2024. Május 29. - 08:16:32
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Coming Soon.  (Megtekintve 230371 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. December 26. - 23:23:27
Válasz #720
Nem elérhető

Gabe


http://www.youtube.com/watch?v=DhxlqlqE_qs

Bitch Slap

Ezt a filmet most neztem meg. A film maga nagy hulyeseg, de a 3 foszereplo miatt erdemes megnezni  :-)- :-)(-: :-)o-: @-o
Fincsi sunák!
A sztoriból elég volt ez a 2,5perc is! ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. December 27. - 12:36:25
Válasz #721
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor

2009. December 27. - 12:38:36
Válasz #722
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor

2009. December 27. - 12:41:47
Válasz #723
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor

2009. December 27. - 14:22:16
Válasz #724
Nem elérhető

Yeti


"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2009. December 27. - 14:41:40
Válasz #725
Nem elérhető

fastor


Az Avatar előtt volt az ajánló blokkban:

Percy Jackson & The Olympians: The Lightning Thief
http://www.youtube.com/watch?v=xko1Mx5w4tg&feature=PlayList&p=38B963ECD9CC3F70&playnext=1&playnext_from=PL&index=42

és

Sherlock Holmes
http://www.youtube.com/watch?v=QUQbmFAE5WI

Köszi YEti, az elsöt tuti megnézem ****:))))))
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. December 27. - 17:21:54
Válasz #726
Nem elérhető

Yeti


Az Avatar előtt volt az ajánló blokkban:

Percy Jackson & The Olympians: The Lightning Thief
http://www.youtube.com/watch?v=xko1Mx5w4tg&feature=PlayList&p=38B963ECD9CC3F70&playnext=1&playnext_from=PL&index=42

és

Sherlock Holmes
http://www.youtube.com/watch?v=QUQbmFAE5WI

Köszi YEti, az elsöt tuti megnézem ****:))))))
Hát szerintem én meg mindkettőt, csak kérdés, hogy moziban, vagy máshogy?  ****:)))
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2009. December 29. - 09:09:57
Válasz #727
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Folyamatosan csörög az Avatar kasszája

Minden idők legerősebb hétvégéjét produkálta a mostani az USA-ban, legalábbis, a tekintetben, hogy az első 12 mozi mennyit keresett. Az Avatarnak gyakrolatilag nem csökkent a bevétele az előző hétvégéhez képest, így most is 75 milliót szedett össze, a film 615 millió dollárnál tart ebben a pillanatban.

De ehhez még hozzájön jópár millió, hiszen nincs benne az összes ország hétvégi bevétele, ahol játszák a mozit. A megtérülés már rég nem kétséges, ilyen iramban ki tudja hol állnak meg a bevételek, ahhoz feltehetőleg elég lesz, hogy Cameron megint "pihenjen" 12 évet.

Másodikként nyitott a Sherlock Holmes (hazai premier jan. 7) 65,3 millió dollárral, ez minden idők második legjobb nyitása, ami nem volt elég az első helyre. Harmadik helyen nyitott az Alvin és a mókusok 2. 50,2 millióval, de mivel szerda óta megy a mozikban máris 77 milliónál tart. 22,1 millióval indult az Egyszerűen bonyolult, ami remek eredmény, hisz a célközönség az idősebb korosztály volt. Az Egek Ura (hazai premier febr. 18) már az ötödik helyre jött fel, nyolcadik helyen a Kilenc, amitől úgy tűnik nem jöttek igazán lázba a nézők, hisz csak 5,5 milliót keresett, igaz fele annyi moziban játszák, mint az élmezőny darabjait.

Bemutatták még a Doctor Parnassus és a képzelet birodalmát (hazai premier jan. 14), ami 4 moziban 32 ezres átlagot produkált.

2009. December 29. - 18:21:10
Válasz #728
Nem elérhető

Gabe


Na, megnéztem én is az Avatart, persze Imax 3D digitalban!
Nem rossz film, de nekem nem változtatott meg semmit, mint ahogy reklámozták, és a 3D képi világtól sem estem hasra!
Szerintem nézhető 2D-ben is! Pl. a Jurassic Park nagyobb látványt mutatott nekem!
Ez a film kicsit sötét volt, mármint sok volt az esti, sötét jelenet, és a színek is kissé fakó hatásúak!
De nem rossz film!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. December 30. - 09:28:37
Válasz #729
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor

