2024. Május 23. - 04:32:14
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Más Sportok  (Megtekintve 357217 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2009. Október 23. - 16:51:39
Válasz #1410
Nem elérhető

George


Mostanában nemlátok K1-et a tvben.Szokott menni valahol?
tegnap volt a K-1 8-as döntőbe jutásért vivott minden meccs.

Overeem legyzőzte Peter Aerts-et
Badr Hari meg 37 másodperc alatt ütötte ki ellenfelét
Karaev is győzött...
Melyik csatornán ?
Eurosport

2009. Október 23. - 16:52:22
Válasz #1411
Nem elérhető

atleeta


Mostanában nemlátok K1-et a tvben.Szokott menni valahol?
tegnap volt a K-1 8-as döntőbe jutásért vivott minden meccs.

Overeem legyzőzte Peter Aerts-et
Badr Hari meg 37 másodperc alatt ütötte ki ellenfelét
Karaev is győzött...
Melyik csatornán ?
Eurosport

Köszi ****:))))))
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. Október 23. - 18:03:22
Válasz #1412
Nem elérhető

Cressler


Mostanában nemlátok K1-et a tvben.Szokott menni valahol?
tegnap volt a K-1 8-as döntőbe jutásért vivott minden meccs.

Overeem legyzőzte Peter Aerts-et
Badr Hari meg 37 másodperc alatt ütötte ki ellenfelét
Karaev is győzött...
Overeem-re kiváncsi leszek év végén...MMA-ban nem nagy szám, de K1-ben elég jól nyomja ****:))))))
Mma-ban is bajnok, elég jó mérleggel de természetesen a sima K-1 jóval komolyabb.

Peter Aerts-et én sokkal nagyobb harcosnak/sportolónak tartom mint pl Bonjaskyt de ellene is nagyon jó teljesítménnyel győzött Overeem így elég jók az esélyei.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Október 23. - 18:08:39
Válasz #1413
Nem elérhető

atleeta


Mostanában nemlátok K1-et a tvben.Szokott menni valahol?
tegnap volt a K-1 8-as döntőbe jutásért vivott minden meccs.

Overeem legyzőzte Peter Aerts-et
Badr Hari meg 37 másodperc alatt ütötte ki ellenfelét
Karaev is győzött...
Overeem-re kiváncsi leszek év végén...MMA-ban nem nagy szám, de K1-ben elég jól nyomja ****:))))))
Mma-ban is bajnok, elég jó mérleggel de természetesen a sima K-1 jóval komolyabb.

Peter Aerts-et én sokkal nagyobb harcosnak/sportolónak tartom mint pl Bonjaskyt de ellene is nagyon jó teljesítménnyel győzött Overeem így elég jók az esélyei.
Aerts teljesen más stílusban küzd mint Bonjansky.Nekem nagy kedvencem még Karacs Attila.
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. Október 23. - 18:16:25
Válasz #1414
Nem elérhető

Cressler


Mostanában nemlátok K1-et a tvben.Szokott menni valahol?
tegnap volt a K-1 8-as döntőbe jutásért vivott minden meccs.

Overeem legyzőzte Peter Aerts-et
Badr Hari meg 37 másodperc alatt ütötte ki ellenfelét
Karaev is győzött...
Overeem-re kiváncsi leszek év végén...MMA-ban nem nagy szám, de K1-ben elég jól nyomja ****:))))))
Mma-ban is bajnok, elég jó mérleggel de természetesen a sima K-1 jóval komolyabb.

Peter Aerts-et én sokkal nagyobb harcosnak/sportolónak tartom mint pl Bonjaskyt de ellene is nagyon jó teljesítménnyel győzött Overeem így elég jók az esélyei.
Aerts teljesen más stílusban küzd mint Bonjansky.Nekem nagy kedvencem még Karacs Attila.
nem a stílus miatt....

Karacs pfff
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Október 23. - 18:21:53
Válasz #1415
Nem elérhető

atleeta


Mostanában nemlátok K1-et a tvben.Szokott menni valahol?
tegnap volt a K-1 8-as döntőbe jutásért vivott minden meccs.

