2024. Május 28. - 23:15:58
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hopika halasodása nem állhat meg,avagy Shredded Stack Vs. Hopika  (Megtekintve 58287 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Június 05. - 11:49:44
Válasz #105
Nem elérhető

God Vazzeg


Egy apró szösszenet még,ami eszembe jutott a tegnapi estéről.
Edzés után mentem plakátozni környékbeli városokba(Mátészalka,Vásárosnamény,Nyírbátor)-tudjátok:MÉZ feszt 2008
Munka végeztével,olyan fél 12 környékén bementem a szervezőtársam szórakozóhelyére lepakolni a megmaradt plakátot,ragasztót,ecsetet,stb. és benn volt egy társaság még.
A társaságban ült egy csaj,aki már régen nem látott és egyből el is csodálkozott:
-Bazd Tamás,te qrva sokat fogytál mostanában!
Elkezd felfelé görbülni a szám persze...következő mondata:
-A melled is mennyivel kisebb lett...
 !+"% ˝=/ ˝=/ ˝=/
Ja,mondom kösz!

Nők egyből ha fogyás, akkor a mellet nézik  ;) Érdekes, már én is észrevettem, mondjuk nekik szinte csak zsír a mellük (jóvanna, sarkítok  :P ) nekünk meg ugye színizom (itt is sarkítok  ;D ) szóval izmot vesztettél Hopika, nincs mese  ))=/

2008. Június 05. - 16:05:28
Válasz #106
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Június 05. - 21:14:00
Válasz #107
Nem elérhető

hopika


Na a mai extra fáradtságot legyűrve előkaptam a bringám és tekertem egy 20 percet,majd elmentem a termembe.
Váll-has-kicsi láb volt a teríték.
Teccett az edzés,egy-két pózban már egész tűrhetően nézek ki...szerintem.
Na ennyi mára.
Még 2 nap és indítom a Hydrazid-ot is.
 @:-) @:-) @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Június 05. - 21:20:29
Válasz #108
Nem elérhető

God Vazzeg


Na a mai extra fáradtságot legyűrve előkaptam a bringám és tekertem egy 20 percet,majd elmentem a termembe.
Váll-has-kicsi láb volt a teríték.
Teccett az edzés,egy-két pózban már egész tűrhetően nézek ki...szerintem.
Na ennyi mára.
Még 2 nap és indítom a Hydrazid-ot is.
 @:-) @:-) @:-)

Nagyon kíváncsi vagyok, mi lesz a vége, én ahogy látom csak pár hét múlva végzek a diétával.. Akarok szerezni egy ellipszis trénert, jó lesz kardiózni ;D Ha nem jön össze, akkor kénytelen leszek elmenni futni  :----

2008. Június 05. - 21:31:09
Válasz #109
Nem elérhető

hopika


Az igazság az,hogy mindíg a végefelé derül ki,hogy több a zsír,mint gondolta az ember...
Amit ebben a diétás időszakban sem tudtam túlzásba vinni:az sajnos a kardio/aerob.Ez a sok elfoglaltság ára:inkább az edzést csinálom meg,mint a kardiót.
A mostani diétás időszak kb. 20%-kal lehetett volna jobb,ha ténylegesen annyit tudtam volna aerobozni,mint amennyi be volt tervezve.
Ez van-ezt kell szeretni.
Egy dolog azért vígasztal:úton-útfélen megjegyzik,hogy mennyit fogytam! :-):-)::
Sztem a tavalyi 116-117 kilóról elég szép eredmény lesz ez a 90 kilós testsúly,úgy,hogy még egy másfél-két hónap tömegelés is volt közben...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Június 05. - 22:41:53
Válasz #110
Nem elérhető

God Vazzeg


Az igazság az,hogy mindíg a végefelé derül ki,hogy több a zsír,mint gondolta az ember...
Amit ebben a diétás időszakban sem tudtam túlzásba vinni:az sajnos a kardio/aerob.Ez a sok elfoglaltság ára:inkább az edzést csinálom meg,mint a kardiót.
A mostani diétás időszak kb. 20%-kal lehetett volna jobb,ha ténylegesen annyit tudtam volna aerobozni,mint amennyi be volt tervezve.
Ez van-ezt kell szeretni.
Egy dolog azért vígasztal:úton-útfélen megjegyzik,hogy mennyit fogytam! :-):-)::
Sztem a tavalyi 116-117 kilóról elég szép eredmény lesz ez a 90 kilós testsúly,úgy,hogy még egy másfél-két hónap tömegelés is volt közben...

