2024. Június 03. - 23:21:41
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Más Sportok  (Megtekintve 357989 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2010. Február 25. - 10:16:21
Válasz #1725
Nem elérhető

Gabe


Igen elírtam mert valahogy tudat alatt nem hiszem el, hogy a svédeket legyőzték.

Ennek fényében sem rossz a magyar csapat, mert tavaly ugye milyen szoros kis meccsünk volt a szlovákokkal! :'(
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Február 25. - 12:23:09
Válasz #1726
Nem elérhető

Yeti


Igen elírtam mert valahogy tudat alatt nem hiszem el, hogy a svédeket legyőzték.

Ennek fényében sem rossz a magyar csapat, mert tavaly ugye milyen szoros kis meccsünk volt a szlovákokkal! :'(
Jah, remélem 4 év múlva mi is ott leszünk!  :-\
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Február 25. - 12:25:49
Válasz #1727
Nem elérhető

Gabe


Igen elírtam mert valahogy tudat alatt nem hiszem el, hogy a svédeket legyőzték.

Ennek fényében sem rossz a magyar csapat, mert tavaly ugye milyen szoros kis meccsünk volt a szlovákokkal! :'(
Jah, remélem 4 év múlva mi is ott leszünk!  :-\
Miva? Mi ez a pesszimizmus? Addig még itt lesznek a VB-k ombre!  :-):-)::
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Február 25. - 12:40:22
Válasz #1728
Nem elérhető

Yeti


Igen elírtam mert valahogy tudat alatt nem hiszem el, hogy a svédeket legyőzték.

Ennek fényében sem rossz a magyar csapat, mert tavaly ugye milyen szoros kis meccsünk volt a szlovákokkal! :'(
Jah, remélem 4 év múlva mi is ott leszünk!  :-\
Miva? Mi ez a pesszimizmus? Addig még itt lesznek a VB-k ombre!  :-):-)::
Nah igen  ****:)))))), de számomra, mint nagy hokifannak a téli olimpia olyan jégkorong szempontból, mint például neked a foci EB, vagy VB.
mod. Bár azokat én is szívesen nézem.  ;)
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Február 25. - 12:52:45
Válasz #1729
Nem elérhető

Gabe


Igen elírtam mert valahogy tudat alatt nem hiszem el, hogy a svédeket legyőzték.

Ennek fényében sem rossz a magyar csapat, mert tavaly ugye milyen szoros kis meccsünk volt a szlovákokkal! :'(
Jah, remélem 4 év múlva mi is ott leszünk!  :-\
Miva? Mi ez a pesszimizmus? Addig még itt lesznek a VB-k ombre!  :-):-)::
Nah igen  ****:)))))), de számomra, mint nagy hokifannak a téli olimpia olyan jégkorong szempontból, mint például neked a foci EB, vagy VB.
mod. Bár azokat én is szívesen nézem.  ;)
Nem tudom, most hogy jön ide, hogy szeretsz recskázni ;D
Viccet félretéve, én is mindig nézem a jégkorong világversenyeket, és a szememben a jégkorong VB is ott van a szeren!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Február 25. - 15:55:06
Válasz #1730
Nem elérhető

Yeti


Nem tudom, most hogy jön ide, hogy szeretsz recskázni ;D
Viccet félretéve, én is mindig nézem a jégkorong világversenyeket, és a szememben a jégkorong VB is ott van a szeren!
Nem, annyira nem. Még bütykös lesz a kezem a végén...  ****:)))
Én meg nem csak a világversenyeket nézem, hanem az NHL - t is. Sokszor felkelek hajnalban, hogy élőben lássam a csapatom meccsét neten. Vagy, ha amúgy sem alszom, akkor pláne.  :D
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Február 25. - 16:12:35
Válasz #1731
Nem elérhető

Cressler


Nem tudom, most hogy jön ide, hogy szeretsz recskázni ;D
Viccet félretéve, én is mindig nézem a jégkorong világversenyeket, és a szememben a jégkorong VB is ott van a szeren!
Nem, annyira nem. Még bütykös lesz a kezem a végén...  ****:)))
Én meg nem csak a világversenyeket nézem, hanem az NHL - t is. Sokszor felkelek hajnalban, hogy élőben lássam a csapatom meccsét neten. Vagy, ha amúgy sem alszom, akkor pláne.  :D
NHL az alap  ****:))))))
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Február 25. - 17:54:38
Válasz #1732
Nem elérhető

Yeti


NHL az alap  ****:))))))
****:)))))) Igen, azt hiszem, már beszéltünk róla. Talán, Dallas Stars?  ::)
Nálam csak a COLORADO AVALANCHE!!!  (:-)
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Február 25. - 21:41:15
Válasz #1733
Nem elérhető

Cressler


NHL az alap  ****:))))))
****:)))))) Igen, azt hiszem, már beszéltünk róla. Talán, Dallas Stars?  ::)
Nálam csak a COLORADO AVALANCHE!!!  (:-)
jaja Dallas Stars + Selanne :D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Február 25. - 21:52:45
Válasz #1734
Nem elérhető

Yeti


NHL az alap  ****:))))))
****:)))))) Igen, azt hiszem, már beszéltünk róla. Talán, Dallas Stars?  ::)
Nálam csak a COLORADO AVALANCHE!!!  (:-)
jaja Dallas Stars + Selanne :D
Jah, igaz! "Szalámi"  - nak még lehet esélye egy aranyra, de nem nagyon hiszelk benne.  :-\
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Február 26. - 21:30:25
Válasz #1735
Nem elérhető

Yeti


jaja Dallas Stars + Selanne :D
Jah, igaz! "Szalámi"  - nak még lehet esélye egy aranyra, de nem nagyon hiszelk benne.  :-\
Sajnos igazam lesz.  :-\ Már 6 - 0 az USA - nak és még csak 14 perc telt el az 1. harmadból.
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Február 27. - 10:27:49
Válasz #1736
Nem elérhető

Cressler


Usa-Finnország 6:1


Kanada-Szlovákia 4:3
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Február 28. - 15:59:31
Válasz #1737
Nem elérhető

Cressler


Finnország a bronzérmes miután legyőzte Szlovákiát 5:3-ra

Tuomo Ruutu: "Nagyon boldogok vagyunk, hogy erről a nagyon komoly olimpiáról éremmel térünk haza. Ezüst után bronzot nyertünk, igaz, Torinóban nem voltam ott. Nagyon jó érzés, hogy egy csomó csapattársam ilyen remek élménnyel búcsúzik a válogatottságtól vagy éppen az olimpiáktól."

Teemu Selanne: "Boldog vagyok. Ha valaki azt mondja a torna előtt, miénk a bronz, azt mondom, add ide azonnal. Az arany volt az álom természetesen, de nem találtuk meg a döntőbe vezető utat. Úgy gondolom, a két legjobb csapat jutott a döntőbe, és remélem, a jobbik nyer vasárnap. 23 évig játszottam a finn válogatottban, öt olimpián vettem részt, remek érzés bronzzal búcsúzni. Az első harmad nagyon tetszett, a második borzalmas volt részünkről, mindent elrontottunk. De a harmadik jobb nem is lehetett volna. Hittünk benne, hogy vissza tudunk jönni, és egy igazán nagy harmadot produkáltunk."

Olli Jokinen: "Az első húsz percben jók voltunk, aztán letaglóztak minket. 1-3-mal mentünk ki a záró harmadra,  előtte az utolsó szünetben csapatkapitányunk, Saku Koivu tartott egy beszédet. Különös érzés bronzéremmel a nyakamban erre a csapatra nézni, mert társaim fele többé már nem viseli ezt a mezt."
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Február 28. - 16:01:55
Válasz #1738
Nem elérhető

Cressler


Szlovákia

Zdeno Chara: "Nehéz szavakat találnom. Nagy csalódás ez nekünk, nem tudom elmondani, mennyire. Jól álltunk, de gyorsan kaptunk egy gólt. Amikor a finnek vezettek, nyitni kellett a játékunkon, ezzel kockázatot vállaltunk. Követtünk el, nem mindig hoztunk jó döntést. Korábban nem voltak ilyen hibáink a tornán, ez most megbosszulta magát. Radivojevic kiállítása vitatható, kicsit megkérdőjelezhető. De a játékvezetők döntenek, mi pedig elfogadjuk a döntéseiket."

Pavol Demitra: "Jó meccset játszottunk, de túl sok időt töltöttünk emberhátrányban, emiatt kaptunk ki. Az egész tornán jól küzdöttünk, megprobálunk örülni ennek a helyezésnek, de ez most nehéz. Közel álltunk a bronzérem megnyeréséhez, nagyon akartuk a győzelmet, megmagyarázhatatlan, hogy négy gólt kaptunk a harmadik harmadban. Ez pályafutásom legnagyobb veresége. Úgy érzem, mi vagyunk az olimpia legnagyobb vesztesei. Küzdeni a bronzért, de végül negyediknek lenni, ez rosszabb, mintha nyolcadikként mentünk volna haza."

Zigmund Pálffy: "Négy gólt kapni egy harmad alatt nem szabad. Nem tudom, mi történt a bírókkal, túl sok kiállítást osztottak ki ma. Nehéz arra gondolni, milyen jó hogy negyedikek lettünk, mert meg lehetett volna a bronz. Most már tényleg végleg visszavonulok a válogatottságtól, ha nehéz is lesz megemészteni a történteket."

Marian Hossa: "Nem megfelelő módon akartuk az érmet. Keserű pirulát kellett lenyelnünk, mert a harmadik harmadra nagyon jó helyzetben mentünk ki. De belekeveredtünk egy kiállításmizériába. Néhány kiállítást nem éreztem jogosnak, de ilyen a hoki, az van, ami van. Mindezzel együtt büszkék lehetünk elvégzett munkánkra. Nyilván sok jó dolgot hajtottunk végre. Nagyon akartuk a győzelmet, nehéz megemészteni mindezt."

Lubomir Visnovsky: "Ennek a csapatnak ez volt az utolsó esélye olimpiai érmet nyerni. Több esélyünk nincs. Játékosaink nagy része visszavonul, nincs túl sok fiatal tehetségünk, akik a helyükre léphetnek rövid távon és ezen a szinten. A szlovák jégkorong nehéz időszaka következik."
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Február 28. - 23:33:37
Válasz #1739
Nem elérhető

Cressler


A döntő jobb mint gondoltam volna és még a hosszabbítás is hátra van...  @:-) @:-) @:-)
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!