2024. Június 04. - 06:15:15
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Más Sportok  (Megtekintve 358090 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2010. Február 28. - 23:50:00
Válasz #1740
Nem elérhető

Gabe


A döntő jobb mint gondoltam volna és még a hosszabbítás is hátra van...  @:-) @:-) @:-)
Kanadaiak behúzzák remélem!  :-}
Huh, nyomnak is rendesen!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Február 28. - 23:54:01
Válasz #1741
Nem elérhető

Gabe


Nem megmondtam? DE!  :-):-):: (:-)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Március 01. - 00:21:04
Válasz #1742
Nem elérhető

Cressler


Kanada  :-):-)::
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Március 01. - 00:24:52
Válasz #1743
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Március 01. - 00:25:46
Válasz #1744
Nem elérhető

Cressler


Ráadásul Crosby

Amíg a Szlovák-Finn a nagy generációk búcsúja volt az USA-Kanada épp az új generáció első nagy sikere  ****:))))))
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Március 01. - 00:26:42
Válasz #1745
Nem elérhető

Cressler


Kanada  :-):-)::
Felébredtél?  ****)  ;D
ettem ittam stb nem mertem a meccs alatt kimenni a konyhába nehogy lemaradjak valamiről
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Március 01. - 00:35:07
Válasz #1746
Nem elérhető

Gabe


Így van, itt is ott is van utánpótlás bőven, de a kanadaiak még mindig jobbak az amcsiknál, és ez így is marad amíg világ a világ!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Március 05. - 17:53:12
Válasz #1747
Nem elérhető

Yeti


Így van, itt is ott is van utánpótlás bőven, de a kanadaiak még mindig jobbak az amcsiknál, és ez így is marad amíg világ a világ!
No - no! Nem olyan biztos az!  **:))))*
Én is nagyon kedvelem a kanadai válogatottat, de ez a fiatal USA nem adta könnyen magát. Lehet jelzés értékű is. ::)
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Március 05. - 21:55:27
Válasz #1748
Nem elérhető

Cressler


A TB-Capitals meccs hatalmas volt... Backströmnek eltört a botja 4 a 3 elleni játékban és 3x seggbelőtték  a korongal egymás után, előtte meg a kapus földön lévő bárdja mentette meg a góltól a csapatot.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Március 05. - 22:27:50
Válasz #1749
Nem elérhető

Yeti


A TB-Capitals meccs hatalmas volt... Backströmnek eltört a botja 4 a 3 elleni játékban és 3x seggbelőtték  a korongal egymás után, előtte meg a kapus földön lévő bárdja mentette meg a góltól a csapatot.
Nah, ezt nem is láttam, pedig megnéztem ma pár összefoglalót.
Tényleeeg! Bemutatkozott az új kapusotok, bár csak egy bő harmad erejéig. Turco betlizett a StL ellen így Lehtonen is beállt, de ő is kapott még 2 - t.  :-\
Majd lesz jobb formában is mind2 és akkor mehet a versengés az első szűmú posztért!  8-)
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Március 10. - 20:23:53
Válasz #1750
Nem elérhető

Gabe


Szombat éjjel ismét szorítóba lép napjaink súlycsoportoktól függetlenül legjobb profi öklözője, Manny Pacquiao,
a filippínó extraklasszis ellenfele pedig a kőkemény ghánai Joshua Clottey lesz.


Azt, hogy a legjobb én cáfolnám, nálam Floyd Mayweather Jr. az, aki május 1-én egy sokkal keményebb ellenféllel, nevezetesen Sugar Shane Mosley-val csap össze!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Március 10. - 21:38:34
Válasz #1751
Nem elérhető

Cressler


A TB-Capitals meccs hatalmas volt... Backströmnek eltört a botja 4 a 3 elleni játékban és 3x seggbelőtték  a korongal egymás után, előtte meg a kapus földön lévő bárdja mentette meg a góltól a csapatot.
Nah, ezt nem is láttam, pedig megnéztem ma pár összefoglalót.
Tényleeeg! Bemutatkozott az új kapusotok, bár csak egy bő harmad erejéig. Turco betlizett a StL ellen így Lehtonen is beállt, de ő is kapott még 2 - t.  :-\
Majd lesz jobb formában is mind2 és akkor mehet a versengés az első szűmú posztért!  8-)
Turco nagyon jó de valahogy mostanában nincs a 1,5-2 évvel ezelőtti formájában
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Március 10. - 23:36:12
Válasz #1752
Nem elérhető

balic


Manchester United 4 - 0 AC Milan  (:-)  edzőmeccsnek felelt meg kb a találkozó. Nem gondoltam volna.

Real Madrid 1 - 1 Lyon kiesett a Madrid is szóval gyönyörű egy este volt a mai!  ;D

2010. Március 10. - 23:40:47
Válasz #1753
Nem elérhető

Gabe


A Real elszórakozta ezt a meccset, az első félidőben megnyerhették volna!
Aztán a másodikban jött az egyenlítés, és akkor már csak hajtottak, de hiába!
A Lyon is olyan helyzeteket hagyott ki a végén, hogy csak na!
De legalább kedden lesz egy jó kis Chelsea-Inter meccs, egyikük mindenképp továbbjut!
Szerintem a Chelsea tol 2-3 gólt otthon, amire az Inter max. 1 góllal válaszol!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Március 10. - 23:43:49
Válasz #1754
Nem elérhető

balic


Egyetértek a Madrid szerintem is az első félidőben eldönthette volna a meccset. Nagyon visszaestek a második félidőbe és egy ilyen nagy nyári bevásárlás után ez az eredmény elég nagy blama.
A keddi meccsre nekem is Chelsea továbbjutás a tippem, de szerintem az Inter nem szerez gólt. Majd meglátjuk!  :)