2024. Június 04. - 12:25:07
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Más Sportok  (Megtekintve 358180 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Április 26. - 22:27:37
Válasz #1095
Nem elérhető

Gabe


Magyarország-Kanada 0-9  :-\
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Április 26. - 22:30:32
Válasz #1096
Nem elérhető

Cressler


Magyarország-Kanada 0-9  :-\
kár, hogy nem sikerült gólt szereznünk csak a büszkeség kedvéért, a fehéroroszokat viszont meg kell verni
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Április 26. - 22:32:10
Válasz #1097
Nem elérhető

Cressler


Menj ki valami kocsmába a haverokkal, ilyen esemény nincs minden évezredben!  ****:))))))
erre gondoltam én is csakhát vasárnap este kevés van nyitva és ezek nem azok ahol van sport1 sajnos
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Április 27. - 21:01:14
Válasz #1098
Nem elérhető

skl


Menj ki valami kocsmába a haverokkal, ilyen esemény nincs minden évezredben!  ****:))))))
erre gondoltam én is csakhát vasárnap este kevés van nyitva és ezek nem azok ahol van sport1 sajnos
Egyik ismerősöm a válogatott tagja,és most mondta ma a bátyja reggel,h kulcscsont töréssel van korházba  :-[
Nem óvatoskodnak ezek a kanadaiak  :angry:

2009. Április 27. - 21:04:52
Válasz #1099
Nem elérhető

Cressler


Menj ki valami kocsmába a haverokkal, ilyen esemény nincs minden évezredben!  ****:))))))
erre gondoltam én is csakhát vasárnap este kevés van nyitva és ezek nem azok ahol van sport1 sajnos
Egyik ismerősöm a válogatott tagja,és most mondta ma a bátyja reggel,h kulcscsont töréssel van korházba  :-[
Nem óvatoskodnak ezek a kanadaiak  :angry:
ők talán a legkeményebbek... de ezt lenyűgöző játéktudással kombinálják.
SAjnos a magyarok ehhez nincsenek hozzászokva az nhl-es szabályok mást engednek meg mint az európaiak.
HA emlékeztek amikor Strudwick és Nidedermayer jöttek a fradiba ők is okoztak jópár sérülést a magyar játékosoknak de nem azért mert favágók hanem mert náluk ilyen a játék.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Április 27. - 22:38:47
Válasz #1100
Nem elérhető

Gabe


Holnap le kell zúzni a fehéroroszokat, és akkor minden oké!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Április 27. - 22:43:05
Válasz #1101
Nem elérhető

Cressler


Holnap le kell zúzni a fehéroroszokat, és akkor minden oké!
így igaz
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Április 28. - 21:01:52
Válasz #1102
Nem elérhető

Cressler


Sajnos nem sikerült a csoda, 3:1-re kikaptunk a belaruszoktól.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Április 28. - 22:35:19
Válasz #1103
Nem elérhető

Gabe


Sajnos nem sikerült a csoda, 3:1-re kikaptunk a belaruszoktól.
Schade, aztán meg kikaptak a németek, úgyhogy német, osztrák, dán/norvég csoportba kerültünk.
A németek nem eshetnek ki, így mind a két utóbbi csapatot meg kell vernünk! :-\
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Május 07. - 12:11:24
Válasz #1104
Nem elérhető

Rob


http://i43.tinypic.com/14ui442.jpg
Aki látta a meccset az megérti Drogba dühkirohanását....
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2009. Május 07. - 12:36:20
Válasz #1105
Nem elérhető

madinorbi


Én láttam, meg is értem, de kurvára nem érdekel  ))=/ ;D >:D
Hajrá Barca !!!
 :-):-)::
 @:-) @:-) @:-)
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Május 07. - 12:40:49
Válasz #1106
Nem elérhető

FirstLady


Ahogy mondani szokták:
"A focit gólra játszák" ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Május 07. - 17:49:19
Válasz #1107
Nem elérhető

AtisFace


Én azt mondom, ha csak a második meccset nézzük a Chelsea-nek kellett volna továbjutni, de ha mindkét meccset akkor már teljesen más a szitu!

Az első meccsen Ballack, Alex, Bosingwa közül legalább egynek de inkább kettőnek két sárgát=pirosat  illet volna kiosztani, valamint ott is volt egy jogos tizenegyes a Barca javára amit nem kaptak meg. A második meccsen az 1-1-et pedig magának köszönheti a Chelsea ugyanis  a gól után nagyon vissza álltak és a kontrákra alapoztak, valamint kb az 50.ik perctől húzták az időt. Szerintem az első meccs eredménye annak köszönhető, hogy a játékvezető engedte a kemény játékot és így a Chelsea játékosok nyugodt lélekkel aprították a Barcásokat. A másodikon a piros lap kiosztása iszonyat fogalmatlanság volt, valamint 1 büntető azért benne volt a mecsben, vagyis 1-1 meccset eldöntő hiba ide is oda is.

De a lényeg:VÉGRE NEM AZ ANTIFOCI NYERT! Łł=
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2009. Május 08. - 06:16:12
Válasz #1108

csery

Vendég
Mindenesetre annak ellenére hogy szeretem azokat a mocskosakat akik nme a barca, azért ők mindig tehetnek róla hogy beszopják... :'(

2009. Május 08. - 13:58:31
Válasz #1109
Nem elérhető

Cressler


Kar- és arcsérülés lett a vége a péntek hajnali orosz-finn szurkolói összecsapásnak Bernben, a jégkorong-világbajnokság elődöntőinek napján.

The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!