2024. Június 04. - 02:47:03
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Más Sportok  (Megtekintve 358028 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Április 05. - 12:24:37
Válasz #1785
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Nekem az is tetszett, már elnézést, ahogy Sutil szétszopatta Hamiltont .Tényleg izgalmas ez az év eddig.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Április 05. - 12:34:06
Válasz #1786
Nem elérhető

Maszat


Nekem az is tetszett, már elnézést, ahogy Sutil szétszopatta Hamiltont .Tényleg izgalmas ez az év eddig.

a szét szopatástól azért messze volt, egyszerűen jobban be volt állítva az egyenes részekre a leszorító ereje, így gyorsabb volt. Jól zárta a szögeket, Hamiltonnak meg elfogytak a gumijai a légörvénybe.Ráadásul ugyan az az erőforrás dolgozott az autóikba. 1 tehetséges pilótának ezt hoznia kell! Ez alap! De am tényleg jó pilóta Sutil! ****:))))))

Amit tényleg meg kell vele említeni,h nagyon nyugodt, simán bírta a lelki terhelést. Nem parázott, nyugodtan íven tartotta az autót és zárta a szögeket. Nem 1 idegbeteg ember, aki szabadidejében zongorázik! ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Április 05. - 12:56:19
Válasz #1787
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Nekem az is tetszett, már elnézést, ahogy Sutil szétszopatta Hamiltont .Tényleg izgalmas ez az év eddig.

a szét szopatástól azért messze volt, egyszerűen jobban be volt állítva az egyenes részekre a leszorító ereje, így gyorsabb volt. Jól zárta a szögeket, Hamiltonnak meg elfogytak a gumijai a légörvénybe.Ráadásul ugyan az az erőforrás dolgozott az autóikba. 1 tehetséges pilótának ezt hoznia kell! Ez alap! De am tényleg jó pilóta Sutil! ****:))))))

Amit tényleg meg kell vele említeni,h nagyon nyugodt, simán bírta a lelki terhelést. Nem parázott, nyugodtan íven tartotta az autót és zárta a szögeket. Nem 1 idegbeteg ember, aki szabadidejében zongorázik! ;D



Igen, ezt akartam is írni, hogy elképesztő, micsoda stressztűrő képességük van ezeknek az embereknek.Igazság szerint akik vezetik ezeket a gépeket, mindnek hatalmas respekt,elindulni sem tudnék egy ilyennel, nemhoyg ezt a hihetetlen teljesítményt hozni.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Április 05. - 13:42:31
Válasz #1788
Nem elérhető

Gabe


Na igen, én egyszer vezettem egy összkerekes (mi más lenne) verseny impreza-t, azt alig bírtam úton tartani, pedig hol van szegényke ezekhez a szörnygépekhez képest!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Április 05. - 14:14:43
Válasz #1789
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Na igen, én egyszer vezettem egy összkerekes (mi más lenne) verseny impreza-t, azt alig bírtam úton tartani, pedig hol van szegényke ezekhez a szörnygépekhez képest!


A Top Gearbe volt, hogy az egyik hülye kipróbálhatott egy Renault F-1 et, elötte persze kisebb teljesítményű verdákkal tesztelték azok is kifogtak már rajta, aztán beült és nyolcszor lefulladt, mire kiment a boxutcából, szóval biztos nem lehet sétagalopp.Egyébként én a verseny Imprezával se jutnék messzire szerintem.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Április 07. - 11:15:29
Válasz #1790
Nem elérhető

Cressler


Messi egy laza 4-essel hazaküldte tegnap az Arsenalt  :-):-)::
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Április 07. - 11:32:22
Válasz #1791
Nem elérhető

szv


Elég durva volt!Nem semmi meccs volt az biztos  :-)(-: azért 0:1ről 4:1re kikapni,nem gyenge... @-o Ma meg BayerM - MU lesz digitvn ha jól tudom... :-):-)::

2010. Április 07. - 11:35:51
Válasz #1792
Nem elérhető

Cressler


Ráadásul 4 olyan gólt lőni az Arsenalnak amit Messi lőtt, egyik sem olyan  volt, hogy állt a 6-os vonal környéként és bepattant róla a labda vagy jól ért hozzá, mind igen komoly előkészítést, tudást igényelt, kapus felett átemelés stb...
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Április 07. - 19:52:14
Válasz #1793
Nem elérhető

Szabi


Ráadásul 4 olyan gólt lőni az Arsenalnak amit Messi lőtt, egyik sem olyan  volt, hogy állt a 6-os vonal környéként és bepattant róla a labda vagy jól ért hozzá, mind igen komoly előkészítést, tudást igényelt, kapus felett átemelés stb...

Nincs is 6-os vonal a Fociban ;D **:))))*

5-ös van meg 16-os vonal ****)
"A jövő testépítője pedig az,aki az általános jó alak,jó kinézet mellett eltér az átlagostól.Valahogy más..."

"A mai bodybuilding több szertartásból tevődik össze: vallás, sport, művészet, és tudomány, összemosva kémiával és a matematikával."

2010. Április 07. - 21:48:42
Válasz #1794
Nem elérhető

Cressler


Ráadásul 4 olyan gólt lőni az Arsenalnak amit Messi lőtt, egyik sem olyan  volt, hogy állt a 6-os vonal környéként és bepattant róla a labda vagy jól ért hozzá, mind igen komoly előkészítést, tudást igényelt, kapus felett átemelés stb...

Nincs is 6-os vonal a Fociban ;D **:))))*

5-ös van meg 16-os vonal ****)
***)))) ****:))) jólvanna mostanában csak kispályán játszok (kézilabda pálya) amin 6-os van felfestve

Amúgy meg a vonal 5,5 méterre van a gólvonaltól és 5-től felfelé kerekítünk  ))=/
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Április 07. - 21:50:31
Válasz #1795
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ha valakit érdekel Manchester United - Bayern Munchen itt(második félidő kezdődik, most 3:1):

http://www.fromsport.com/video-222295.html

Le kell tölteni egy veetle nevű programot, amivel semmi gond és csak pár másodperc és megy HD-ben.  O0
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2010. Április 07. - 21:55:38
Válasz #1796
Nem elérhető

Cressler


Ha valakit érdekel Manchester United - Bayern Munchen itt(második félidő kezdődik, most 3:1):

http://www.fromsport.com/video-222295.html

Le kell tölteni egy veetle nevű programot, amivel semmi gond és csak pár másodperc és megy HD-ben.  O0
köszi!
Az edzőteremben szerencsére van digisport ott meg néztem az első 25 percet. Gibson meg Nani is hatalmas gólt szerzett.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Április 07. - 22:03:45
Válasz #1797
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ha valakit érdekel Manchester United - Bayern Munchen itt(második félidő kezdődik, most 3:1):

http://www.fromsport.com/video-222295.html

Le kell tölteni egy veetle nevű programot, amivel semmi gond és csak pár másodperc és megy HD-ben.  O0
köszi!
Az edzőteremben szerencsére van digisport ott meg néztem az első 25 percet. Gibson meg Nani is hatalmas gólt szerzett.

 ;)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2010. Április 07. - 22:07:36
Válasz #1798
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Manchester már csak 10 emberrel a pályán Rooney nélkül. Nagyon kemény lesz az utolsó 30 perc.  ***))
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2010. Április 07. - 22:19:06
Válasz #1799
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Uhh basszus...3:2  :-)->
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"