2024. Május 23. - 07:36:55
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Más Sportok  (Megtekintve 357257 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2010. November 13. - 18:59:39
Válasz #1935
Nem elérhető

atleeta


Elég durván nyomja a csajszi  :o
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. November 13. - 20:02:56
Válasz #1936
Nem elérhető

Maszat


és baszki, még adnám is!!!!!  :o :o  Milyen csinos arca van már a kicsinek!!!  <3!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. November 14. - 12:22:05
Válasz #1937
Nem elérhető

pmiller06


Sosem értettem, hogy az ilyen sportokat miért űzik nők is... Totál elvesztik a nőiességüket..

2010. November 14. - 13:13:06
Válasz #1938
Nem elérhető

Milito


pisztolyoznám én is... :-)(-:+ :-)-

2010. November 14. - 16:26:11
Válasz #1939
Nem elérhető

dumbass


Sosem értettem, hogy az ilyen sportokat miért űzik nők is... Totál elvesztik a nőiességüket..

Tudod milyen jó kiscsajok járnak boxolni? :) Azt én sem tudom miért, de mikor lementem el se hittem mi van ott :-)(-:

2010. November 14. - 16:51:52
Válasz #1940
Nem elérhető

atleeta


Sosem értettem, hogy az ilyen sportokat miért űzik nők is... Totál elvesztik a nőiességüket..
Lehet h itt levezeti az összes feszültségét, otthon meg egy odaadó, kedves, visszahúzódó kislány.
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. November 14. - 18:11:41
Válasz #1941
Nem elérhető

pmiller06


Sosem értettem, hogy az ilyen sportokat miért űzik nők is... Totál elvesztik a nőiességüket..
Lehet h itt levezeti az összes feszültségét, otthon meg egy odaadó, kedves, visszahúzódó kislány.

A kettő hogy függ össze? Én annyit mondtam, hogy nem tudnék nőként tekinteni arra aki egy ilyen szintű harcos :D A legtöbb férfit elég csúnyán elpicsázná, ha olyan helyzet lenne... Az én szemléletem szerint egy nő törékeny, gyengéd stb stb... Mindig! 5 percre sem változik át gyilkológéppé ;D

2010. November 14. - 19:44:25
Válasz #1942
Nem elérhető

atleeta


Sosem értettem, hogy az ilyen sportokat miért űzik nők is... Totál elvesztik a nőiességüket..
Lehet h itt levezeti az összes feszültségét, otthon meg egy odaadó, kedves, visszahúzódó kislány.

A kettő hogy függ össze? Én annyit mondtam, hogy nem tudnék nőként tekinteni arra aki egy ilyen szintű harcos :D A legtöbb férfit elég csúnyán elpicsázná, ha olyan helyzet lenne... Az én szemléletem szerint egy nő törékeny, gyengéd stb stb... Mindig! 5 percre sem változik át gyilkológéppé ;D
Volt már olyannal dolgom aki egy szende kislányból 2 perc alatt egy állatá változott, de ez más történet  :laugh:
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. November 14. - 21:19:34
Válasz #1943
Nem elérhető

pwz


Egyik haveromat egyszer ugy orrbavagta a baratnoje, hogy szep zold/lila monoklija lett mind a ket oldalt  ;D A csaja nyomott valami kuzdosportot eleg sokaig. Szegeny sracnak meg csak annyi bune volt, hogy atment a szomszedba piazni, de a baratnoje meg nem tudta, hogy hol van. Es a poen, hogy ez mind Karacsonykor tortent  ;D

2010. November 14. - 21:41:21
Válasz #1944
Nem elérhető

George


Semmi különös nem történik ebben a videóban. Vártam a nagy vérengzést amit írtok de nem láttam :D

2010. November 14. - 21:54:39
Válasz #1945
Nem elérhető

Tóth Attila


Lehet kétszer körbepisil míg egyszer eltalálom,de ha az betalál..... ***)))
 ;D
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2010. November 14. - 22:01:07
Válasz #1946
Nem elérhető

George


Lehet kétszer körbepisil míg egyszer eltalálom,de ha az betalál..... ***)))
 ;D
Ugyan, nekem eszem ágában nem lenne lányhoz mérni magam, vagy ilyet elképzelni, de vannak sokkal brutálisabb női bunyósok, boxolók, itt meg sokszor látszik a videón, hogy sem erő, sem gyorsaság, sem technika szempontjából nem kiemelkedő a hölgy. Amcsiban most nagy divat a UFC, lassan akkora reklám és felhajtás van körülötte mint a pankrációban - üzengetnek egymásnak, balhék vannak, stb... így szinte minden harcosról van ilyen összeállítás videó. Mikor az első UFC meccsek mentek, sokkal brutálisabb menetek voltak. Most a bunyó 90%-a a földön ér véget fojtással, feszítéssel, nem látványos. Véleményem szerint a K1 jóval akciódúsabb és látványosabb, nekem legalábbis jobban bejön.

