2024. Május 28. - 22:24:13
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Vajh' mi marad/alakul a fesztiválszezonban belőlem???Majd meglátjuk!  (Megtekintve 96962 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Szeptember 08. - 14:29:09
Válasz #270
Nem elérhető

hopika


ha esetleg tűrhetőre sikeredne a pucolgatásom az elkövetkezendőkben,akár a bundámtól is megszabadulhatnék újra
Hurrrááááááááááááááááááááááááááá :-OO :-OO :-OO :-OO :-OO :-OO :-OO :-OO :-OO :-OO :-OO :-OO :-OO :-OO :-OO :-OO :-OO :-OO @:-) @:-) @:-) @:-) :-):-)::

Te meg minek örülsz ennyire???Csak nem másoadállásban egy szőrtelenítő vállalkozást nyitottál??? 8-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Szeptember 08. - 14:29:31
Válasz #271
Nem elérhető

FirstLady


ha esetleg tűrhetőre sikeredne a pucolgatásom az elkövetkezendőkben,akár a bundámtól is megszabadulhatnék újra
Hurrrááááááááááááááááááááááááááá :-OO :-OO :-OO :-OO :-OO :-OO :-OO :-OO :-OO :-OO :-OO :-OO :-OO :-OO :-OO :-OO :-OO :-OO @:-) @:-) @:-) @:-) :-):-)::

Te meg minek örülsz ennyire???Csak nem másoadállásban egy szőrtelenítő vállalkozást nyitottál??? 8-)
Nem, csak nem szeretem a bekecset :D :D :D :D :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 08. - 14:31:33
Válasz #272
Nem elérhető

hopika


ha esetleg tűrhetőre sikeredne a pucolgatásom az elkövetkezendőkben,akár a bundámtól is megszabadulhatnék újra
Hurrrááááááááááááááááááááááááááá :-OO :-OO :-OO :-OO :-OO :-OO :-OO :-OO :-OO :-OO :-OO :-OO :-OO :-OO :-OO :-OO :-OO :-OO @:-) @:-) @:-) @:-) :-):-)::

Te meg minek örülsz ennyire???Csak nem másoadállásban egy szőrtelenítő vállalkozást nyitottál??? 8-)
Nem, csak nem szeretem a bekecset :D :D :D :D :D

De nem neked kell velem élni...amúgy valami humánus megoldást kellene kitalálni rá,mert az egész test gyantázásától egy életre elegem lett...van egy-két kellemetlen hely...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Szeptember 08. - 14:33:26
Válasz #273
Nem elérhető

FirstLady


ha esetleg tűrhetőre sikeredne a pucolgatásom az elkövetkezendőkben,akár a bundámtól is megszabadulhatnék újra
Hurrrááááááááááááááááááááááááááá :-OO :-OO :-OO :-OO :-OO :-OO :-OO :-OO :-OO :-OO :-OO :-OO :-OO :-OO :-OO :-OO :-OO :-OO @:-) @:-) @:-) @:-) :-):-)::

Te meg minek örülsz ennyire???Csak nem másoadállásban egy szőrtelenítő vállalkozást nyitottál??? 8-)
Nem, csak nem szeretem a bekecset :D :D :D :D :D

De nem neked kell velem élni...amúgy valami humánus megoldást kellene kitalálni rá,mert az egész test gyantázásától egy életre elegem lett...van egy-két kellemetlen hely...
Az mindegy, de a tudat, hogy Mo-n egyre kevesebb a szőrös férfi engem már boldogsággal tölt el :D :D :D :D :D

Borotva a humánus megoldás, főleg ha hosszú a szőr, de egyedül nem tudom, hogy menni fog-e... szerezzé addig egy borotválót  8-) ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 08. - 14:36:45
Válasz #274
Nem elérhető

hopika


de egyedül nem tudom, hogy menni fog-e... szerezzé addig egy borotválót  8-) ;D

Majd adok fel egy hírdetést...
Közel 100 kilós kiélt zenész egész testes borotválást kedvelő szexpartnert keres az ország egész területéről...Gilette jeligére.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Szeptember 08. - 14:55:55
Válasz #275
Nem elérhető

FirstLady


de egyedül nem tudom, hogy menni fog-e... szerezzé addig egy borotválót  8-) ;D

Majd adok fel egy hírdetést...
Közel 100 kilós kiélt zenész egész testes borotválást kedvelő szexpartnert keres az ország egész területéről...Gilette jeligére.
...Juppicsajok előnyben ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Szeptember 08. - 15:18:01
Válasz #276
Nem elérhető

Cressler


de egyedül nem tudom, hogy menni fog-e... szerezzé addig egy borotválót  8-) ;D

Majd adok fel egy hírdetést...
Közel 100 kilós kiélt zenész egész testes borotválást kedvelő szexpartnert keres az ország egész területéről...Gilette jeligére.
emos kis"csajok" százai jelentkeznének  ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Szeptember 08. - 16:45:05
Válasz #277
Nem elérhető

fastor


de egyedül nem tudom, hogy menni fog-e... szerezzé addig egy borotválót  8-) ;D

Majd adok fel egy hírdetést...
Közel 100 kilós kiélt zenész egész testes borotválást kedvelő szexpartnert keres az ország egész területéről...Gilette jeligére.
****) ***)))) !+"% Łł=
beteg vagy Hopi @-o @:-)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Szeptember 08. - 18:09:53
Válasz #278
Nem elérhető

hopika


de egyedül nem tudom, hogy menni fog-e... szerezzé addig egy borotválót  8-) ;D

Majd adok fel egy hírdetést...
Közel 100 kilós kiélt zenész egész testes borotválást kedvelő szexpartnert keres az ország egész területéről...Gilette jeligére.
****) ***)))) !+"% Łł=
beteg vagy Hopi @-o @:-)

Mos' mé'???

Megvolt az edzés-jó volt-nem írok többet-eszek...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Szeptember 08. - 18:19:25
Válasz #279
Nem elérhető

fastor


de egyedül nem tudom, hogy menni fog-e... szerezzé addig egy borotválót  8-) ;D

Majd adok fel egy hírdetést...
Közel 100 kilós kiélt zenész egész testes borotválást kedvelő szexpartnert keres az ország egész területéről...Gilette jeligére.
****) ***)))) !+"% Łł=
beteg vagy Hopi @-o @:-)

Mos' mé'???

Megvolt az edzés-jó volt-nem írok többet-eszek...
jó hogy nem giotine jeligére ***))))
akkor ténlyeg az emosok gerjednének rád ;D
milyen lenne egy ovodát tartani háremnek? >:D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Szeptember 09. - 07:30:10
Válasz #280
Nem elérhető

hopika


Asszem stagnáltam:100,2 voltam ma reggel
Ha így maradna a dolog és max 2 kiló csúszna még fel,az pont jó lenne!Ebben a maradék 3 hétben már elkezdhetem tömöríteni egy kicsit a mass-t...
Na de nem pötyögök-eszek...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Szeptember 09. - 10:08:55
Válasz #281
Nem elérhető

Gabe


jó étvágyat Hopi!

akkor nagy tömeget az idén nem szándékozol felpakolni!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Szeptember 09. - 14:06:56
Válasz #282
Nem elérhető

hopika


A nagy tömeg az viszonylagos...első lépcsőben a mostani lightos tömegelés eredményét akarom viszonylag tisztán látni.
A pucolás után,ami mostantól számítva (3+6hét) 9 hét múlva végződik látni fogom,hogy merre induljak tovább.
Addig felesleges nagy tervekről beszélni-a viszonylag tiszta testkompozíció dönti el,hogy mi a következő lépés...de valószínüleg megint egy ilyenfajta lightos tömegelés fogja követni-aholis sokkal jobban odafigyelek a kajára is!Tiszta cuccot szabad utána már csak felpakolni-különben nincs sok értelme...sztem.

A mai nap a háté lesz a főszerep...elméletileg alkar menne mellé,de a múlt heti hátedzés után sem volt már szükség rá...Most második gyakinak teszem be a döntött törzsű-t és megpróbálom a 6-ot kicsikarni a 115 kg-ból...meg kell csinálni!!! @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Szeptember 09. - 14:39:55
Válasz #283
Nem elérhető

George


Most második gyakinak teszem be a döntött törzsű-t és megpróbálom a 6-ot kicsikarni a 115 kg-ból...meg kell csinálni!!! @:-)
Vissza ne merd tolni az arcodat ha nem sikerült ***)))) :-/-- >:D

2008. Szeptember 09. - 14:47:06
Válasz #284
Nem elérhető

hopika


Most második gyakinak teszem be a döntött törzsű-t és megpróbálom a 6-ot kicsikarni a 115 kg-ból...meg kell csinálni!!! @:-)
Vissza ne merd tolni az arcodat ha nem sikerült ***)))) :-/-- >:D
Vettem tudomásul!
Ha lesérülök is megcsinálom...csak azért,mert nem lenne képem többet az Ogre szemébe nézni... ;-oo-;
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!