Érdekes, de engem most már nem zavar a diéta, és a kezdeti méret-pánik már elmúlt. Most viszont kezdem élvezni hogy többen megjegyezték a teremben is hogy alakulok, illetve látom magamon hogy mizu  8-} A zsír mindenképpen több mint számítottam, valahol (talán!) 90kg körül kell megállnom nekem is, bár halkan megjegyzem, a 96kg-os jelenlegi testsúlyom is sokkal jobb formával párosul, mint eddig bármikor! És már több mint egy éve semmi okosság nem volt.. Szóval van min gondolkoznom  :D

2008. Június 06. - 07:29:03
Válasz #111
Nem elérhető

hopika


Ja-így van ez.
Mostani meglátásom szerint egy olyan 80 kiló környékén tudnék egy "száraz" formát produkálni a mostani kompozícióm szerint.
Odáig semmiképpen nem akarok viszont elmenni,mert már így is egy jóllakott óvodással vetekszik a méretem...
Megpróbálom a nyári fesztivál-offseason-ban viszonylag tisztán tartanom magam és nem felszedni sok dzsuvát magamra.
Majd nyár végén egy hónap gyors diéta következik augusztus végén-szeptember elején és utána elkezdek egy minőségi építkezést szem előtt tartva azt,hogy ne szálljon el a súlyom és megpróbálom valahogy elérni,hogy ne a hasam nőjön a tömegelés alatt,hanem az izomzat.
Na ez a tervezet-ebből mi fog kisülni?Jó kérdés...

Ma egy mell-bicepszre készülök-remélem az is lesz belőle.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Június 06. - 07:50:03
Válasz #112
Nem elérhető

God Vazzeg


Ja-így van ez.
Mostani meglátásom szerint egy olyan 80 kiló környékén tudnék egy "száraz" formát produkálni a mostani kompozícióm szerint.
Odáig semmiképpen nem akarok viszont elmenni,mert már így is egy jóllakott óvodással vetekszik a méretem...
Megpróbálom a nyári fesztivál-offseason-ban viszonylag tisztán tartanom magam és nem felszedni sok dzsuvát magamra.
Majd nyár végén egy hónap gyors diéta következik augusztus végén-szeptember elején és utána elkezdek egy minőségi építkezést szem előtt tartva azt,hogy ne szálljon el a súlyom és megpróbálom valahogy elérni,hogy ne a hasam nőjön a tömegelés alatt,hanem az izomzat.
Na ez a tervezet-ebből mi fog kisülni?Jó kérdés...

Ma egy mell-bicepszre készülök-remélem az is lesz belőle.

Én jelenleg juli elejére rakom a diéta végét, aztán ugye majd elválik ;D Próbálom tartani a formát szeptemberig, aztán elkezdem emelni a kaját, és figyelek. Ameddig így nő a súlyom addig ok, ha már megáll, akkor rágyorsítunk  :-)-> Ez a terv, de persze minden változhat, nem vagyok kötve semmihez  :-}

2008. Június 06. - 23:15:03
Válasz #113
Nem elérhető

hopika


Megvolt a mai is...és a terv szerint ment minden.
Eresedek,mint a szalonna a spájzban. @-o @-o @-o
na mind1-csak lesz valami.
Holnapól 2 napig 1 szemesével elkezdem a Hydrazid-t,majd hétfőtől 6 napig 2 szemesével hajtjuk a vizet magunkból.Aztán beiratkozok egy etióp király-képző tanfolyamra!
Na jó éjt!
 {-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Június 08. - 09:50:37
Válasz #114
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Június 08. - 10:36:51
Válasz #115
Nem elérhető

endre66



2008. Június 08. - 10:43:45
Válasz #116
Nem elérhető

hopika


Vigyázat! 90-nél eladunk színhúsként @-o

Háde kicsontozva nincs az annyi...
Nekem a csontozatom nyom ebből 91 kilót...a maradék az izomzat... @-o @-o @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Június 08. - 11:04:34
Válasz #117
Nem elérhető

George


Vigyázat! 90-nél eladunk színhúsként @-o

Háde kicsontozva nincs az annyi...
Nekem a csontozatom nyom ebből 91 kilót...a maradék az izomzat... @-o @-o @-o
És a szakállad??? 8-}

2008. Június 08. - 13:47:23
Válasz #118
Nem elérhető

Sanyi Nyiregyháza


Vigyázat! 90-nél eladunk színhúsként @-o

Háde kicsontozva nincs az annyi...
Nekem a csontozatom nyom ebből 91 kilót...a maradék az izomzat... @-o @-o @-o
Nincs az a csontozat azért 91 kg...... /:-)
WWW.www.bodybuilding.hu.HU
"A férfinak nincs joga fizikai edzés területén amatőrnek lennie. Szégyen számára anélkül megöregedni, hogy látta volna azt a szépséget és erőt, amire a teste képes." (Szokratész)

�Az egyetlen ok, hogy valaki utál, azt jelenti, hogy szeretne olyan lenni, mint te!�

�Sport nélkül lehet élni, de nem érdemes"

WWW.www.bodybuilding.hu.HU

2008. Június 08. - 21:37:32
Válasz #119
Nem elérhető

hopika


Ma aerob-has edzés helyett kb. déltől közel 19 óráig takarítottam egy 2 szintes épületet-egyedül-amiben benne foglaltatott a sepregetés,szemétszedés,felmosás,buditakarítás,szőnyegtisztítás...hmmm
Minden tiszteletem a takarítónőké,akik egész évben ezt csinálják:nem tudok fogni a kezemmel és egyujjas pötyögéssel gépelek most is.
Na ennyi-iszok egy turmixot még zuhanyzás után és szundi egy pár órára-mostantól erőltetett menet van egészen jövő hét vasárnap estig,míg le nem zárul a fesztivál!
Üdv
T.
 ;-oo-; ;-oo-; ;-oo-;
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!