Overeem legyzőzte Peter Aerts-et
Badr Hari meg 37 másodperc alatt ütötte ki ellenfelét
Karaev is győzött...
Overeem-re kiváncsi leszek év végén...MMA-ban nem nagy szám, de K1-ben elég jól nyomja ****:))))))
Mma-ban is bajnok, elég jó mérleggel de természetesen a sima K-1 jóval komolyabb.

Peter Aerts-et én sokkal nagyobb harcosnak/sportolónak tartom mint pl Bonjaskyt de ellene is nagyon jó teljesítménnyel győzött Overeem így elég jók az esélyei.
Aerts teljesen más stílusban küzd mint Bonjansky.Nekem nagy kedvencem még Karacs Attila.
nem a stílus miatt....

Karacs pfff
????...
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. Október 23. - 18:35:11
Válasz #1416
Nem elérhető

George


Karacsnak esélye sincs ebben a mezőnyben...meg egyik magyarnak sem ::)

2009. Október 23. - 18:41:17
Válasz #1417
Nem elérhető

atleeta


Karacsnak esélye sincs ebben a mezőnyben...meg egyik magyarnak sem ::)
De az egyik legjobb magyar.Egy Le Bannerrel vagy Schilttel nem lehet összehasonlítani.
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. Október 23. - 18:44:42
Válasz #1418
Nem elérhető

George


Karacsnak esélye sincs ebben a mezőnyben...meg egyik magyarnak sem ::)
De az egyik legjobb magyar.Egy Le Bannerrel vagy Schilttel nem lehet összehasonlítani.
De most arról a bizonyos mezőnyről beszélünk :) Le Bannerr a maga idejében nagy király volt, de ha már az öregeknél tartunk, akkor nekem Ray Sefo sokkal szimpatikusabb ****:)))))) ;D

2009. Október 23. - 18:48:35
Válasz #1419
Nem elérhető

Cressler


Mostanában nemlátok K1-et a tvben.Szokott menni valahol?
tegnap volt a K-1 8-as döntőbe jutásért vivott minden meccs.

Overeem legyzőzte Peter Aerts-et
Badr Hari meg 37 másodperc alatt ütötte ki ellenfelét
Karaev is győzött...
Overeem-re kiváncsi leszek év végén...MMA-ban nem nagy szám, de K1-ben elég jól nyomja ****:))))))
Mma-ban is bajnok, elég jó mérleggel de természetesen a sima K-1 jóval komolyabb.

Peter Aerts-et én sokkal nagyobb harcosnak/sportolónak tartom mint pl Bonjaskyt de ellene is nagyon jó teljesítménnyel győzött Overeem így elég jók az esélyei.
Aerts teljesen más stílusban küzd mint Bonjansky.Nekem nagy kedvencem még Karacs Attila.
nem a stílus miatt....

Karacs pfff
????...
http://www.youtube.com/watch?v=ILD1U-OsoWk&feature=fvw ez a videó is sokat bizonyít...

másrészt láttam már olyan meccsen amikor a ökölösszeütésre nyújtotta a kezét az ellenfele (esés után) ő meg ütött egyet helyette...
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Október 23. - 18:55:24
Válasz #1420
Nem elérhető

George


másrészt láttam már olyan meccsen amikor a ökölösszeütésre nyújtotta a kezét az ellenfele (esés után) ő meg ütött egyet helyette...
Ez sajnos magyar mentalitás, ismerek olyan ketrecharcost, aki szerint Hari régebbi stílusával semmi baj, ő egyszerűen csak küzdeni akar !+"% Rálépni a földön fekvő ellenfél fejére az teljesen rendben van :-}

2009. Október 23. - 19:14:20
Válasz #1421
Nem elérhető

atleeta


Hétfőn délután lesz a döntő a Eurosporton.Hari - Karaev nem lesz gyenge meccs.
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. Október 27. - 19:36:19
Válasz #1422
Nem elérhető

lue


Bárdosi Sándor doppingolt

Az egykori olimpiai ezüstérmes birkózót megfosztják a júliusi, tajvani Világjátékokon nyert aranyától, és 3000 euró megfizetésére kötelezik. Bárdosi állítja, darázscsípésre kapott injekciót.
Pozitív doppingtesztet produkált a júliusi, tajvani Világjátékokon szumóban aranyérmes Bárdosi Sándor. A Nemzeti Sportszövetség (NSSZ) keddi tájékoztatása szerint az első, úgynevezett A minta hozott ilyen eredményt.

