2024. Május 23. - 07:13:02
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Más Sportok  (Megtekintve 357247 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2013. Március 15. - 14:09:19
Válasz #2145
Nem elérhető

Maszat


Nagyon sokat fogyott most Hari a sitten, magához képest is.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Március 15. - 14:11:47
Válasz #2146
Nem elérhető

Gabe


Nagyon sokat fogyott most Hari a sitten, magához képest is.
Nem azt mondtam, hogy így is elverne mindenkit, de szerintem jó promo ahhoz, hogy beinduljon a K1.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Március 15. - 15:36:03
Válasz #2147
Nem elérhető

pmiller06


Én azt nem értem, szumó miért nincs már soha az Eurosporton! Nagyon bírtam :D

2013. Március 15. - 17:55:29
Válasz #2148
Nem elérhető

Jordan


A már többször visszavonult Cro Cop, meg éppen a sittről, 20kg fogyássl szabadult Hari. Mit mondjak, engem nem hoz lázba.  ;D Holnap hajnalban viszont az oktagonban megmérkőzik GSP és Nick Diaz! Fenomenális lesz, kettejük között már pattanásig feszült a húr! Whau whau whau!



Utálom Diazt mint a szart  ;D Tipikus amerikai cigány! Remélem GSP 5 meneten keresztül csak ütni rúgni fogja  :)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2013. Március 15. - 21:21:12
Válasz #2149
Nem elérhető

ninja14


A már többször visszavonult Cro Cop, meg éppen a sittről, 20kg fogyássl szabadult Hari. Mit mondjak, engem nem hoz lázba.  ;D Holnap hajnalban viszont az oktagonban megmérkőzik GSP és Nick Diaz! Fenomenális lesz, kettejük között már pattanásig feszült a húr! Whau whau whau!



Utálom Diazt mint a szart  ;D Tipikus amerikai cigány! Remélem GSP 5 meneten keresztül csak ütni rúgni fogja  :)

+ 1

én is remélem, hogy GSP nyeri... ;)
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Március 15. - 21:41:50
Válasz #2150
Nem elérhető

mushroom


A már többször visszavonult Cro Cop, meg éppen a sittről, 20kg fogyássl szabadult Hari. Mit mondjak, engem nem hoz lázba.  ;D Holnap hajnalban viszont az oktagonban megmérkőzik GSP és Nick Diaz! Fenomenális lesz, kettejük között már pattanásig feszült a húr! Whau whau whau!



Utálom Diazt mint a szart  ;D Tipikus amerikai cigány! Remélem GSP 5 meneten keresztül csak ütni rúgni fogja  :)

Talán az év legbetegebb cardja overall... GSP éken kívül összezsúfolták a váltósúly krémjét.  Ellenbergber - Marquardt, Condit-Hendricks (Hendricks nálam Koschecktől is kikapott idióták a bírók, szerintem most fog kiderülni, hogy mennyire távol van a címtől...)

2013. Március 17. - 15:57:19
Válasz #2151
Nem elérhető

Gabor24


Egy igazán "férfias sport"   ;D


Gab

2013. Március 31. - 00:35:13
Válasz #2152
Nem elérhető

Gabe


Néztétek Erdei meccsét?
Vicc ez a profibox, mindent csakis az érdekek mozgatnak...
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Március 31. - 01:01:13
Válasz #2153
Nem elérhető

Maszat


csak olvastam,h durván elcsalták  :-\
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Március 31. - 08:49:40
Válasz #2154
Nem elérhető

ninja14


Néztétek Erdei meccsét?
Vicc ez a profibox, mindent csakis az érdekek mozgatnak...
én néztem, a kurva bírók megbaszták szó szerint  :(
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Március 31. - 20:13:54
Válasz #2155
Nem elérhető

pedro0


2:1 pontozással elmehetnek a bírok a jó büd... kur....anyu....  :-Đ  ez a véleményem és még finom voltam teljesen tiszta nyereséget kellet volna kapnia talán 2.menet egál esetleg az mehetett el de a többi Erdeié volt 100%

2013. Április 04. - 18:54:28
Válasz #2156
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Április 04. - 22:21:32
Válasz #2157
Nem elérhető

Gabor24


Szegény Erdei!
Gab

2013. Április 04. - 23:52:58
Válasz #2158
Nem elérhető

Gabe


http://sportgeza.hu/boksz/2013/04/04/ezek_az_adatok_cafoljak_erdei_gyozelmet/
http://www.boxingscene.com/forums/view.php?pg=pacquiao-marquez-trilogy-compubox

Ez is egy compubox statisztika, eszerint simán nyert Paquiao, de ezt a meccset nyilvánvóan elvették Marqueztől,
keress rá a szakmai véleményekre, vagy akár nézd meg a meccset.
Azóta persze Marquez kiütötte Paquiaot, de már ez a meccs is magasan az övé volt.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Április 05. - 03:14:36
Válasz #2159
Nem elérhető

Triszo


http://sportgeza.hu/boksz/2013/04/04/ezek_az_adatok_cafoljak_erdei_gyozelmet/
erre írtam 1 hosszút aztán nem küldtem el. Ez a szerző lehet hogy Ághassi, de hogy nem "Attila"... :) Az is biztos. Valahogy ezek a méjnsztrim-liberó politikai irányvonalú szájtok előkapnak 1-1 gasztro, sport, stb. "szakértőt" aki talán soha nem csinálta azt amiről éppen ír... szempont: Nehogy lejtsen a cikk a hazai felé... Nyomassuk a vin dö franszt, a mákáront, és mindenképp védjük meg a borzasztó csúnya bunyót produkáló Gracsovot, akit az univerzum kb. neve nincs boxolók ellen épített fel annó... Azért ő 7(?) évvel fiatalabb Erdeinél... Így mindig övé lesz a passzátszél ha valami nagy brigád nem áll Madár mögé így az utolsó meccseire..
Lehet kicsit kusza, értelmezhetetlen, meg úgy anblokk szar amit most írtam.. De én értem, és tudom, hogy igazam van :DD


(Persze, a függetlenség még oké lenne, sőt irányelv kéne legyen az újságírásban...) De ez...