2024. Május 23. - 04:13:21
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Más Sportok  (Megtekintve 357207 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2010. Október 08. - 21:16:15
Válasz #1920
Nem elérhető

atleeta


Már 6-0-ra vezetünk vazze...  (:-) ;D sport1
Majd a svédektől meg a hollandoktól visszakapjuk, de még a finnektől is  ;D
8-0  :-):-)::

Kint kaptunk ki a svédektől 2-0-ra.
FIN-HUN
HUN-NED
NED-HUN
SNM-HUN
HUN-SWE
MLD-HUN
HUN-FIN

A sorozat végén lesz a magyar-finn meccsel egy időben a svéd-holland, most jövő hét kedden pedig a holland-svéd.
Az a 2 meccs sok mindent eldönt majd. Igazából ezek közül a holland-magyar meccsen vagyunk esélytelenek.
Persze itthon is kikaphatunk akár simán is a hollandoktól, de azért több az esély egy jó meccsre.
A többin mindegyiken van esély a győzelemre.
Az esély mindig megvan, csak élni kellene néha vele...
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Október 16. - 14:19:59
Válasz #1921
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Október 16. - 15:06:51
Válasz #1922
Nem elérhető

pmiller06



2010. Október 16. - 15:12:21
Válasz #1923
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor


 (:-)

Órákig el tudom nézni ezeket az összeállításokat Jordan-ről. Pont valamelyik nap linkeltem be fb-ra egy TOP10 zsákolást tőle...állat.
Jordan-re tudom azt mondani a sportolók közül, hogy ilyen csak 1 születik. Mintha más bolygóról jött volna.

2010. Október 16. - 15:14:47
Válasz #1924
Nem elérhető

George


Jordan-re tudom azt mondani a sportolók közül, hogy ilyen csak 1 születik. Mintha más bolygóról jött volna.
Hallod Jordan húzd ki magad ;D

2010. Október 16. - 15:18:21
Válasz #1925
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Jordan-re tudom azt mondani a sportolók közül, hogy ilyen csak 1 születik. Mintha más bolygóról jött volna.
Hallod Jordan húzd ki magad ;D

Annyira tudtam.   :D

2010. Október 16. - 15:24:35
Válasz #1926
Nem elérhető

George


Jordan-re tudom azt mondani a sportolók közül, hogy ilyen csak 1 születik. Mintha más bolygóról jött volna.
Hallod Jordan húzd ki magad ;D

Annyira tudtam.   :D
Mondjuk nem értem miért pont Jordan, mikor nem is hasonlít rá - színbe sem, meg magasságra sem :laugh:

2010. Október 16. - 15:28:18
Válasz #1927
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Jordan-re tudom azt mondani a sportolók közül, hogy ilyen csak 1 születik. Mintha más bolygóról jött volna.
Hallod Jordan húzd ki magad ;D

Annyira tudtam.   :D
Mondjuk nem értem miért pont Jordan, mikor nem is hasonlít rá - színbe sem, meg magasságra sem :laugh:

És nyilván tehetségben sem...  ;D

2010. Október 16. - 15:29:15
Válasz #1928
Nem elérhető

God Vazzeg


Jordan-re tudom azt mondani a sportolók közül, hogy ilyen csak 1 születik. Mintha más bolygóról jött volna.
Hallod Jordan húzd ki magad ;D

Annyira tudtam.   :D
Mondjuk nem értem miért pont Jordan, mikor nem is hasonlít rá - színbe sem, meg magasságra sem :laugh:

Különben is van az air Jordan meg az ír Jordan, nem összekeverendők  ;D

2010. Október 16. - 15:38:23
Válasz #1929
Nem elérhető

Jordan


Jordan-re tudom azt mondani a sportolók közül, hogy ilyen csak 1 születik. Mintha más bolygóról jött volna.
Hallod Jordan húzd ki magad ;D

