2024. Május 23. - 04:09:36
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Más Sportok  (Megtekintve 357204 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2011. Március 28. - 20:50:55
Válasz #2010
Nem elérhető

dumbass


Mondjuk szerintem nincs sok esélye Tivadarnak,70 vs 170kg  !+"% :-O.
Nem vagyok túl járatos a küzdősportokban,de egyáltalán hogyan tudná  feladásra kényszeríteni egy ekkora szörnyet?! *** ***))))
Arról nem is beszélve hogy egy 70 kg ember mellettem is eltörpül nem hogy Bob Sapp mellett. !+"% a videóban szereplő ellenfelei nagy része is szerintem 95-120kg között van és szarrá veri őket,mondjuk igaz hogy nem túl technikás. ***)))
De szerintem ez akkor is akkora méret,erő különbség hogy ezzel nem lehet mit kezdeni .
 :-}

Igen látszik hogy nem vagy jártas :) Box edzésen kis 40kg-s versenyző gyerek olyan szinten szarrávert hogy csak néztem. Vagy vegyük a brazil jiu-jitsu-t. Egy 60kg-s ember is simán le tud kopogtatni egy 130kg-sat, mert egyszerűen az izületek ugyan olyan sérülékenyek, illetve folytásoknál ha befogják rendesen akkor ember legyen a talpán aki kijön. Egyértelműen Kunklira tennék :)

2011. Március 30. - 15:24:24
Válasz #2011
Nem elérhető

Maszat


kunklinak az egyetlen esélye, ha könyökkel oda tud verni a fekának. Amugy szerintem nem fogja megnyerni. majdnem 100kg diferencia órisási. Itt nincs se feszítés, se folytás. Kunkli amúgy sem ért hozzá. !!!!10!!!! éve nem volt meccse, és nem is tud nagyon kivel komolyan erdzeni, Sapp azért az elmúlt években bunyózott oylanokkal akik a legjobbak között vannak számontartva.  Én azt mondom ha a Kunkli kibírja az első 5-6 percet akkor nyerhet. Csak azt ki kell bírni. Érdekes tud lenni aímikor teli erőbnöl pofán baszol 1 nagy melákot, az meg nemhogy megérezné hanem visszaüt. áhhhhh. Mindenesetre Én kimegyek a meccsre.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Március 30. - 15:53:24
Válasz #2012
Nem elérhető

Troll


kunklinak az egyetlen esélye, ha könyökkel oda tud verni a fekának. Amugy szerintem nem fogja megnyerni. majdnem 100kg diferencia órisási. Itt nincs se feszítés, se folytás. Kunkli amúgy sem ért hozzá. !!!!10!!!! éve nem volt meccse, és nem is tud nagyon kivel komolyan erdzeni, Sapp azért az elmúlt években bunyózott oylanokkal akik a legjobbak között vannak számontartva.  Én azt mondom ha a Kunkli kibírja az első 5-6 percet akkor nyerhet. Csak azt ki kell bírni. Érdekes tud lenni aímikor teli erőbnöl pofán baszol 1 nagy melákot, az meg nemhogy megérezné hanem visszaüt. áhhhhh. Mindenesetre Én kimegyek a meccsre.
egyetértek 8)
Egyébként mikor lezs ez a meccs,?május1?
"Nem vagyok még elég nagy,kicsi vagyok"

2011. Április 28. - 01:45:00
Válasz #2013
Nem elérhető

Gabe


Zsóti beszálkásított. Klinkzoli adja neki. :D
Csak nehogy túlfogyasszon, mert ez box, nem testépítés.

"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. Április 28. - 03:01:03
Válasz #2014
Nem elérhető

try2bebig


kunklinak az egyetlen esélye, ha könyökkel oda tud verni a fekának. Amugy szerintem nem fogja megnyerni. majdnem 100kg diferencia órisási. Itt nincs se feszítés, se folytás. Kunkli amúgy sem ért hozzá. !!!!10!!!! éve nem volt meccse, és nem is tud nagyon kivel komolyan erdzeni, Sapp azért az elmúlt években bunyózott oylanokkal akik a legjobbak között vannak számontartva.  Én azt mondom ha a Kunkli kibírja az első 5-6 percet akkor nyerhet. Csak azt ki kell bírni. Érdekes tud lenni aímikor teli erőbnöl pofán baszol 1 nagy melákot, az meg nemhogy megérezné hanem visszaüt. áhhhhh. Mindenesetre Én kimegyek a meccsre.

Szerintem a könyöklés/térdelés az elején nem túl jó ötlet ebben az esetben.

Az a baj, hogy nem építhet se a "belharcra" az óriási súlyhátrány miatt, sem a távolabbi szúrogatásokra, mert a végtaghossz is bőven Sapp mellett van. Kíváncsi leszek, mi lesz a taktika....

2011. Április 28. - 09:23:05
Válasz #2015
Nem elérhető

Maszat


Az első 2-3 percben csak ugrálni fog jobbra balra, aztán könyökkel fog próbálkozni. Az az egyetlen esélye,h olyan ütést bevigyen amit Sapp megérez.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Április 28. - 09:29:50
Válasz #2016
Nem elérhető

Gabe


Az első 2-3 percben csak ugrálni fog jobbra balra, aztán könyökkel fog próbálkozni. Az az egyetlen esélye,h olyan ütést bevigyen amit Sapp megérez.
Az edző válaszol c. rovatunkat olvashatták. ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. Április 28. - 17:44:44
Válasz #2017
Nem elérhető

Cressler


Az első 2-3 percben csak ugrálni fog jobbra balra, aztán könyökkel fog próbálkozni. Az az egyetlen esélye,h olyan ütést bevigyen amit Sapp megérez.
Az edző válaszol c. rovatunkat olvashatták. ;D
;D ;D ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2011. Április 28. - 17:59:38
Válasz #2018
Nem elérhető

Maszat


ez töklogikus,h így lesz.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Április 28. - 20:44:41
Válasz #2019
Nem elérhető

Troll


Szerintem esélye sincs a Kunklinak.  ***)))   ::)
"Nem vagyok még elég nagy,kicsi vagyok"

2011. Április 28. - 21:42:06
Válasz #2020
Nem elérhető

Maszat


Én 75-25%-ot mondok, Sapp javára. nagyon max 70-30. De remélem kiüti valahogy a hormonzavaros fekát.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Április 30. - 01:12:00
Válasz #2021
Nem elérhető

Gabe


Én 75-25%-ot mondok, Sapp javára. nagyon max 70-30. De remélem kiüti valahogy a hormonzavaros fekát.
Maximum annyira hormonzavaros, mint te.
If u know, what i mean.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. Április 30. - 11:13:11
Válasz #2022
Nem elérhető

vekony



2011. Április 30. - 13:10:18
Válasz #2023
Nem elérhető

Alex46


Az első 2-3 percben csak ugrálni fog jobbra balra, aztán könyökkel fog próbálkozni. Az az egyetlen esélye,h olyan ütést bevigyen amit Sapp megérez.


Sapp nem egy bátor, ütésálló sportoló, technikailag 0, ha Kunkli nem retten meg a méreteitől akkor simán veszi majd az akadályt. Fejben dőlnek el az efféle dolgok.

2011. Április 30. - 13:17:11
Válasz #2024
Nem elérhető

Maszat


Kunklinak nem a méretektől kell majd rettegnie, hanem az ütések és rúgások erejétől. Ezek sajnos nem fejben dőlnek el, Sapp rendkívűl erős. 1 70kg-os embernek elég 1 félig jól eleresztett Sapp ütést tisztán kapnia, és nagyjábol el is vesztette a meccset.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26