2024. Május 23. - 04:15:15
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Más Sportok  (Megtekintve 357209 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2013. Augusztus 29. - 21:50:06
Válasz #2175
Nem elérhető

ralf21


Hát igen, a vége felé már valószín? nem a technikán lesz a hangsúly, hanem hogy talpon tudj maradni, és ne ájulj be a bozótba.
Én valami szénhidrátot vinnék, ami hosszan elnyújtva adja az energiát, mert ha leesik a vércukrod, ami elég hamar el fog jönni, csak szédelgés meg tántorgás lesz a vége. Meg sok folyadék, meg egy ébreszt? óra ;D
Természetesen pihenés és meditácó lesz..de persze hogy megterhel?..
Utánna ha igény van rá úgy is beszámolok..

2013. Augusztus 29. - 22:14:35
Válasz #2176
Nem elérhető

Matteo


Még egy két dolog eszembe jutott. A rád rohadt ruha biztosan nagyon zavaró lesz. még ha csak egy gatya akkor is. nem tudom mezitláb lesztek vagy cip?ben, de ha mezitláb, a lejöv?  b?r a talpadról hamar befejezésre kényszerít. Valami ragtapasszal én beragasztanám. Kicsit nehezen képzelem el a 24 óra beosztását. 2 óra bemelegítés, 3 óra bázis gyakorlat 3 óra páros gyakorlat, küzdelmek. árnyékolás, földharc, er?sítás üt?párna, zsákolás, futás, teremben vagy szabadban? mindegy, majd beszámolsz. 8-}

2013. Augusztus 29. - 22:30:56
Válasz #2177
Nem elérhető

Maszat


Egyszer egy forduló combosnál a fél talpamról leszakadt a b?r. Finom volt  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Augusztus 30. - 15:30:04
Válasz #2178
Nem elérhető

ralf21


Nekem Még a Rolandéknál (Vörös) szakadt le a b?r a lábujjamról és a sarkamról..
Sportcsarnokban leszünk.
Szerintem ugy kell elképzelni hogy egy 1,5-2 órás edzést lezavar az edz? ahogyan szokott, aztán ahogyan a végén mindig ..meditáció..
Fél óra pihi-tölt?dés..és a másik edz?vel folyt köv..
Utánna egy kis pihi..össznépi relax..duma és ha minden yolmegy ez a páros ciklus megy körbe..
Amugy csak egy kezdeményzés..mert olyan nehezen mozdulnak meg a fiatalok..hogy hihetetlen..nálunk a Thai edzésen 6 hónap alatt 30 fiatal morzsolódott le..ez nem vicc..
A másik hogy egy kis összefogás kell mert errefelé a design soprt kitúrja teljesen a küzd?sportot és alig lehet helyet találni...STB..
És nem utolsósorban..ingyenes.. @:-)

2013. Szeptember 06. - 16:08:20
Válasz #2179
Nem elérhető

Gabe


Románia-Magyarország VB selejtező este Bukarestben.
Csak tudnám, hogy ez miért kell...
http://www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/a-roman-magyar-vb-selejtezo-felvezetese-percrol-percre-2277111
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Szeptember 06. - 17:48:02
Válasz #2180
Nem elérhető

God Vazzeg


Sose értettem meg a vandalizmus ilyen formáját, egyszerűen nem fér az agyamba miért kell mindent szétverni azért, mert szurkolok a csapatomnak  :-}

2013. Szeptember 06. - 17:51:36
Válasz #2181
Nem elérhető

H. Laci


Rengeteg hungarista is van a focisták között, nem tudom hogy ők nem érzik ellentmondásosnak a hazafias érzelmükkel mikor itthon agyon üti egyik magyar a másikat mert nem zöld hanem lila szurkoló és fordítva.......Szerintem SZÉGYEN akár csak ez is.

2013. Szeptember 06. - 18:01:35
Válasz #2182
Nem elérhető

szidol


Azért, hogy le tudjon vonni tőlünk pontokat a fifa büntetésből    :)

ennek semmi de semmi köze a meccshez   :(
Max 400; felhasználható karakterek: 400

2013. Szeptember 06. - 18:38:48
Válasz #2183
Nem elérhető

God Vazzeg


Rengeteg hungarista is van a focisták között, nem tudom hogy ők nem érzik ellentmondásosnak a hazafias érzelmükkel mikor itthon agyon üti egyik magyar a másikat mert nem zöld hanem lila szurkoló és fordítva.......Szerintem SZÉGYEN akár csak ez is.

Pontosan..  ::)

2013. Szeptember 06. - 19:19:23
Válasz #2184
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Hajrá Magyarok!  ***))

Jussunk má' ki a VB-re ebben az évszázadban legalább. Esküszöm akkor kiviszem a barátnőmet jövőre egy brazil körútra nyáron... ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Szeptember 06. - 19:50:05
Válasz #2185
Nem elérhető

Maszat


Hajrá Magyarok!  ***))

Jussunk má' ki a VB-re ebben az évszázadban legalább. Esküszöm akkor kiviszem a barátnőmet jövőre egy brazil körútra nyáron... ;D

Csóri nő, soha nem jut ki Brazíliába   ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Szeptember 06. - 20:44:41
Válasz #2186
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Hajrá Magyarok!  ***))

Jussunk má' ki a VB-re ebben az évszázadban legalább. Esküszöm akkor kiviszem a barátnőmet jövőre egy brazil körútra nyáron... ;D

Csóri nő, soha nem jut ki Brazíliába   ;D

Egyre jobban úgy néz ki sajnos.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Szeptember 06. - 21:21:34
Válasz #2187
Nem elérhető

Maszat


Nincs tv, hogy áll a meccs???
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Szeptember 06. - 21:27:31
Válasz #2188
Nem elérhető

egyvicc



2013. Szeptember 06. - 21:45:16
Válasz #2189
Nem elérhető

Maszat


Nincs tv, hogy áll a meccs???

2-0  :-/-

Ez egy vicc  ;D

0% esélyt adtam nekik, szóval engem nem lep meg, és már fel sem tud bosszantani. Szarok a Magyar focira. Magasról.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26