2024. Június 04. - 04:50:41
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Más Sportok  (Megtekintve 358064 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2010. Április 24. - 00:02:30
Válasz #1875
Nem elérhető

Yeti


Ezen a Divízió 1-es vb-n a magyarok messze kiemelkedtek a mezőnyből elég a paradás győzelmeikre gondolni a lengyelek vagy a horvátok ellen, szomorú, hogy egy meccsen múlt minden és ezen a meccsen egy szerencsétlen gól az első percben és a bírók erősen részrehajó munkája döntött....
Sajnos ez így van, a bírók is erősen hazafújtak, de lássuk be 5-5 ellen is beszorítottak folyamatosan minket.
Ájj, ez a fránya magyar betegség, hogy a világesemények döntőiben pukkanunk ki... Kikészít!
Ráadásul az NHL - es csapatom is vesztésre áll a "Szán Jóska Cápák" ellen a rájátszás első körében.  :-\ Az idei év jégkorong szempontjából nem az enyém.
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Április 24. - 00:22:39
Válasz #1876
Nem elérhető

Cressler


Ezen a Divízió 1-es vb-n a magyarok messze kiemelkedtek a mezőnyből elég a paradás győzelmeikre gondolni a lengyelek vagy a horvátok ellen, szomorú, hogy egy meccsen múlt minden és ezen a meccsen egy szerencsétlen gól az első percben és a bírók erősen részrehajó munkája döntött....
Sajnos ez így van, a bírók is erősen hazafújtak, de lássuk be 5-5 ellen is beszorítottak folyamatosan minket.
Igen főleg a meccs közepén-végén... egy teljesen más sokkal ötlettelenebb magyar csapat volt ma  a jégen
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Április 24. - 10:18:51
Válasz #1877
Nem elérhető

Gabe


Ezen a Divízió 1-es vb-n a magyarok messze kiemelkedtek a mezőnyből elég a paradás győzelmeikre gondolni a lengyelek vagy a horvátok ellen, szomorú, hogy egy meccsen múlt minden és ezen a meccsen egy szerencsétlen gól az első percben és a bírók erősen részrehajó munkája döntött....
Sajnos ez így van, a bírók is erősen hazafújtak, de lássuk be 5-5 ellen is beszorítottak folyamatosan minket.
Igen főleg a meccs közepén-végén... egy teljesen más sokkal ötlettelenebb magyar csapat volt ma  a jégen
Én sajnos az elején sem láttam az ötletességet, de bíztam abban, hogy majd bemelegednek, meg a szlovénok elfáradnak, de egyik sem történt meg.
Fasz kivan, pedig a jövő évi szlovákiai A-csoportos VB-re én is kimentem volna. Mekkora szurkolótábor lett volna ott Magyarországról...  :-\
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Április 24. - 13:51:31
Válasz #1878
Nem elérhető

Cressler


Ezen a Divízió 1-es vb-n a magyarok messze kiemelkedtek a mezőnyből elég a paradás győzelmeikre gondolni a lengyelek vagy a horvátok ellen, szomorú, hogy egy meccsen múlt minden és ezen a meccsen egy szerencsétlen gól az első percben és a bírók erősen részrehajó munkája döntött....
Sajnos ez így van, a bírók is erősen hazafújtak, de lássuk be 5-5 ellen is beszorítottak folyamatosan minket.
Igen főleg a meccs közepén-végén... egy teljesen más sokkal ötlettelenebb magyar csapat volt ma  a jégen
Én sajnos az elején sem láttam az ötletességet, de bíztam abban, hogy majd bemelegednek, meg a szlovénok elfáradnak, de egyik sem történt meg.
Fasz kivan, pedig a jövő évi szlovákiai A-csoportos VB-re én is kimentem volna. Mekkora szurkolótábor lett volna ott Magyarországról...  :-\
Én így is tervezek kimenni, de kétségtelenül jobb lett volna ha ott van a csapatunk.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Április 24. - 21:23:27
Válasz #1879
Nem elérhető

Cressler


Nagyon jó a Palermo
 Pastore, Miccoli jöhetne a Juvéba :D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Április 24. - 21:59:59
Válasz #1880
Nem elérhető

balic


Lehet én emlékszek rosszul, de Miccoli már volt a Juve játékosa régebben nem?

2010. Április 24. - 22:02:21
Válasz #1881
Nem elérhető

Cressler


Lehet én emlékszek rosszul, de Miccoli már volt a Juve játékosa régebben nem?
jól emlékszel, 2002-3 körül aztán kölcsönadták...
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Április 25. - 15:36:03
Válasz #1882
Nem elérhető

Kicsibors



2010. Április 27. - 22:53:06
Válasz #1883
Nem elérhető

csaba.r


Jéééé továbbjutott a Bayern. :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-)::
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2010. Április 27. - 23:17:22
Válasz #1884
Nem elérhető

Cressler


Jéééé továbbjutott a Bayern. :-):-):: :-):-):: :-):-):: :-):-)::
jó meccs volt
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Május 04. - 13:46:33
Válasz #1885
Nem elérhető

pmiller06



2010. Május 15. - 12:21:53
Válasz #1886

Tündi-Bündi

Vendég

2010. Május 18. - 11:05:55
Válasz #1887
Nem elérhető

pmiller06



2010. Május 22. - 13:46:30
Válasz #1888
Nem elérhető

Rob


Este Bajnokok Ligája Döntő!
Véleményetek szerint ki nyer?
Részemről hajrá Internazionale!!! ;-oo-;
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2010. Május 22. - 14:13:11
Válasz #1889
Nem elérhető

atleeta


A Bayern finoman szólva sem a szívem csücske, az Inter játéka meg az utóbbi időkben fantiázátlan, unalmas. Szal glory glory Man United  :-):-)::  ;D
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA