2024. Június 03. - 23:55:59
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Más Sportok  (Megtekintve 357992 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Július 31. - 20:55:20
Válasz #1215
Nem elérhető

zotja


Gyurta Dani világbajnok!  :-)!  :-)!   :-!

2009. Július 31. - 23:14:49
Válasz #1216
Nem elérhető

Gabe


http://www.vezess.hu/forma1/f1_amikor_nagyon_rosszul_alakul/19921/ brutálisak, nem gondoltam volna, hogy ilyen esetek is voltak!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Július 31. - 23:44:52
Válasz #1217
Nem elérhető

fastor


"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Augusztus 01. - 22:37:15
Válasz #1218
Nem elérhető

Cressler


Szerbia legyőzte a spanyolokat a vb döntőben...




A Fradi meg a Zte-t 4:1-re
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Augusztus 10. - 19:27:37
Válasz #1219
Nem elérhető

lue


Börtönbe zárhatják Nyikolaj Valujevet

Akár ötéves börtönbüntetés is kaphat a WBA nehézsúlyú bokszvilágbajnoka, Nyikolaj Valujev. Az orosz óriás még 2006-ban bántalmazott egy moszkvai parkolóőrt, aki kötözködött a feleségével.
Az áldozat fejsérüléseket szenvedett, és beperelte Valujevet, akit első fokon 4200 dolláros bírságra köteleztek. Az ítéletet ellen azonban mindkét fél fellebbezett, a parkolóőrnél pedig időközben újabb mellékhatásai jelentkeztek a sérülésekenek, ami jelentősen súlyosbítja az ügyet.

A tárgyalások következő szakasza rövidesen kezdődik, ami megzavarhatja Valujev felkészülését a novemberi, David Haye elleni mérkőzésre. A moszkvai újságok szerint az ügynek komoly következményei lehetnek, Valujev a legrosszabb esetben letöldendő börtönbüntetéssel is számolhat.


2009. Augusztus 14. - 18:21:26
Válasz #1220
Nem elérhető

lue


Menekülnek a bajnokok Erdei klubjától:
Felix Sturm után újabb világbajnok bokszoló, Szergej Dzindziruk jelentette be, hogy elhagyja az Universum Box Promotion kötelékét.
A WBO nagyváltósúlyú bajnoka, Szergej Dzindziruk azért haragudott meg a németekre, mert nem szervezték meg neki a beígért nagy meccset
"Mikor szóltam az Universum vezetőinek, hogy október 3-án Paul Williams ellen akarok bokszolni, ők azt mondták semmi gond, el van intézve, én csak az edzésekkel foglalkozzak. Két hétig készültem Ukrajnában, majd már egy hete Hamburgban voltam amikor hallottam, hogy aláírták a Williams vs Pavlik meccsre a szerződést. Sokkot kaptam" - mesélte Dzindziruk.

"Már konzultáltam az ügyvédemmel, hogy nézzék át hogyan tudnánk érvényteleníteni a szerződést. Ha az Universum nem enged el akkor beperelem őket. Bármi történik soha többet nem bokszolok az Universum gáláin. Inkább fellógatom magam, mint, hogy a németekkel dolgozzak megint. Két jól ismert amerikai promoter is érdeklődik irántam. Remélem rövidesen megkötjük a szerződéseket és elkezdhetem az amerikai karrierem. Várhatóan november-december körül bokszolok az Egyesült Államokban" - mondta harciasan Dzindziruk, akinek 2010-ig érvényes szerződése van a német céggel, és valószínűleg komoly pereskedés elé néz, ha beváltja a fenyegetését.

Felix Sturm három nappal ezelőtt hagyta ott a klubot, ő abba is hagyja az ökölvívást.





2009. Augusztus 14. - 20:25:41
Válasz #1221
Nem elérhető

atleeta


http://www.f1hirek.hu/hir/Schumacher_meg_nem_tudja__hogyan_folytatja_200909121517
3 év kihagyás nagy idő, lehet berozsdásodott már az öreg és nem bírja tartani a lépést ;D
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. Augusztus 14. - 21:04:59
Válasz #1222
Nem elérhető

Cressler


Menekülnek a bajnokok Erdei klubjától:
Felix Sturm után újabb világbajnok bokszoló, Szergej Dzindziruk jelentette be, hogy elhagyja az Universum Box Promotion kötelékét.
A WBO nagyváltósúlyú bajnoka, Szergej Dzindziruk azért haragudott meg a németekre, mert nem szervezték meg neki a beígért nagy meccset
"Mikor szóltam az Universum vezetőinek, hogy október 3-án Paul Williams ellen akarok bokszolni, ők azt mondták semmi gond, el van intézve, én csak az edzésekkel foglalkozzak. Két hétig készültem Ukrajnában, majd már egy hete Hamburgban voltam amikor hallottam, hogy aláírták a Williams vs Pavlik meccsre a szerződést. Sokkot kaptam" - mesélte Dzindziruk.