Annyira tudtam.   :D
Mondjuk nem értem miért pont Jordan, mikor nem is hasonlít rá - színbe sem, meg magasságra sem :laugh:

És nyilván tehetségben sem...  ;D


Igy van! A feka sehol nincs hozzam  ;D ;D ;D

A nevemnek meg annyi a tortenete, hogy nem birta senki kimondani azt, hogy Zsolt. Dzol-Dzsol-Dzsor....... A tobbit ki lehet kovetkeztetni :D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Október 16. - 15:49:00
Válasz #1930
Nem elérhető

George


Jordan-re tudom azt mondani a sportolók közül, hogy ilyen csak 1 születik. Mintha más bolygóról jött volna.
Hallod Jordan húzd ki magad ;D

Annyira tudtam.   :D
Mondjuk nem értem miért pont Jordan, mikor nem is hasonlít rá - színbe sem, meg magasságra sem :laugh:

És nyilván tehetségben sem...  ;D


Igy van! A feka sehol nincs hozzam  ;D ;D ;D

A nevemnek meg annyi a tortenete, hogy nem birta senki kimondani azt, hogy Zsolt. Dzol-Dzsol-Dzsor....... A tobbit ki lehet kovetkeztetni :D
Idióták, engem is állandóan a nevemről kérdeztek, mondtam nekik, hogy legyen elég a George ;D

2010. Október 16. - 17:57:13
Válasz #1931
Nem elérhető

imi78


Nekem portugál főnököm volt amikor Angliában dolgoztam,az is mondott mindent: Zsolt-Solt,zzzsolt   Anrienn-Adriann   László-Lazlo  na de,hogy a Juant-juannak mondta Huán helyett az volt a csúcs! A fiát a vizespohár kimondására tanítottuk,de az is esélytelen volt

2010. Október 16. - 18:06:54
Válasz #1932
Nem elérhető

pwz


Volt lakotarsamat is Zsoltnak hivjak, de ot Salt-nak hivta mindenki mint a sot  ;D
Nekem a Tamassal szerencsem van.

2010. Október 21. - 21:44:23
Válasz #1933
Nem elérhető

mack



2010. Október 23. - 17:07:04
Válasz #1934
Nem elérhető

Gabe


Erdei Zsolt 3+2 meccses szerződés kötött az USA egyik legnagyobb promóterével, aki nem más, mint Lou DiBella és a Lou DiBella Entertainment.

DiBella ezt nyilatkozta Madárról:
„Erdei reális célokat tűz maga elé. Harminchat éves korában nem okoz gondot, hogy hozza a súlyát, de már nem ötéves távlatban gondolkodik, hanem négy-öt összecsapásban" - mondta DiBella, aki többek között olyan sztárokat képvisel, mint Sergio Martinez, Glen Johnson, vagy a négy nagy szervezetnél is középsúlyú bajnok Bernard Hopkins.

"Sok meccsét megnéztem, nagyon jó srác. Magyarországon úgy kezelik, akár egy rocksztárt. Nincs igazán szüksége pénzre, nem azért tér vissza. Azért jön Amerikába, hogy bebizonyítsa, a legjobbak közé tartozik. Úgy gondolom, meg tudja verni a félnehézsúly legjobbjait, Jean Pascalt, Chad Dawsont, Bernard Hopkinst, mivel a visszatérésével a top5 bunyós között kell említeni."
Erdei november 20-án máris kesztyűt húz egy 8 menetesre tervezett találkozón az Atlantic Cityben rendezendő Sergio Martinez vs. Paul Williams WBC középsúlyú világbajnoki mérkőzéssel fémjelzett, és az amerikai HBO által közvetített gála felvezető programjában. Zsolt ellenfele - a boxrec.com adatai szerint cirkálósúlyú összecsapáson – a 39 éves kenyai Samson Onyango (20 győzelem, 6 vereség, 13 KO/TKO) lesz.



forrás: sportgeza.hu, profiboksz.hu, espn.com
"Yeah buddy, light weight baby!"