2024. Május 23. - 07:28:15
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hardcore testépítő/fitness-es csajok  (Megtekintve 139362 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2010. Június 25. - 12:25:53
Válasz #435
Nem elérhető

BarbieGigi


És aza durva, hogy láttam erről a Beni Lopez csajról edzésvidit pár héttel a verseny előtt, és szinte nem is látszott izmosnak bakker!  :o
Erre meg tessék!...  8-}  ::)
Ez így nem ér!  :D

Hát ja, azért megdöbbentő. Én meg azt figyeltem meg rajta, hogy a combja brutálisan szép szálkás, felsőtestre meg annyira nem. Pedig általában a nőknek pont a comb/fenék ami nehezebben pucolódik.  ????... Vannak szerencsések!  ;D
"Annyi hajtson, ami megőrjít, ha nem pusztít el, megerősít." (Road)

"Te vagy az egyetlen, aki létrehozza a Világodat!" (The Secret)

"Egyszer mindent elér az ember,
Azt is, mi most még messze cél.
Csak küzdj és áldozz, ne csüggedj el,
S győzelmed lesz a hősi babér."

(Bertold Brecht )

"Bármi lehetsz, bármit megtehetsz és bármire szert tehetsz..."

2010. Június 25. - 12:47:29
Válasz #436
Nem elérhető

Kicsibors


És aza durva, hogy láttam erről a Beni Lopez csajról edzésvidit pár héttel a verseny előtt, és szinte nem is látszott izmosnak bakker!  :o
Erre meg tessék!...  8-}  ::)
Ez így nem ér!  :D

Hát ja, azért megdöbbentő. Én meg azt figyeltem meg rajta, hogy a combja brutálisan szép szálkás, felsőtestre meg annyira nem. Pedig általában a nőknek pont a comb/fenék ami nehezebben pucolódik.  ????... Vannak szerencsések!  ;D

Nos, erre csak egyet mondhatok : Kurva száját!  :-X  ;D ;D ;D

2010. Június 25. - 12:51:04
Válasz #437
Nem elérhető

haven


És aza durva, hogy láttam erről a Beni Lopez csajról edzésvidit pár héttel a verseny előtt, és szinte nem is látszott izmosnak bakker!  :o
Erre meg tessék!...  8-}  ::)
Ez így nem ér!  :D
biztos a fuvató porok ****)
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2010. Június 25. - 13:32:28
Válasz #438
Nem elérhető

Kicsibors


És aza durva, hogy láttam erről a Beni Lopez csajról edzésvidit pár héttel a verseny előtt, és szinte nem is látszott izmosnak bakker!  :o
Erre meg tessék!...  8-}  ::)
Ez így nem ér!  :D
biztos a fuvató porok ****)

Na igen...  ::)  :-)->

2010. Június 26. - 00:36:18
Válasz #439
Nem elérhető

Kicsibors


Nah, itt ez a kis rohadt Haley McNeff is, 5 héttel a 2010-es NPC Team Universe verseny előtt egy hát tréninggel!  :D

http://www.rxmuscle.com/videos/iatraining/1601-haley-mcneff-trains-back-and-deadlifts-5-weeks-from-the-2010-npc-team-universe.html

2010. Június 26. - 00:45:05
Válasz #440
Nem elérhető

rr


És aza durva, hogy láttam erről a Beni Lopez csajról edzésvidit pár héttel a verseny előtt, és szinte nem is látszott izmosnak bakker!  :o
Erre meg tessék!...  8-}  ::)
Ez így nem ér!  :D

Hát ja, azért megdöbbentő. Én meg azt figyeltem meg rajta, hogy a combja brutálisan szép szálkás, felsőtestre meg annyira nem. Pedig általában a nőknek pont a comb/fenék ami nehezebben pucolódik.  ????... Vannak szerencsések!  ;D

Nos, erre csak egyet mondhatok : Kurva száját!  :-X  ;D ;D ;D

amúgy a franc akar akkora lenni! ;D így is neki megyek az ajtófélfának ;D

2010. Június 26. - 00:46:19
Válasz #441
Nem elérhető

Kicsibors


És aza durva, hogy láttam erről a Beni Lopez csajról edzésvidit pár héttel a verseny előtt, és szinte nem is látszott izmosnak bakker!  :o
Erre meg tessék!...  8-}  ::)
Ez így nem ér!  :D

Hát ja, azért megdöbbentő. Én meg azt figyeltem meg rajta, hogy a combja brutálisan szép szálkás, felsőtestre meg annyira nem. Pedig általában a nőknek pont a comb/fenék ami nehezebben pucolódik.  ????... Vannak szerencsések!  ;D

Nos, erre csak egyet mondhatok : Kurva száját!  :-X  ;D ;D ;D

amúgy a franc akar akkora lenni! ;D így is neki megyek az ajtófélfának ;D

De az nem azért van, Csibe!  ****)
Igyál kevesebb töményet sztem!  ;D ;D ;D

2010. Június 26. - 00:51:18
Válasz #442
Nem elérhető

Pity


És aza durva, hogy láttam erről a Beni Lopez csajról edzésvidit pár héttel a verseny előtt, és szinte nem is látszott izmosnak bakker!  :o
Erre meg tessék!...  8-}  ::)
Ez így nem ér!  :D
biztos a fuvató porok ****)
HÁHÁHÁÁHHÁ ezen még most is mosolygok... valaki élőben mondana egy ilyet... tuti elröhögném magam! ;D

2010. Június 26. - 17:11:03
Válasz #443
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Június 26. - 17:18:18
Válasz #444
Nem elérhető

Kicsibors


Nah, itt ez a kis rohadt Haley McNeff is, 5 héttel a 2010-es NPC Team Universe verseny előtt egy hát tréninggel!  :D

http://www.rxmuscle.com/videos/iatraining/1601-haley-mcneff-trains-back-and-deadlifts-5-weeks-from-the-2010-npc-team-universe.html
8-) Hayley  @:-)

Fel se tűnt, hogy kihagytam egy y-t...  !+"%
A rohadt az ott rendben van, csak egy jelző, amit irigységből használtam!  ;D ...Na, de amúgy viccből...  ;)

2010. Június 26. - 17:21:09
Válasz #445
Nem elérhető

Cressler


Nah, itt ez a kis rohadt Haley McNeff is, 5 héttel a 2010-es NPC Team Universe verseny előtt egy hát tréninggel!  :D

http://www.rxmuscle.com/videos/iatraining/1601-haley-mcneff-trains-back-and-deadlifts-5-weeks-from-the-2010-npc-team-universe.html
8-) Hayley  @:-)

Fel se tűnt, hogy kihagytam egy y-t...  !+"%
A rohadt az ott rendben van, csak egy jelző, amit irigységből használtam!  ;D ...Na, de amúgy viccből...  ;)
amúgy nekem is feltűnt, hogy hol Haley-nek hol Hayleynek írják  :) :D Hogy lehet má' térdbandázst övnek használni  :)
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Június 27. - 18:35:09
Válasz #446
Nem elérhető

Boresz


nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2010. Június 30. - 20:37:05
Válasz #447
Nem elérhető

Kicsibors



2010. Július 03. - 11:04:04
Válasz #448
Nem elérhető

Kicsibors



2010. Július 06. - 23:34:16
Válasz #449
Nem elérhető

Kicsibors


Sateash Berge 4 héttel az NPC USA előtt :

http://mdtv.musculardevelopment.com/contests/2010-usa-championships/3080-sateash-berge-4-weeks-from-npc-usa-back-workout.html

Kíváncsi vagyok, hogy lesz-e élesebb, mint a legutóbbi versenyén... ... ...