A Világjátékok szervezői – a Magyar Szumó Szakszövetség információja szerint – Bárdosit megfosztják első helyezésétől, és 3000 euró megfizetésére kötelezik.


hirdetésA Magyar Szumó Szakszövetség a Nemzetközi Doppingellenes Ügynökség (WADA) szabályzata és a hatályos magyar jogszabályok, valamint a szövetségi szabályzatok alapján köteles az előzetes felülvizsgálati eljárás, továbbá annak eredményétől függően a doppingeljárás lefolytatására.

Bárdosit el fogják tiltani

Tiszeker Ágnes, a Magyar Antidopping Csoport (MACS) vezetője szerint Bárdosi a versenyzői licencének felfüggesztése, illetve esetleges eltiltása alatt más, a WADA-szabályzat alá eső sportágakban sem szerepelhet. "Magyarországon a magyar kormány doppingolásra vonatkozó rendelete a mérvadó. Vagyis Bárdosi nem versenyezhet olyan sportágban, amely például állami támogatást kap, bejegyzett szövetségként működik, illetve a szövetsége aláírta a WADA-kódexet."

Az NSSZ kitért rá: gondoskodott arról, hogy a felkészülés folyamán a Világjátékokra utazó összes sportoló doppingvizsgálatát elvégezzék. A kiutazás időpontjáig minden vizsgálat negatív volt.

Darázscsípésre kapott injekciót
"A kiutazás előtt átestünk egy doppingvizsgálaton, és az negatív lett. Aztán közvetlenül az út előtt megcsípett egy darázs, és annyira megfájdult a kezem, hogy orvoshoz mentem, injekciót és gyógyszert adott. Ha ez nincs, veszélybe került volna az elutazásom. Egy héttel később kezdődött a verseny Tajvanon, addigra már semmi bajom nem volt. Csak a küzdelemre koncentráltam, és a döntő utáni doppingvizsgálaton nem írtam be, hogy előtte gyógyszert szedtem. Nem is vagyok ilyen ügyekben járatos. Még egyszer szeretném kiemelni: nem teljesítménynövelőt szedtem, hanem darázscsípésre kaptam gyógyszert. Nem szeretném, ha meghurcolnának. A szumóban úgysem kellene doppingolnom, mert mindenkinél jobb vagyok!"

A Nemzeti Sportszövetség - mint a kiutazást és a magyar csapat részvételét koordináló szervezet - sajnálatosnak tartja az esetet annak ellenére, hogy a versenyzők a dopping mintavételekre és a vonatkozó szabályokra vonatkozó minden tájékoztatást megkaptak.

Az egykori birkózó Bárdosi 1995-ben a junior Eb-n nyerte első aranyérmét. 1997-ben a junior vb-n nyert, a sydney-i olimpián 84 kilóban ezüstérmes volt. Első szumóaranyát 2005-ben, a visegrádi Eb-n szerezte, 2007-ben a thaiföldi vb-n is első volt. A birkózás és a szumó mellett más küzdősportokban, például az MMA-ban is kipróbálta magát, mérlege 2008-ban 4 győzelem és 1 vereség, manapság gyakori szereplője a televíziós show-műsoroknak is.

Cannavarót felmentették

A Juventus világbajnok labdarúgója, Fabio Cannavaro néhány héttel ezelőtt szintén darázscsípés miatt akadt fenn a doppingvizsgálaton. Az Olasz Olimpiai Bizottság (CONI) azonban október 12-én ejtette a vádat, és nem tiltotta el a versenyzéstől. A klubja ugyanakkor büntetést helyezett kilátásba, mert ha valakit csípés miatt gyógyszerekkel kezelnek, akkor azt előzetesen egyeztetni kell a CONI illetékeseivel.

2009. Október 27. - 19:48:27
Válasz #1423
Nem elérhető

Tóth Attila


Húú megint összecsapnak!Az előző se volt egyszerű!Hari egy ki.....ott vadállat! @:-) @-o
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2009. Október 27. - 19:50:36
Válasz #1424
Nem elérhető

Tóth Attila


Jaaa most olvasom,hogy lekéstem! !+"% ***)))) @-o
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"