2024. Június 04. - 05:57:09
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Más Sportok  (Megtekintve 358084 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2009. Október 14. - 22:12:49
Válasz #1365
Nem elérhető

Cressler


túl jól állunk Gyepes meg Huszti elindult melegíteni
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Október 14. - 22:14:54
Válasz #1366
Nem elérhető

Gabe


túl jól állunk Gyepes meg Huszti elindult melegíteni
Kell egy gól a dánoknak!  :D

Bakker, Varga 5 méterről felélövi ... !+"%
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Október 14. - 22:16:27
Válasz #1367
Nem elérhető

Cressler


túl jól állunk Gyepes meg Huszti elindult melegíteni
Kell egy gól a dánoknak!  :D
jaja nehogymá nyerjünk idegenbe
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Október 14. - 22:33:45
Válasz #1368
Nem elérhető

Gabe


Dzsudzzzsak hungary több ló nem indul! Üres kapura sem megy...

Dánia-Magyarország 0-1
-faszért nem lehetett így játszani eddig!
A csoportelső, aki kijutott a vb-re nem tudott egyszer sem megverni minket. Mellesleg ez az egyetlen vereségük!
Csak a svédek, meg a portugálok szopattak oda-vissza, ami pont elég volt!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Október 14. - 22:42:06
Válasz #1369
Nem elérhető

Yeti


Nah ezt nem értem én sem. Miért nem lehet kiegyensúlyozottan máskor is így játszani?

Egyébként elismerés a csapatnak, még Babos is jó volt, pedig de útálooom!  ***))))
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2009. Október 14. - 22:50:11
Válasz #1370
Nem elérhető

Gabe


A CSOPORT VÉGEREDMÉNYE
   
1. Dánia                21p.
2. Portugália           19p.
3. Svédország         18p.
4. Magyarország      16p.
5. Albánia                7p.
6. Málta                  1p.

Nem kellett volna azt a 94.perces gólt kapni a svédektől, és egy gyenge iksz egy itthoni meccsen a hulladék portugálokkal, máris mi lennénk a csoportmásodikok!
Még csak meg sem kellett volna verni egyiket sem!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Október 14. - 23:14:19
Válasz #1371
Nem elérhető

csaba.r


Én mint totális foci analfabéta úgy látom, hogy magyarországon feleslegesen sok pénzt ölnek a fociba.Tény hogy a világ leghíresebb sportja, de faszom ezért még pénzt kapnak? Annyi sportban vagyunk a legjobbak, hogy számolni se tudom, de őket alig támogatják és ez kurva dühítő.
Pl: multkor főztem egy kisebb társaságnak, kis beszélgetés után kiderült hogy ők Magyarország Ping-Pong válogatottaim, és mikor volt az Olimpia a felüknek nem maradt pénz a kiutazásra, azért nem indultak.....Vágjátok? nem azért mert szarok, hanem azért mert leszarják őket.
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Október 14. - 23:17:53
Válasz #1372
Nem elérhető

Jordan


Erre valaszoltal is. Leszarjak oket. Engem sem erdekel tulzottan a ping-pong, mig a foci az foci marad. Marmint nekunk, kik gyerekkent nem volt ugyetlen, es voltak meg almai.  :-}
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Október 14. - 23:18:47
Válasz #1373
Nem elérhető

Cressler


Én mint totális foci analfabéta úgy látom, hogy magyarországon feleslegesen sok pénzt ölnek a fociba.Tény hogy a világ leghíresebb sportja, de faszom ezért még pénzt kapnak? Annyi sportban vagyunk a legjobbak, hogy számolni se tudom, de őket alig támogatják és ez kurva dühítő.
Pl: multkor főztem egy kisebb társaságnak, kis beszélgetés után kiderült hogy ők Magyarország Ping-Pong válogatottaim, és mikor volt az Olimpia a felüknek nem maradt pénz a kiutazásra, azért nem indultak.....Vágjátok? nem azért mert szarok, hanem azért mert leszarják őket.
azért ez nem teljesen így van ping-pongozni nem az megy az olimpiára akinek épp van pénze, másrészt a szponzoroknak ez üzlet, a fociban egy megyei másodosztályú meccsen többen vannak sok más sport nagy versenyein......
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Október 14. - 23:28:27
Válasz #1374
Nem elérhető

