 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Augusztus 07. - 09:10:22
Válasz #405

B1ll4

Vendég
jajgy ha képekre vágysz keresgélj a google-ba :P . Itt nem akármiről van most szó , történelmet akar írni a Pisti !  @:-)

2008. Augusztus 07. - 09:12:36
Válasz #406
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Szerintem most nem éppen a panorámafotózás az ami a legfontosabb a számára 8-).Egyébként jól viseli,éppen visszament a reptérre,hogy megadja az új címüket,hogy legalább a csomagjaik odaérjenek...Most ott nagyon hajnal van,10-11 óra körülre ígérték a csomagok kiszállítását
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Augusztus 07. - 09:35:25
Válasz #407

Zsuzsi

Vendég
Szerintem most nem éppen a panorámafotózás az ami a legfontosabb a számára 8-).Egyébként jól viseli,éppen visszament a reptérre,hogy megadja az új címüket,hogy legalább a csomagjaik odaérjenek...Most ott nagyon hajnal van,10-11 óra körülre ígérték a csomagok kiszállítását


Erről tudnék mesélni, a barátnőm is járt már így egy párszor, de legalább meg lettek a csomagjai és elküldték neki.
Iszonyú gáz ez az ország, én pont ezért nem vágyom oda.
Reméljük ez a kis incidens nem megy Pisti rovására.
Szorítunk nekik.

2008. Augusztus 07. - 09:44:49
Válasz #408
Nem elérhető

pókerarc


Jót biztos nem tett az izomzatának ezek a kis "apróságok".
Ezt mondjuk sose értettem,hogy hogy lehet vámosok miatt lekésni.Pontosabban,erre miért nincs valami szabály,hogy ha már szopatják az embert,akkor legalább a gépe ne menjen el... :-X :-\ Rohadékok :-Đ
Ezért merészség kicsit ennyire a végére utazni ki.Pont a legfontosabb napok :'(
Na de hajrá Pisti!Alázd le a népet! (:-) @:-)

2008. Augusztus 07. - 10:23:14
Válasz #409
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Szerintem most nem éppen a panorámafotózás az ami a legfontosabb a számára 8-).Egyébként jól viseli,éppen visszament a reptérre,hogy megadja az új címüket,hogy legalább a csomagjaik odaérjenek...Most ott nagyon hajnal van,10-11 óra körülre ígérték a csomagok kiszállítását

Gyorsabb vagy mint én Johnny!  ;)

Ez a baszakodás mindenütt!  :-Đ ...de épp írtam Pistinek hogy ezek a dolgok nem hagyhatnak nyomot mert nem olyan fából faragták.  :-)! #:-) Tampa!

2008. Augusztus 07. - 11:41:48
Válasz #410
Nem elérhető

madinorbi


Szerintem most nem éppen a panorámafotózás az ami a legfontosabb a számára 8-).Egyébként jól viseli,éppen visszament a reptérre,hogy megadja az új címüket,hogy legalább a csomagjaik odaérjenek...Most ott nagyon hajnal van,10-11 óra körülre ígérték a csomagok kiszállítását


Erről tudnék mesélni, a barátnőm is járt már így egy párszor, de legalább meg lettek a csomagjai és elküldték neki.
Iszonyú gáz ez az ország, én pont ezért nem vágyom oda.
Reméljük ez a kis incidens nem megy Pisti rovására.
Szorítunk nekik.
Egyetértek voltam ott nem egyszer de többet nem megyek engem nem fog egy köcsög amerikai se megalázni 100db motozás tipi-tapi , terrorveszély ugyebár még a tusfürdőmet is kinyomatták velem ...
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Augusztus 07. - 11:50:43
Válasz #411
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Az egész Világgal megpróbálják megetetni, hogy a szakállas kecskepásztor aki kijön a barlangjából az a terrorista !+"%
Gyerünk Steve! @:-) @:-)

2008. Augusztus 07. - 14:58:49
Válasz #412
Nem elérhető

jajgy


jajgy ha képekre vágysz keresgélj a google-ba :P . Itt nem akármiről van most szó , történelmet akar írni a Pisti !  @:-)
Hát még hajnalba irtam de még csak most fogadta el egy modi  :-/], de amugy, én a verseny-re gondoltam, hogy ott biztos csinálnak arrol :), lassan megkapják a csomagot már 8-9 körül van amerikába, addig is iszom Steve helyet egy turmixot :-oD, agyon eröt neki @:-)

2008. Augusztus 07. - 18:41:45
Válasz #413
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Stevevel most beszéltem!
A 18 órás útból 30 lett a csomagok még sehol, körülmények nem jók
Helyi idő: 12:41 

2008. Augusztus 07. - 19:01:00
Válasz #414
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Stevevel most beszéltem!
A 18 órás útból 30 lett a csomagok még sehol, körülmények nem jók
Helyi idő: 12:41 

Reméljük minden rendeződik!! Sikerülnie kell, nincs mese!!!  @:-)

2008. Augusztus 07. - 19:01:24
Válasz #415
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ejjjjjj!!!!  :-Đ

Rossz kezdés után mindig happy end szokott lenni,és ezt támasztja alá az "egyszer fent,egyszer lent" teória is.  :-}

2008. Augusztus 07. - 19:19:14
Válasz #416
Nem elérhető

Boresz


Stevevel most beszéltem!
A 18 órás útból 30 lett a csomagok még sehol, körülmények nem jók
Helyi idő: 12:41 
mi a rák? így kib@#>ni az emberrel,pláne ilyen fontos út alkalmával.  :-Đ kabbe légitársaság :angry:
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Augusztus 07. - 20:31:03
Válasz #417
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Friss hír:
A csomagok megérkeztek Steve megkezdte a kinti felkészülését  @:-) @:-) @:-)

2008. Augusztus 07. - 20:31:39
Válasz #418
Nem elérhető

God Vazzeg


Friss hír:
A csomagok megérkeztek Steve megkezdte a kinti felkészülését  @:-) @:-) @:-)

Fajin  :-):-)::

2008. Augusztus 07. - 21:33:28
Válasz #419
Nem elérhető

Ork


nóbádi kent sztápp júúúúúúúú!!! 
Peace
nóbádi ken sztáp jú!
Peace  8-)

hajrá Sztív!  (:-)