2024. Május 23. - 05:34:00
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Más Sportok  (Megtekintve 357219 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2011. Május 02. - 05:43:10
Válasz #2055
Nem elérhető

H. Laci


Ahhoz képest hogy mekkora szája volt Sappnek, leütötték mint a büdös szart.  ;D ;D Nem értem mit érezhet ez a feka, de mindig ilyen agresszív állat, szerintem nem normális, hogy félrelökte a bírót.  :)

2011. Május 02. - 10:12:13
Válasz #2056
Nem elérhető

Maszat


több meccsén eljátszotta ezt már. iszonyat pofátlan. de mindig csak akkor csinálja, amikor hirtelen fölénybe kerül, még jó,h ilyen ritkán van  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Május 02. - 10:30:23
Válasz #2057
Nem elérhető

Milo


Az poén volt ,ahogy Kunkli kihúzta a támaszkodólábát, ettől nem csoda hogy kicsit mérges lett
Riceman

2011. Május 02. - 13:15:45
Válasz #2058
Nem elérhető

Troll


hát ez vicc  ***))))    o--O @-o
"Nem vagyok még elég nagy,kicsi vagyok"

2011. Május 02. - 18:56:51
Válasz #2059
Nem elérhető

Alex46


hát ez vicc  ***))))    o--O @-o

Melyik részét találtad viccesnek?

2011. Május 02. - 22:11:59
Válasz #2060
Nem elérhető

trobert2


hát ez vicc  ***))))    o--O @-o

Melyik részét találtad viccesnek?

szerintem vicc volt az egész meccs!!
Nem kérdéses hogy sapp olcsó pénzért osztogatja a skalpját!!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2011. Május 02. - 22:21:23
Válasz #2061
Nem elérhető

Maszat


egyszerűen csak szar az ember úgy ahogy van. Hol van már az a Sapp aki legyőzte Ernesto Hoost-ot. Na ott talán állta az ütéseket és ment előre ahogy kell. Kb ez illene a suta esetlen stílushoz, de ahogy Alex is írta, mégcsak nem is ütésálló.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Május 02. - 22:30:27
Válasz #2062
Nem elérhető

trobert2


egyszerűen csak szar az ember úgy ahogy van. Hol van már az a Sapp aki legyőzte Ernesto Hoost-ot. Na ott talán állta az ütéseket és ment előre ahogy kell. Kb ez illene a suta esetlen stílushoz, de ahogy Alex is írta, mégcsak nem is ütésálló.

rövid meccs,nagy bevétel ez a legjobb!!!!!!
szerintem ő így is megkapja a kis pénzét,hülye lenne üttetni a fejét 9 percig!
kicsit színházos pankrációsra vették a figurát!
a lökésért le kelett v na léptetni,a szabályzatba nincs olyan hogy nem léptetik le mert akkor annyi a meccsnek!!a szabály az szabály!!!!nagy kamu volt az egész!
és közelébe sem volt a boxnak!
az oroszlánfókák verekednek így!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2011. Május 02. - 22:45:14
Válasz #2063
Nem elérhető

vekony


oroszlánfóóóókáááák!!!!!  ****:))) ****:))) ;D ;D

2011. Május 03. - 01:47:59
Válasz #2064
Nem elérhető

pmiller06


Robi te beteg vagy!  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

2011. Május 03. - 11:09:32
Válasz #2065
Nem elérhető

H. Laci


egyszerűen csak szar az ember úgy ahogy van. Hol van már az a Sapp aki legyőzte Ernesto Hoost-ot. Na ott talán állta az ütéseket és ment előre ahogy kell. Kb ez illene a suta esetlen stílushoz, de ahogy Alex is írta, mégcsak nem is ütésálló.

rövid meccs,nagy bevétel ez a legjobb!!!!!!
szerintem ő így is megkapja a kis pénzét,hülye lenne üttetni a fejét 9 percig!
kicsit színházos pankrációsra vették a figurát!
a lökésért le kelett v na léptetni,a szabályzatba nincs olyan hogy nem léptetik le mert akkor annyi a meccsnek!!a szabály az szabály!!!!nagy kamu volt az egész!
és közelébe sem volt a boxnak!
az oroszlánfókák verekednek így!
Most nem azért, de Sapp bunyóinak mikor volt köze a boxhoz? Soha a büdös életbe.  ::)
És mikor Remy Bonjansky-t kidobta a ringből? Akkor sem szabadott volna, még is megtette, és folytatták a meccset.
Teljesen kizárt hogy bunda legyen. Sapp ilyen béna szimplán.  :) Szerintem teljesen értelmetlen is erről vitatkozni.

2011. Május 03. - 12:38:29
Válasz #2066
Nem elérhető

God Vazzeg


egyszerűen csak szar az ember úgy ahogy van. Hol van már az a Sapp aki legyőzte Ernesto Hoost-ot. Na ott talán állta az ütéseket és ment előre ahogy kell. Kb ez illene a suta esetlen stílushoz, de ahogy Alex is írta, mégcsak nem is ütésálló.

rövid meccs,nagy bevétel ez a legjobb!!!!!!
szerintem ő így is megkapja a kis pénzét,hülye lenne üttetni a fejét 9 percig!
kicsit színházos pankrációsra vették a figurát!
a lökésért le kelett v na léptetni,a szabályzatba nincs olyan hogy nem léptetik le mert akkor annyi a meccsnek!!a szabály az szabály!!!!nagy kamu volt az egész!
és közelébe sem volt a boxnak!
az oroszlánfókák verekednek így!
Most nem azért, de Sapp bunyóinak mikor volt köze a boxhoz? Soha a büdös életbe.  ::)
És mikor Remy Bonjansky-t kidobta a ringből? Akkor sem szabadott volna, még is megtette, és folytatták a meccset.
Teljesen kizárt hogy bunda legyen. Sapp ilyen béna szimplán.  :) Szerintem teljesen értelmetlen is erről vitatkozni.


Én ezt nem boxnak látom hanem K1-nek, ami megint egy másik sztori, ha jól láttam K1 is volt kiirva, biztos nem véletlen. Ha Sapp lefogyna egy 130-140kg körülire sokkal gyorsabban tudna mozogni, illetve megmaradna a tank teste is. De ő arra épít hogy rekord súlyú, és ezzel adja el magát, neki nem számít hogy nyer vagy veszít, ahogy látom.

2011. Május 03. - 16:22:03
Válasz #2067
Nem elérhető

H. Laci


"Most nem azért, de Sapp bunyóinak mikor volt köze a boxhoz? Soha a büdös életbe.  Roll Eyes "
Ezt egyébként úgy értettem hogy a büdös életben nem volt neki egy értelmes ütése. Egyenest bír ütni és kész is.  ;D Azoknak is a fele rossz.  ;D Meg hogy betalál-e az meg már megint más kérdés.  ;D
Egyébként igen K-1 mérkőzés volt.  :)

2011. Május 03. - 16:51:19
Válasz #2068
Nem elérhető

Milo


Az ütéseket a Piedone filmekből leste el, megtévesztően hasonlóan üt mint a budds spencer
Riceman

2011. Május 03. - 17:05:52
Válasz #2069
Nem elérhető

H. Laci



Pedig van neki rendes edzője is ezek szerint  ;D Mi azon gondolkoztunk egy boxoló barátommal, hogy csak gyúr, aztán a testsúlyát kihasználva indult el bunyóban.... De ezek szerint nem  !+"%