csaba.r


Lehet hogy a Ping-Pong rossz példa volt erre, azért írtam ezt mert ezzel találkoztam személyesen de mondhattam volna a Kajak-Kenut-is vagy akármelyik küzdősportot.Lényeg a lényeg szerintem ami pénzt kiszortak a focira az elmúlt 5-10 éve,abból szerintem megrendezhettünk volna egy fél olimpiát.
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Október 15. - 01:24:54
Válasz #1375
Nem elérhető

Jordan


Lehet hogy a Ping-Pong rossz példa volt erre, azért írtam ezt mert ezzel találkoztam személyesen de mondhattam volna a Kajak-Kenut-is vagy akármelyik küzdősportot.Lényeg a lényeg szerintem ami pénzt kiszortak a focira az elmúlt 5-10 éve,abból szerintem megrendezhettünk volna egy fél olimpiát.

A pelda mindegy, a az utca emberet megkerdezed hogy melyik a kedvenc magyar csapata, egyik azt mondja a Ferencvaros, a masik azt hogy MTK stb, es nem azt hogy a Cedledi uttusazok, vagy a Miskolci parbaj torvivok. Erted.
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Október 15. - 09:52:14
Válasz #1376
Nem elérhető

csaba.r


Lehet hogy a Ping-Pong rossz példa volt erre, azért írtam ezt mert ezzel találkoztam személyesen de mondhattam volna a Kajak-Kenut-is vagy akármelyik küzdősportot.Lényeg a lényeg szerintem ami pénzt kiszortak a focira az elmúlt 5-10 éve,abból szerintem megrendezhettünk volna egy fél olimpiát.

A pelda mindegy, a az utca emberet megkerdezed hogy melyik a kedvenc magyar csapata, egyik azt mondja a Ferencvaros, a masik azt hogy MTK stb, es nem azt hogy a Cedledi uttusazok, vagy a Miskolci parbaj torvivok. Erted.

Értem de a tényen ez semmit nem változtat.
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Október 15. - 10:08:23
Válasz #1377
Nem elérhető

Gabe


Lehet hogy a Ping-Pong rossz példa volt erre, azért írtam ezt mert ezzel találkoztam személyesen de mondhattam volna a Kajak-Kenut-is vagy akármelyik küzdősportot.Lényeg a lényeg szerintem ami pénzt kiszortak a focira az elmúlt 5-10 éve,abból szerintem megrendezhettünk volna egy fél olimpiát.

A pelda mindegy, a az utca emberet megkerdezed hogy melyik a kedvenc magyar csapata, egyik azt mondja a Ferencvaros, a masik azt hogy MTK stb, es nem azt hogy a Cedledi uttusazok, vagy a Miskolci parbaj torvivok. Erted.
Sokáig kell kérdezgetned, hogy olyat találj, aki azt mondja MTK!
Az MTK a tipikus ellenpéldája ezeknek, mikor BL csoportkör előtti utolsó selejtezőt játszottak, akkor sem volt rájuk kíváncsi senki a bajnoki meccseiket! 100-200 néző!
Persze tudom, hogy ez csak szemléltetés!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Október 16. - 19:54:41
Válasz #1378
Nem elérhető

Gabe


U20 Világbajnokság bronzmérkőzés:

Magyarország-Costa Rica 1-1 tizenegyesekkel: 2-0

Mi 3-ból 2-t belőttünk, Costa Rica 4!-ből egyet sem, Gulácsi megint remekelt!

Magyarország világbajnoki bronzérmes!  :-):-)::
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Október 16. - 21:42:25
Válasz #1379
Nem elérhető

Yeti


Megérdemelték a srácok! Minden elismerésem Nekik! Van jövője a magyar labdarúgásnak! Csak éljünk is vele!!!  8-)
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."