2024. Június 04. - 05:55:23
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Más Sportok  (Megtekintve 358083 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. December 19. - 20:52:06
Válasz #675
Nem elérhető

Gabe


A bajnokok ligája nyolcaddöntőjében megint ügyesen sorsoltak:

Inter–MU, Chelsea–Juve, Real–Liverpool  !+"%
nem nagyon értek a focihoz, de ez azért rossz, mert a legerösebb csapatok vannak rögtön az elején kibukásra ítélve?
 ????...
exactly!

Így a ratyi csapatok ott lesznek a nyolc között.

Chelsea (angol)–Juventus (olasz)
Villarreal (spanyol)–Panathinaikosz (görög)
Sporting CP (portugál)–Bayern München (német)
Atlético Madrid (spanyol)–FC Porto (portugál)
Olympique Lyon (francia)–FC Barcelona (spanyol)
Real Madrid (spanyol)–Liverpool FC (angol)
Arsenal (angol)–AS Roma (olasz)
Internazionale (olasz)–Manchester United (angol)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. December 20. - 22:37:55
Válasz #676
Nem elérhető

Gabe


Ma este Zürichben WBA nehézsúlyú világbajnoki címmeccs:

Evander Holyfield - Nicolaj Valuev  ;-oo-;

Sport2 22:30
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. December 21. - 00:21:26
Válasz #677
Nem elérhető

Cressler


Ma este Zürichben WBA nehézsúlyú világbajnoki címmeccs:

Evander Holyfield - Nicolaj Valuev  ;-oo-;

Sport2 22:30
Érdekes pontozás, Evander megérdemelte volna.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. December 21. - 00:35:54
Válasz #678
Nem elérhető

Gabe


Ma este Zürichben WBA nehézsúlyú világbajnoki címmeccs:

Evander Holyfield - Nicolaj Valuev  ;-oo-;

Sport2 22:30
Érdekes pontozás, Evander megérdemelte volna.
Nem érdekes, inkább azt mondanám vicc kategória!
Ez a kétmétertizenakárhánycentis csernobili gnóm nyer, akinek köze nincs a boxhoz sem technikai, sem taktikai oldalról, a fizikumokról meg ne is beszéljünk.
Nézzétek meg ezt a 46éves boxolót, sokan testépítőként kiegyeznénk a fizikumával huszonévesen is.

http://www.touchgloves.com/news/p1.evander.holyfield.getty.jpg

Amellet, hogy ma leiskolázta ezt a trollt.
Ezért utálom a boxot is az ilyen eredmények után, mert sauerland event, sauerland bunyósnak kell nyernie akármi a valós eredmény!
Ilyen világbajnokok miatt nevetséges a nehézsúlyú box!  :-Đ
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. December 23. - 16:18:56
Válasz #679
Nem elérhető

Gabe


http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=214167&

Dec. 31-én az év utolsó gálája.
Érdekesség, hogy K1-es versenyzők MMA szabályrendszer szerint is fognak küzdeni.
Lesz itt Schilt, Le Banner, Hong Man Choi, Bob Sapp, Crocop, Mushasi.  @:-)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. December 28. - 16:40:56
Válasz #680
Nem elérhető

Cressler


Bonjasky 3x világbajnok lett közben.
Pedig azt hittem Badr Haritól végre kap egy olyan verést ami már kijár neki egy ideje, kapott is végülis csak egy részét nem szabályosan.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. December 28. - 19:48:17
Válasz #681
Nem elérhető

George


Hari örülhet, hogy ringbe léphet még egyáltalán K1 meccseken ***)))) Én szívem szerint ettől is eltiltottam volna, nem való az ilyen ember ilyen színvonalú versenyre, ez a stílus a kocsmai bunyó legalja volt amit csinált a végén. Talán beszart, hogy pontozással kikap ????... Bonjasky 2x-es világbajnok, azt sem a legyek hordták össze **:))))* Szégyen, hogy így tönkretette Hari az év legrangosabb K1 eseményét :-p Jogos a büntetése :angry:

2008. December 28. - 20:50:16
Válasz #682
Nem elérhető

Cressler


Senki sem vitatja, hogy Remy kurva jó és nagyon okos versenyző egy igazi színfoltja a sportnak, viszont az sem vitatható, hogy szerencsés fickó, amikor az első címét nyerte például Bob Sapp a döntő előtt   nagyon meglepte őt semmit sem tudott Bonjasky kezdeni vele, aztán amikor Bob lepadlózta még adott neki egy pofont a földön  és ennek köszönhetően ment tovább a holland.
Aztán most is szerencsétlen LeBanner ellen nem sokat kellett küzdenie a döntőbe kerülésért.

Hari egy zseniális sportoló és egy igazi harcos, pl ha az első menetben amikor asszem a 2. percben elvesztette az egyensúlyát  rádőlt a kötélre, ha ott beleáll Bonjasky rúgásába akkor egy technikai szünet és a bírók döntése során lehet, hogy Bonjaskyt léptetik le,  de Hari magától "eldőlt" a rúgás elől. 

