2024. Június 08. - 08:43:30
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Vajh' mi marad/alakul a fesztiválszezonban belőlem???Majd meglátjuk!  (Megtekintve 98361 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2008. Szeptember 24. - 08:29:07
Válasz #345
Nem elérhető

George



2008. Szeptember 24. - 08:30:02
Válasz #346
Nem elérhető

mushroom


Olyan ihletet kaptam tőled a múltkori evezéseddel, hogy rámentem én is a nagy súlyra, ami nekem csak 105 kg-t jelent és csak ötöt húztam bele, azt is belerángatással, de magamtól én se mentem volna rá, szóval köszi az inspirációt  @:-)

2008. Szeptember 24. - 08:30:43
Válasz #347
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Szeptember 24. - 08:32:38
Válasz #348
Nem elérhető

hopika


Olyan ihletet kaptam tőled a múltkori evezéseddel, hogy rámentem én is a nagy súlyra, ami nekem csak 105 kg-t jelent és csak ötöt húztam bele, azt is belerángatással, de magamtól én se mentem volna rá, szóval köszi az inspirációt  @:-)

Nincs mit!
Én sem edzem mindíg ilyen súllyal és azért be kell vallani a 135kg az már tényleg nagyon húzós volt.
De oda kell baxzni neki az utolsó héten...nem lehet lazsálni!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Szeptember 24. - 08:33:32
Válasz #349
Nem elérhető

George


Old school vastárcsák @:-)
Ez van...de én szeretem,mert ezen nőttem fel!
Én is ilyennel nyomtam 3 évig az elején a pincében :) Megvan a maga varázsa, illata, hidege... :violinplay3:

2008. Szeptember 24. - 08:41:35
Válasz #350
Nem elérhető

hopika


Old school vastárcsák @:-)
Ez van...de én szeretem,mert ezen nőttem fel!
Én is ilyennel nyomtam 3 évig az elején a pincében :) Megvan a maga varázsa, illata, hidege... :violinplay3:
Az "iillattal" vitatkoznék,azaz én mást mondanék rá... @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Szeptember 24. - 10:08:36
Válasz #351
Nem elérhető

God Vazzeg


Old school vastárcsák @:-)
Ez van...de én szeretem,mert ezen nőttem fel!
Én is ilyennel nyomtam 3 évig az elején a pincében :) Megvan a maga varázsa, illata, hidege... :violinplay3:

Én most is recés szélű kivágott súlyokkal edzek, mind a mai napig. Ugyanolyan ez is, nehéz és kész  8-)

2008. Szeptember 24. - 15:06:04
Válasz #352
Nem elérhető

hopika


Mai nap a vállé a főszerep-meglátjuk mit lehet kihozni belőle...
Grrrrrrrrrrrrrrrr @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Szeptember 24. - 16:07:55
Válasz #353
Nem elérhető

fastor


Hopika,ha ilyen jól megy, mértenm tömegelsz tovább?
nem hiszem hogy túlságosan szíros lennél ****:))))))
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Szeptember 24. - 19:39:45
Válasz #354
Nem elérhető

hopika


Azért,mert ez lett betervezve... egy pici pihentetés jön most,majd 6 hét pucolás.
Ott lesz egy minimum egy hetes regeneráció,majd következik egy legalább 8 hetes tömegelés.
Oka:a mostani masszát letisztítom és megpróbálok minimum ilyen minőségit felpakolni,mint ami most feljött-úgy,hogy még ennél is kevesebb zsír jöjjön rám.
Ha minden jól megy jövő tavasz-nyárra egy 90-92 kiló körüli viszonylag tömör csomagot tudok produkálni.
That's all!

Ja:megvolt a váll.
Kipróbáltam most az OnWhey-ben rejtőzködő 2 próbacsomagot...Nem nagy durranás sztem,de ez egyénenként változó ugye...az pre workout cuccnak elég nemjó az íze(nekem),viszont a post workout tecccett.
Az edzés kellemesen lefárasztott-már megint nehéz volt hazáig "cipelnem" az üres shakeremet...Vagy 2x hozzákellett szorítani a mellkasomhoz,hogy el ne ejtsem.Áldom a nevem,hogy nem kocsival mentem-nem tudtam volna egy darabig hazajönni.
Na pá!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Szeptember 25. - 10:41:45
Válasz #355
Nem elérhető

hopika


A mai nap is az edzésé,mivel legközelebb vasárnap nyílik lehetőség rá...
Ma kar lesz a terítéken-megpróbálom kellően kicsinálni,de arra vigyáznom kell azért,hogy még ma délután le kell vezetnem Debrecenbe,aztán holnap hajnalban Dobogókőre...
A hét utolsó napjára egy szolíd átmogató edzést tervezek,ami zárni is fogja a 6 hetes laza tömegelést...Mint említettem korábban:kedden fotók,méretek-aztán nyitom az új pucolgatós topikomat.Ott lesz edzésterv,hozzávetőleges kajaterv és a használandó kiegek listája.
Ennyit most-lehet,hogy vasárnapig már nem jelentkezem a topikomban-stay tuned!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Szeptember 29. - 08:58:05
Válasz #356
Nem elérhető

hopika


Vagyok és életben maradtam a céges hétvége után is...
Tegnap csináltam este egy egész testes átmozgató edzést alapgyakorlatokkal,ma egy has-aerob lesz,majd holnap megint egy egész testes átmozgató edzés...
Reggel kerek 101 kg voltam,így ezt vehetjük szerintem a zárónak,bár kedden lesz majd egy gyenge fotózás a zárás kedvéért.
A méretek mindenhol nőttek-persze a derék is,de összkép szerintem kedvezően változott.Majd eldöntitek Ti!
Keddtől vasárnapi pihit engedélyezek magamnak és a szervezetemnek-ami szerintem nem fog úgysem menni,mert biztos leesz a fene valamelyik terembe,de az is lehet,hogy inkább elmegyek egyszer-kétszer szaunázni és jó lenne már egy kiadós masszázs is(csak így asszony nélkül ezért is fizetni kell...)
Méretek-fotók holnap...utána indítom az új topikot.
T.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Szeptember 29. - 10:32:18
Válasz #357
Nem elérhető

L


Kíváncsi leszek a képekre Hopi!
Nekem a szauna nagyon bejött az utóbbi időben. Heti egyszer járok és sokkal jobban alszom utána, meg sokat segít a regenerációban is szerintem. ( bár lehet hogy ez csak placebo vagy ilyesmi ;D)

Üdv.

L


"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Szeptember 29. - 10:34:08
Válasz #358
Nem elérhető

hopika


Én is szeretem a szaunát,csak mostanában nem nagyon volt időm rá-meg egy ideig azért sem jártam,mert eléggé el volt csúszva a testem a nem éppen pozitív irányba,ami engem kellően zavart,ahhoz,hogy ne mutogassam...az a fránya hiúság... :laugh:
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Szeptember 29. - 10:38:39
Válasz #359
Nem elérhető

L


Én is szeretem a szaunát,csak mostanában nem nagyon volt időm rá-meg egy ideig azért sem jártam,mert eléggé el volt csúszva a testem a nem éppen pozitív irányba,ami engem kellően zavart,ahhoz,hogy ne mutogassam...az a fránya hiúság... :laugh:

Hát nem tudom...ahova én járok én ott  bőven az átlagsúly alatt vagyok a 100 kilómmal...Pedig járnak nők is férfiak is vegyesen. :D :D Szal behízva is az enyém a legjobb forma. :D :D
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"