2024. Június 04. - 08:45:31
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Növi avagy IGF avagy HGH....  (Megtekintve 176220 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Július 31. - 21:04:46
Válasz #105
Nem elérhető

God Vazzeg


Én vagyok a megtestesült endomorf. Vastag izületek, vastag derék, keskeny váll. Lediétázva nézek ki úgy, mint egy mezomorf feltömegelve, a vállam szélessége nem alakul sajna, pedig azzal lehetne csalni picit. Viszont tömegelni elég könnyen tudok, túlságosan is. Cserébe jól megmarad a tömeg rajtam, nem kell kézenállnom a kajával  8-)

Pozitívum: mivel úgyis NAGY szeretnék lenni, formám meg nincs, ezért rájátszok erre egy kicsit, nem kesergek, hanem büdösnagyra tömegelek  :-)->  :-oD  /7% Oszt majd meglátjuk  /:-)

2008. Július 31. - 22:37:36
Válasz #106
Nem elérhető

Maszat


Flex wheeler ektomorf???na ez nekem új:)akkor már nem parázok annyira.:D
Amúgy szeretem a testalkatomat sokkal nagyobb emberek mondják,h jó lenne így kinézni pedig ők vagy 15kg-mal többek és kb 1magasak velem.De semmi válluk nincs,vastag a derekuk és fedettek.Nem dagik,jól néznek azért ki csak nem szálkásak..Az 1etlen idegesítő a dologban,h pl naturálon ha betartom a kaját tömegelésnél olyan 6gramm ch/tskg és 2-3 fehérje MINDÍG,3óránként evés heti 4kőkemény edzés 7-8óra alvás nagyon kevés buli és havi olyan 40.000ft táplálék kiegészítő,még úgy sem fejlődök jobban sőt még úgy sem mint az a mezomorf "edzőtársam" aki szarik a kajára,azt eszi amit az anyja főz,keveset alszik,ha meleg van nem edz és 2hetente leissza magát.amit betart az annyi,h vesz havonta 1 nagy vödör wm35öt...na az kurva idegesítő tud lenni!Perzse szarik rá az ember meg magával foglalkozik,de akkor is kibaszás ez:D
Hogy ez,h jön az igf-hez meg a növihez???
sehogy.
off.sorry
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2008. Július 31. - 22:37:36
Válasz #107
Nem elérhető

Maszat


legalábbis sokan, de azért nem mindenki...
szerintem akinek szar genetikája van, nem is érdemes ilyesmibe belekezdenie, ez az én véleményem!

jézusom:DDD
én imádok edzeni és ha fele annyit fejlődök ugyan olyan feltételekkel 1 másik ember,akkor is imádok.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2008. Augusztus 02. - 11:29:32
Válasz #108
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
legalábbis sokan, de azért nem mindenki...
szerintem akinek szar genetikája van, nem is érdemes ilyesmibe belekezdenie, ez az én véleményem!

jézusom:DDD
én imádok edzeni és ha fele annyit fejlődök ugyan olyan feltételekkel 1 másik ember,akkor is imádok.
Sztem ő a komoly kokszolásra és a versenyzésre értette...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Augusztus 02. - 13:59:27
Válasz #109
Nem elérhető

Maszat


Ja háááát igen az teljesen más tészta...
Mert hát az tényleg fölösleges pénzkidobás+ rengeteg kockázat 1 nagyon aránytalan és rossz genetikai adottságú testalkatot gyötörni,nagyon magas elvárásokkal.
Ha valakinek keskeny a válla,széles a dereka az persze javíthat sokat(és amúgy vannak "sikeres" nem a legelőnyösebb testalkatú versenyzők)de messze elmarad 1 igazi arányos embertől.De még akkor is élvezheti a dolgot.1másik tetsépítéssel foglakozó portálon láttam olyan iszonyat nagydarab versenyzőket szinte már tényleg groteszk derékkal.Biztos vagyok benne,h nem sikeres testépítő de ha megengedheti magának,bevállalja és ÉLVEZI...akkor miért ne.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2008. Augusztus 05. - 08:00:32
Válasz #110
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Aha hogy ja hogy úúúúgy  ;)

Nos pici 166cm vagyok,
   kicsit szűk vállcsontozattal, de vékony izületekkel megáldva,vegyesen a jóból és a rosszból.

Irgalmatlanúl nehezen hízok.
 Annyi ch tal tömegelek mint Tóth Dani,csak kevesebb sikerrel :D

Értelem szerűen a diéta jobban megy, pláne ha agyban is ott tudok maradni.

Sajnos azok a testrészek nem fejlödőképesek ami megkoronáz egy testépítőt, és ez a kar.
A tricepszem bele épűl a felkar csontomba,nincs külső íve.
Előnyöm a hátam  amit a szük vállaim kihangsúllyoznak.
és lassan a comb is erőségem lessz, barázdált a hajlító és cseppformályú a 4fejűm.
A vádlim is szépen tapad ,ha lessz rajta tömeg látszani is fog.
Kicsit elkanyarodtam dehát jaj. @-o

Szerintem nem is baj,hogy nem nő olyan gyorsan a tömeged,képzeld el,hogy néznél ki 95-100kg-osan,166cm-rel?Nem lenne túl esztétikus a végeredmény,olyan lennél kb.mint egy pingvin.Lehet,hogy lassan nő a tömeged,de egyész esztétikus lessz így a végeredmény,nem kell mindenkinek atom monsztának lennie szvsz.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Augusztus 05. - 09:38:55
Válasz #111
Nem elérhető

izomboy


Közelítek a 90 felé :-O  a pingvin helytálló @-o

2008. Augusztus 05. - 09:42:39
Válasz #112
Nem elérhető

God Vazzeg


Közelítek a 90 felé :-O  a pingvin helytálló @-o

 :-O Képet!  :-O

2008. Augusztus 05. - 09:57:48
Válasz #113
Nem elérhető

izomboy


küldök az edzőtermi fotókhoz amint készítettem. God :)

2008. Augusztus 05. - 10:17:32
Válasz #114
Nem elérhető

God Vazzeg


küldök az edzőtermi fotókhoz amint készítettem. God :)

Alig várom  @-o

2008. Augusztus 05. - 10:24:15
Válasz #115
Nem elérhető

madinorbi


Közelítek a 90 felé :-O  a pingvin helytálló @-o
Ezek szerint nem indulsz a sb-n , ha most is megy a tömegelés ?
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Augusztus 05. - 17:57:28
Válasz #116
Nem elérhető

fastor


"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Augusztus 09. - 21:58:41
Válasz #117
Nem elérhető

Gabe


legalábbis sokan, de azért nem mindenki...
szerintem akinek szar genetikája van, nem is érdemes ilyesmibe belekezdenie, ez az én véleményem!

jézusom:DDD
én imádok edzeni és ha fele annyit fejlődök ugyan olyan feltételekkel 1 másik ember,akkor is imádok.
Sztem ő a komoly kokszolásra és a versenyzésre értette...
így van  :)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. November 19. - 10:28:04
Válasz #118
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Mivel ide rég érkezett post, a felhasználók biztonságáért és tudásának bőítéséért kerestem pár képet a neten, alis Jintropin Fake vagy Real!

Mellékelem a képeket és vagy a képre lesznek írva az F betük vagyis FAKE, vagy odaírom, hogy melyik is az!

2008. November 19. - 10:29:33
Válasz #119
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Nézd a Gensci jelet