2024. Június 04. - 09:13:58
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Más Sportok  (Megtekintve 358141 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2009. Március 10. - 14:58:32
Válasz #990
Nem elérhető

lue


 ****:))))))
Alig három héttel a szezonnyitó futam előtt megmenekült a Honda Formula–1-es csapata: Ross Brawn, a versenyistálló korábbi brit igazgatója megvásárolta a csapatot, amely a jövőben Brawn GP néven versenyez.Az átkeresztelt csapat pénteki bejelentése szerint a brit Jenson Button és a brazil Rubens Barrichello, a Honda eddigi Formula–1-es pilótái a régi-új versenyistállónál maradnak.
A Brawn GP az adásvétel pénzügyi részleteit nem hozta nyilvánosságra, azt azonban közölte, hogy Honda motorok helyett a jövőben Mercedes motorokkal indulnak.
Az 54 éves Ross Brawn 2007-től irányította a japán autógyártó Formula–1-es versenyistállóját.
A Honda tavaly decemberben jelentette be, hogy a gazdasági válság miatt kiszáll a Formula–1-ből, a csapat sorsa azóta kérdéses volt.
Az autós gyorsasági világbajnokság március 29-én, az Ausztrál Nagydíjjal rajtol.

2009. Március 10. - 15:12:14
Válasz #991
Nem elérhető

Johnnyx



Az autós gyorsasági világbajnokság március 29-én, az Ausztrál Nagydíjjal rajtol.

Már alig várom!
Egyetek zabot!

2009. Március 10. - 15:16:32
Válasz #992
Nem elérhető

lue


Már én is  ;-oo-;

2009. Március 12. - 00:41:26
Válasz #993
Nem elérhető

gurkha


Szép lassan mennek föl a videók a Ritmikus Gimnasztika világ kupáról!!! :-){
Elsőnek Vass Dóra szalag gyakiját tettem fel,a ZENE szerintem teljes-totális csillagos 5-ös!  :-O  :-O  :-O
Akárcsak a közönség reakciója!  :-O   :-O   :-O
Ezért mondom én mindig,hogy ne olyan zenét válasszon az ember ami saját magának tetszik,hanem rá kell "érezni" az eladható zenére......


http://www.youtube.com/watch?v=E2BmUhioiGw

2009. Március 12. - 01:27:40
Válasz #994
Nem elérhető

gurkha


És jöjjön az OLIMPIAI BAJNOK Kanaeva szalag gyakija:


http://www.youtube.com/watch?v=3tW7skPyqD8

2009. Március 12. - 11:25:19
Válasz #995
Nem elérhető

lue


Úgy tűnik, most már biztosra vehető, hogy 2009 szeptemberében nem rendeznek gyorsasági motoros nagydíjat Magyarországon. A Magyar Nagydíj szervezője közleményt adott ki, mely alapján a Share Capital hivatalosan kérte a halasztást.
A beruházó beszámolója szerint a cég már hatmilliárd eurót költött a pályaépítésre, de a gazdasági válság miatt nem kapta meg a kereskedelmi bankoktól a szükséges hitelt, a pálya építési költségeinek ötven százalékát kitevő 45 millió eurót. Az összeg másik fele a cég rendelkezésére áll.
A vállalat a Magyar Fejlesztési Bankhoz fordult, de az MFB nem egyezett bele a hitelkonstrukcióba, melynek átdolgozását már elkezdték.
A Share Capital közleményéből kiderült, a beruházó mindent megtesz annak érdekében, hogy legyen MotoGP-verseny Sávolyban, de erre leghamarabb 2010 tavaszán kerülhet sor.
Kedden Suchman Tamás, a kiemelt fejlesztésekért, ezen belül a sávolyi beruházás hatósági előkészítéséért felelős kormánybiztos, majd a sportért is felelős önkormányzati miniszter, Gyenesei István is jelezte: nincs esély arra, hogy az őszre elkészüljön a sávolyi Balatonring....AKKOR mikorra lesz ????...

2009. Március 12. - 11:44:49
Válasz #996
Nem elérhető

zotja


wrájt only  ;D  ;D

2009. Március 13. - 22:47:23
Válasz #997
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Március 16. - 20:27:29
Válasz #998
Nem elérhető

Gabe


WBC nehézsúlyú világbajnoki címeccs szombaton!

A kubai Juan Carlos Gomez egykori cirkálósúlyú WBC bajnok az ukrán Vitali Klitschko ellen próbálja meg elhódítani a címet.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Március 19. - 06:43:19
Válasz #999

Torony

Vendég
Azér bazmeg az, hogy az Advertum kft. 5 mrd forint hitelére majdnem kormánygaranciát kapott, hogy a profi fociklubok (pffff.....) APEH-tartozását kifizessék, az nagyon gáz. Szerencsére Veres meggondolta magát.

2009. Március 21. - 20:07:24
Válasz #1000
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Március 21. - 22:59:11
Válasz #1001
Nem elérhető

Gabe


Klitschko-Gomez WBC nehézsúlyú világbajnoki címmecss a retekklub-on! Most!  @:-)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Március 22. - 00:29:57
Válasz #1002
Nem elérhető

Cressler


Khm Roma - Juve 1:4
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Március 22. - 07:08:39
Válasz #1003
Nem elérhető

lue



2009. Március 25. - 08:07:16
Válasz #1004
Nem elérhető

madinorbi


34 éves korában elhunyt Ocskay Gábor  magyar válogatott jégkorongozó !
R.I.P.
szekönd editör mentes felhasználó