"Már konzultáltam az ügyvédemmel, hogy nézzék át hogyan tudnánk érvényteleníteni a szerződést. Ha az Universum nem enged el akkor beperelem őket. Bármi történik soha többet nem bokszolok az Universum gáláin. Inkább fellógatom magam, mint, hogy a németekkel dolgozzak megint. Két jól ismert amerikai promoter is érdeklődik irántam. Remélem rövidesen megkötjük a szerződéseket és elkezdhetem az amerikai karrierem. Várhatóan november-december körül bokszolok az Egyesült Államokban" - mondta harciasan Dzindziruk, akinek 2010-ig érvényes szerződése van a német céggel, és valószínűleg komoly pereskedés elé néz, ha beváltja a fenyegetését.

Felix Sturm három nappal ezelőtt hagyta ott a klubot, ő abba is hagyja az ökölvívást.





a Klicskóék sem véletlenül hagyták ott, Erdeinek is időben le kellett volna lépnie
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Augusztus 15. - 23:45:59
Válasz #1223
Nem elérhető

Cressler


A női kajak négyes világbajnok 500m-en és Kovács Kati egyesben is világbajnok 500-on  :-! :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-! :-! :-! :-!
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Augusztus 16. - 00:02:05
Válasz #1224
Nem elérhető

fastor


A női kajak négyes világbajnok 500m-en és Kovács Kati egyesben is világbajnok 500-on  :-! :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-! :-! :-! :-!
(:-)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Augusztus 16. - 21:38:59
Válasz #1225
Nem elérhető

nes


férfi síkfutás 100m döntő, most EUROSPORT! figyeljétek!

2009. Augusztus 16. - 21:45:57
Válasz #1226
Nem elérhető

nes


férfi síkfutás 100m döntő, most EUROSPORT! figyeljétek!

9.58

2009. Augusztus 16. - 21:53:16
Válasz #1227
Nem elérhető

lue


Óriási esélyt kaphat Balzsay Károly
Balzsay Károly egyelőre a jövő szombati, Robert Stieglitz elleni mérkőzésére készül, ha pedig legyőzi a kihívóját Budapesten, a következő meccse hatalmas ugrást jelenthet a karrierjében. Jő esély van rá ugyanis, hogy a magyar világbajnok ősszel egy, az HBO által közvetített kanadai gálán bokszoljon.
A korábbi világbajnoki kihívó Sakio Bika menedzsere, Eric Gomez bejelentette, hogy megkezdték a tárgyalásokat egy Balzsay Károly elleni összecsapásról - adta hírül a profiboksz.hu. A mérkőzésre a tervek szerint november 28-án kerülne sor a nagy érdeklődéssel várt Lucien Bute vs. Librado Andrade visszavágóra épülő gálán, amelyet közösen szervez az HBO és a Golden Boy Promotions.
A montreali rendezvényen (az Escobedo vs. Katszidisz meccs korábbra hozása miatt) felszabadult a televíziós felvezető mérkőzés, ezt pótolná Bika és a WBO- világbajnok Balzsay összecsapása.

"Jelenleg egyeztetünk" - mondta a Golden Boy meccsszervezője, Eric Gomez. "Bika bárkivel megküzd, beszéltünk Balzsay csapatával és mindkét fél érdeklődik a meccs iránt. Remek meccs lenne és az HBO-nak is tetszene." Gomez jövő héten Budapestre érkezik a WBO kongresszusárra, ahol folytatják majd a tárgyalásokat az Universum vezetőivel.

Bika korábban kétszer küzdhetett a világbajnoki címért, Markus Beyer ellen mondhatni nyerő pozícióban bukta el a meccset a címvédő sérülése miatt, fél évvel később pedig Joe Calzaghét szorongatta meg, de a pontozólapokon sima vereséget szenvedett. A 30 éves kameruni-ausztrál azóta megnyerte a Contender bokszvalósághow harmadik szériáját, és továbbra is az egyik legkeményebb nagyközépsúlyúnak számít. 28 győzelem (19 KO) mellett 3 vereség és 2 döntetlen a mérlege.

Ha összejön a mérkőzés, akkor Balzsay egy jó teljesítménnyel megvalósíthatja azt, amiről eddig csak álmodoztak a magyar profi ökölvívók, azaz betörhet a tengerentúli piacra.

Balzsay eddig mind a 21 mérkőzését megnyerte a profik között, 15-ször KO-val. Januárban Gyenisz Inkin legyőzésével lett világbajnok.

2009. Augusztus 19. - 22:56:04
Válasz #1228
Nem elérhető

Jordan


A Debrecen labdarúgócsapata minden várakozást felülmúlva 2-1-re legyőzte idegenben a bolgár Levszki Szófiát, így jövő kedden a Puskás-stadionban már nyernie sem kell ahhoz, hogy bejusson a Bajnokok Ligája főtáblájára.
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Augusztus 19. - 23:08:25
Válasz #1229
Nem elérhető

lue


 (:-) eljött az idö,hogy a  magyar foci hallason magárol!gratulálok nekik!