2010. November 14. - 22:08:00
Válasz #1947
Nem elérhető

Jordan


Egyik haveromat egyszer ugy orrbavagta a baratnoje, hogy szep zold/lila monoklija lett mind a ket oldalt  ;D A csaja nyomott valami kuzdosportot eleg sokaig. Szegeny sracnak meg csak annyi bune volt, hogy atment a szomszedba piazni, de a baratnoje meg nem tudta, hogy hol van. Es a poen, hogy ez mind Karacsonykor tortent  ;D


Nekem is volt egy komoly kickboxos csajszi ismerosom. Az milyen csinos volt  :P Es 20 centire velem szemben allva, atrugott a fejem folott  :o
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. November 14. - 22:15:58
Válasz #1948
Nem elérhető

dumbass


Lehet kétszer körbepisil míg egyszer eltalálom,de ha az betalál..... ***)))
 ;D
Ugyan, nekem eszem ágában nem lenne lányhoz mérni magam, vagy ilyet elképzelni, de vannak sokkal brutálisabb női bunyósok, boxolók, itt meg sokszor látszik a videón, hogy sem erő, sem gyorsaság, sem technika szempontjából nem kiemelkedő a hölgy. Amcsiban most nagy divat a UFC, lassan akkora reklám és felhajtás van körülötte mint a pankrációban - üzengetnek egymásnak, balhék vannak, stb... így szinte minden harcosról van ilyen összeállítás videó. Mikor az első UFC meccsek mentek, sokkal brutálisabb menetek voltak. Most a bunyó 90%-a a földön ér véget fojtással, feszítéssel, nem látványos. Véleményem szerint a K1 jóval akciódúsabb és látványosabb, nekem legalábbis jobban bejön.

K1-et sokkal jobb nézni, viszont az UFC-hez, Pride-hoz, stb. nagyobb tudás kell szvsz :)

2010. November 15. - 08:42:24
Válasz #1949
Nem elérhető

George


Lehet kétszer körbepisil míg egyszer eltalálom,de ha az betalál..... ***)))
 ;D
Ugyan, nekem eszem ágában nem lenne lányhoz mérni magam, vagy ilyet elképzelni, de vannak sokkal brutálisabb női bunyósok, boxolók, itt meg sokszor látszik a videón, hogy sem erő, sem gyorsaság, sem technika szempontjából nem kiemelkedő a hölgy. Amcsiban most nagy divat a UFC, lassan akkora reklám és felhajtás van körülötte mint a pankrációban - üzengetnek egymásnak, balhék vannak, stb... így szinte minden harcosról van ilyen összeállítás videó. Mikor az első UFC meccsek mentek, sokkal brutálisabb menetek voltak. Most a bunyó 90%-a a földön ér véget fojtással, feszítéssel, nem látványos. Véleményem szerint a K1 jóval akciódúsabb és látványosabb, nekem legalábbis jobban bejön.

K1-et sokkal jobb nézni, viszont az UFC-hez, Pride-hoz, stb. nagyobb tudás kell szvsz :)
Több területen is otthonosan kell mozogni, viszont egy jó bírkózó vagy grapplinges könnyen győzhet ezekben. Brazil jitsu dettó. Viszont ha belenéznek egy pofonba vagy rugásba akkor vége a dalnak. Sammy Schieltet is verték többen MMA-ban, K1-ben meg nem tudnak vele mit kezdeni. Talán Fedor az aki univerzális harcos, de ilyen ember millióból egy van csak, és előbb-utóbb őt is legyűrik. Nekem egy földharc nem annyira jön be mint egy jó pofozkodós bunyó. Ha megnézed a meccseket, akkor itt nem technikai csaták mennek, hanem rendes adok-kapok, nem arról szól a dolog, hogy ki tudja megcsinálni a tripla fordulásos köríves Chuck Norris rugást ;D Egyenes ütés, horog, néha felütés, köríves rugás, combosok, esetleg egyenes feltartani, de ennyi. Bonjanski röpköd oda-vissza, de a nehezebb fiúkkal már nem tud mit csinálni, mert nem elég masszív. Másrészt azért ezeknek a meccseknek valahol a közönséget is ki kell szolgálni, és az nem jó, ha valaki 10 mp alatt egy feszítéssel vagy folytással befejezi a mérkőzést. Persze a győztesnek jó, de az ember nem ezért megy ki egy meccsre.