2024. Június 04. - 15:47:40
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Más Sportok  (Megtekintve 358250 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Július 09. - 23:05:33
Válasz #1140
Nem elérhető

Kozi001


Csak nem Fásy mulató rajongó vagy?  :D
Vaterom mindíg nézi ****:))) ****:))), ha szombat, akkor mindíg Fásy bácsi megy ****:)))
Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2009. Július 10. - 09:13:58
Válasz #1141
Nem elérhető

God Vazzeg


Azér' God- femina.hu-t olvasgatsz?  ;D

RSS hírolvasó van beállítva a friss hírekre, és mindenhonnan összeszedi az aktuális híreket..  :-*

2009. Július 11. - 07:47:19
Válasz #1142
Nem elérhető

Yeti


Csak nem Fásy mulató rajongó vagy?  :D
"Bunyós Pityu, Sláger Tibó együtt mulat Fásy Ádámmal..."
 &5* :-p :----
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2009. Július 15. - 14:29:45
Válasz #1143
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Ma egy éve, hogy elhunyt a kétszeres olimpiai bajnok Kolonics György  :-\

2009. Július 15. - 14:37:51
Válasz #1144
Nem elérhető

lue


A Dárdai Pállal felálló Hertha BSC 2-0-ra győzött kedden a Ferencváros otthonában lejátszott felkészülési labdarúgó-mérkőzésen. A találkozó előtt és közben is akadtak botrányos jelenetek, a hazai ultrák megpróbálták provokálni a mintegy 30 német drukkert is, de a szitkozódásokra, náci jelmondatokra nem érkezett válasz.

A vendégek magyar válogatott középpályása - aki ezen az estén együttese kapitánya volt - végigjátszotta az összecsapást. A két gólt Cicero és Kacar szerezte, egyaránt fejesből.

A találkozó előtt és közben is akadtak botrányos jelenetek. A kezdést megelőzően magyar huligánok támadtak meg berlini szurkolókat, akik közül egy könnyebb sérülést szenvedett. A dpa német hírügynökség értesülése szerint mintegy 15 FTC-drukker bántalmazta és dobálta meg palackokkal a vendéghíveket, a kárvallott rajongó sebét a Hertha csapatorvosa varrta össze.

A német együttest elkísérő újságírók az incidens nyomán az Albert Stadion egyik mellékhelyiségébe menekültek.
Később, a meccs közben a ferencvárosi huligánok hol a biztonságiakkal hadakoztak, de az is előfordult, hogy egymást ütötték.

A hazai ultrák megpróbálták provokálni a mintegy 30 német drukkert is, de a szitkozódásokra, náci jelmondatokra nem érkezett válasz.
(a youtube.boson voltam)
http://www.youtube.com/watch?v=qsSu6UrYU44

2009. Július 15. - 15:23:23
Válasz #1145
Nem elérhető

sasa


Amíg ilyen állatmódon viselkednek nem engedném vissza a csapatot az élvonalba.
Nagyon sajnálom, mert a Fradi az egyik kedvenc csapatom és a mostani profi vezetés mellett sokat léphetnének előre a nemzetközi porondon.
Sajnos 10-20 barom miatt bünhődik 10.000 szurkoló.
A Dózsára ugyanez vonatkozik. Minden évben együtt szoktam lenni a Dózsa öregfiukkal egy rendezvényen, és ők sem értik, hogy miért van ez a jelenlegi helyzet.

2009. Július 15. - 15:34:16
Válasz #1146
Nem elérhető

lue


SaSa-- A Balhé.a balhé,a  balhé!
És ezek a  nagy  szurkolok,most nemazért  de  az ujpestmeccseni is mivolt? értelmetlen az egész,Büntetések a  csapatoknak,én nemis hiszem hogy  ezek az igazi   szurkolók,akik lejáratják mind  a csapatot mind  az országot(tessék  magyar  foci)
 :-/-

2009. Július 15. - 15:40:21
Válasz #1147
Nem elérhető

fastor


Amíg ilyen állatmódon viselkednek nem engedném vissza a csapatot az élvonalba.
Nagyon sajnálom, mert a Fradi az egyik kedvenc csapatom és a mostani profi vezetés mellett sokat léphetnének előre a nemzetközi porondon.
Sajnos 10-20 barom miatt bünhődik 10.000 szurkoló.
A Dózsára ugyanez vonatkozik. Minden évben együtt szoktam lenni a Dózsa öregfiukkal egy rendezvényen, és ők sem értik, hogy miért van ez a jelenlegi helyzet.
most beszéltem egy újpest drukkerrel, mondta,hogy mennek romániába, és felül akarják mulni a Fradi drukkereket ilyen téren ˝=/
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Július 15. - 15:43:46
Válasz #1148
Nem elérhető

H. Laci


én ezért, és kizárólag ezért utáltam meg a focit  :-Đ :-Đ 

2009. Július 15. - 15:56:39
Válasz #1149
Nem elérhető

sasa


Sajnos ezek a barmok vannak meccseken a stadionok környékén és az ünnepekkor is az utcán. A politikai nemtetszésüket kinyilvánítók csendben demonstrálnak, csak ezek csinálják ott is a balhét, mert balhé az balhé, tök mindegy ho van és miért.

2009. Július 15. - 15:59:23
Válasz #1150
Nem elérhető

fastor


Sajnos ezek a barmok vannak meccseken a stadionok környékén és az ünnepekkor is az utcán. A politikai nemtetszésüket kinyilvánítók csendben demonstrálnak, csak ezek csinálják ott is a balhét, mert balhé az balhé, tök mindegy ho van és miért.
nyílvánítsanak véleményt, vonuljanak fel, szurkoljanak, leszarom, verekedjenek ha akarnak, de ne legyen anyagi, és szellemi kár se!
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Július 15. - 16:20:15
Válasz #1151

Torony

Vendég
szellemi kár milyen? amikor valakit hülyére vernek?

2009. Július 15. - 16:21:42
Válasz #1152
Nem elérhető

fastor


szellemi kár milyen? amikor valakit hülyére vernek?
azt értettem ezalatt,hogy a cselekedeteikkel rontják az adott klubb hírét, vagy ha utcai dologról van szó, akkor az országunk hírét
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Július 15. - 16:24:19
Válasz #1153
Nem elérhető

God Vazzeg


szellemi kár milyen? amikor valakit hülyére vernek?
azt értettem ezalatt,hogy a cselekedeteikkel rontják az adott klubb hírét, vagy ha utcai dologról van szó, akkor az országunk hírét


Az max morális rombolás, nem szellemi te  ***))))  ****)

2009. Július 15. - 16:24:58
Válasz #1154
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
szellemi kár milyen? amikor valakit hülyére vernek?

ez a kérdés bennem is felmerült.  :D