2010. Január 02. - 00:16:41
Válasz #730
Nem elérhető

Rencsi


Na, megnéztem én is az Avatart, persze Imax 3D digitalban!
Nem rossz film, de nekem nem változtatott meg semmit, mint ahogy reklámozták, és a 3D képi világtól sem estem hasra!
Szerintem nézhető 2D-ben is! Pl. a Jurassic Park nagyobb látványt mutatott nekem!
Ez a film kicsit sötét volt, mármint sok volt az esti, sötét jelenet, és a színek is kissé fakó hatásúak!
De nem rossz film!
Még hogy nem rossz? Én csak 2D-ben láttam, de ez az a film, amit 10-szer is megnéznék és tuti minden alkalommal másképp hatna rám. A képi megjelenítések megítélésében nincs szakmai szemem, de engem a látvány lenyűgözött. Végre valami ami felhívja a figyelmet a maszkulinitás járhatatlan útjára és elgondolkodtatásra késztet. Egyik barátomnak nem tetszett, hogy nem robbant fel az egész, de egy győztes csata nem jelenti feltétlenül a daráló elkerülését.

Párhuzam az indiánokkal, Pocahontas? Végülis ha jobban belegondolunk a modernkori újragyarmatosítás játszódik le a szemünk láttára észrevétlenül, így jó hogy belekerült... de ezzel elkanyarodtam a topictól, úgyhogy: Ajánlom mindenkinek hogy nézze meg kétszer is, egyszer a látvány végett, másodjára a mondanivalója miatt. :)
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2010. Január 02. - 00:37:24
Válasz #731
Nem elérhető

Gabe


Nem volt rossz, de én nem ájultam el tőle!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Január 02. - 02:38:49
Válasz #732
Nem elérhető

Kicsibors


Na, megnéztem én is az Avatart, persze Imax 3D digitalban!
Nem rossz film, de nekem nem változtatott meg semmit, mint ahogy reklámozták, és a 3D képi világtól sem estem hasra!
Szerintem nézhető 2D-ben is! Pl. a Jurassic Park nagyobb látványt mutatott nekem!
Ez a film kicsit sötét volt, mármint sok volt az esti, sötét jelenet, és a színek is kissé fakó hatásúak!
De nem rossz film!
Még hogy nem rossz? Én csak 2D-ben láttam, de ez az a film, amit 10-szer is megnéznék és tuti minden alkalommal másképp hatna rám. A képi megjelenítések megítélésében nincs szakmai szemem, de engem a látvány lenyűgözött. Végre valami ami felhívja a figyelmet a maszkulinitás járhatatlan útjára és elgondolkodtatásra késztet. Egyik barátomnak nem tetszett, hogy nem robbant fel az egész, de egy győztes csata nem jelenti feltétlenül a daráló elkerülését.

Párhuzam az indiánokkal, Pocahontas? Végülis ha jobban belegondolunk a modernkori újragyarmatosítás játszódik le a szemünk láttára észrevétlenül, így jó hogy belekerült... de ezzel elkanyarodtam a topictól, úgyhogy: Ajánlom mindenkinek hogy nézze meg kétszer is, egyszer a látvány végett, másodjára a mondanivalója miatt. :)

Engem ilyen időtájban már ez a mondat is elgondolkodásra késztet...  !+"% :D

2010. Január 02. - 03:04:33
Válasz #733
Nem elérhető

Maszat


Na, megnéztem én is az Avatart, persze Imax 3D digitalban!
Nem rossz film, de nekem nem változtatott meg semmit, mint ahogy reklámozták, és a 3D képi világtól sem estem hasra!
Szerintem nézhető 2D-ben is! Pl. a Jurassic Park nagyobb látványt mutatott nekem!
Ez a film kicsit sötét volt, mármint sok volt az esti, sötét jelenet, és a színek is kissé fakó hatásúak!
De nem rossz film!
Még hogy nem rossz? Én csak 2D-ben láttam, de ez az a film, amit 10-szer is megnéznék és tuti minden alkalommal másképp hatna rám. A képi megjelenítések megítélésében nincs szakmai szemem, de engem a látvány lenyűgözött. Végre valami ami felhívja a figyelmet a maszkulinitás járhatatlan útjára és elgondolkodtatásra késztet. Egyik barátomnak nem tetszett, hogy nem robbant fel az egész, de egy győztes csata nem jelenti feltétlenül a daráló elkerülését.

Párhuzam az indiánokkal, Pocahontas? Végülis ha jobban belegondolunk a modernkori újragyarmatosítás játszódik le a szemünk láttára észrevétlenül, így jó hogy belekerült... de ezzel elkanyarodtam a topictól, úgyhogy: Ajánlom mindenkinek hogy nézze meg kétszer is, egyszer a látvány végett, másodjára a mondanivalója miatt. :)

Engem ilyen időtájban már ez a mondat is elgondolkodásra késztet...  !+"% :D

de hülye vagy ;D ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Január 03. - 00:00:39
Válasz #734
Nem elérhető

rr


A törvénytisztelő polgár hatttalmas