Amit Hari csinált egyáltalán nem sportszerű az igaz, viszont nagyon is emberi.
Azzal nem értek egyet, hogy nem való egy ilyen versenyre, ezzel az erővel Tyson sem lett volna a ringbe való de mégis ő talán minden idők egyik legnépszerűbb és legjobb bokszolója.

The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. December 28. - 21:54:38
Válasz #683
Nem elérhető

George


Én sem vagyok Bonjasky-fan, de ez akkor sem döntőbe való viselkedés. Szabályok vannak, amiket be kell tartani, akinek ez nem megy, az nem való oda. Tysonnal ugyanez a helyzet, egy ember, aki simán nem tud viselkedni, ha jól tudom nemi erőszakért még le is ültették, az én szememben ez nem más, mint közönséges bűnöző, nem pedig egy példaértékű sportoló. Hari jó lesz, amint megtanulja, hogy mi az alázat, tisztelet, és önkontroll. Addig csak saját maga alatt vágja a fát. Azt, hogy mi lett volna "ha", kár feszegetni, mert ez lett az eredmény.

2008. December 28. - 22:37:28
Válasz #684
Nem elérhető

mushroom


Ha a Hari viselkedése ringbe való lenne, akkor a szabályok is engednék... Az ilyen menjen el Cage rage-be, vagy vissza az utcára. Látszott rajta, hogy nem tetszett neki, hogy seggre ült, de attól még nem kell ilyen mocskosan harcolni. Főleg nem egy világbajnok ellen...

2008. December 29. - 00:44:30
Válasz #685
Nem elérhető

Cressler


Ha a Hari viselkedése ringbe való lenne, akkor a szabályok is engednék... Az ilyen menjen el Cage rage-be, vagy vissza az utcára. Látszott rajta, hogy nem tetszett neki, hogy seggre ült, de attól még nem kell ilyen mocskosan harcolni. Főleg nem egy világbajnok ellen...
Ez elég demagóg volt, meg szerintem az is eléggé az, hogy minden sportolónak alázat szerénység meg egyéb lovagi érdemek dukálnak, akik ezekkel rendelkeznek igazi példaképpé válhatnak az igaz, de attól, hogy valaki emberileg egy utolsó szemét még lehet jó focista, bírkózó, bokszoló stb stb stb...
De főleg egy küzdősport esetén, azért nem a legjámborabb fickók mennek kick-boxolni vagy karatézni.

Szerintem az is mocskos ha valaki megjátsza magát húúúdefáj stb., krokodil könnyek és egyebek mellesleg vert helyzetben.  Több mint valószínű, hogy Harit akkor is leléptetik ha Remy tudja folytatni a meccset, úgyhogy felesleges volt az előadás. 


És a félreértések elkerülése végett, ezeket nem azért írom, hogy mert szerintem Badr Hari húzása tűréshatáron belül van, nem Ő hatalmas baromságot csinált a meggondolatlansága miatt, de ez nem azt jelenti, hogy Remy a kisherceg Hari meg a főgonosz.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. December 29. - 01:11:38
Válasz #686
Nem elérhető

Gabe


Badr Hari az egyik legjobb K1-es napjainkban, és még kurva fiatal is.
Sportszerűtlen volt, de neki még "nem nőtt be a feje lágya".
Mindenképp odavaló.
Bonjasky sem különb, ő a fájdalomra játszik rá...rendszeresen.
Nekem meg ez szánalmas!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. December 29. - 01:23:05
Válasz #687
Nem elérhető

Cressler


Badr Hari az egyik legjobb K1-es napjainkban, és még kurva fiatal is.
Sportszerűtlen volt, de neki még "nem nőtt be a feje lágya".
Mindenképp odavaló.
Bonjasky sem különb, ő a fájdalomra játszik rá...rendszeresen.
Nekem meg ez szánalmas!
;-oo-;
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. December 29. - 11:38:10
Válasz #688
Nem elérhető

George


Nekem személy szerint Sefo stílusa jön be leginkább, csak ő sajnos kiöregedett... Senki nem mondta Hariról, hogy ő a főgonosz, egyszerűen csak egy hülye, aki az utcán ugyanezt megcsinálná, csak ott börtönnel jutalmazzák a hasonló túlkapásokat. Továbbra is fenntartom a véleményem, miszerint önkontroll nélkül nem való oda senki, az igazán jó harcosok nem indulatból vagy haragból küzdenek. Pár évet én is kick-boxoztam, nem mindig a nagypofájúak a legerősebbek. Bonjasky meg tőlem lehet a kisherceg is, attól sem fog a képe a falamon lógni, viszont ő ezt valószínűleg leszarja, mert most lett 3x-os világbajnok. :D

2008. December 29. - 15:37:46
Válasz #689
Nem elérhető

Gabe


Nekem személy szerint Sefo stílusa jön be leginkább, csak ő sajnos kiöregedett...

Szerintem a legnagyobb szívvel rendelkező nagy harcos Ray Sefo, nem tudom kivel volt egy olyan meccse, mikor elkezdtek meccs közben combozni, ki bírja jobban.
Safo combja, már lila volt, de még akkor is tiplire rúgta az ellenfelet.
Ha nem lenne ez a hülye betegsége, a legnagyobb lenne.

 ;-oo-;
"Yeah buddy, light weight baby!"