2024. Június 04. - 04:03:33
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Mivel játszol mostanában?/ Kedvenc game-ed  (Megtekintve 79463 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2008. November 20. - 22:32:51
Válasz #90
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. November 20. - 22:33:39
Válasz #91

B1ll4

Vendég

2008. November 20. - 22:48:50
Válasz #92
Nem elérhető

fastor


"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. November 20. - 23:03:02
Válasz #93
Nem elérhető

Cressler


 köszönöm-köszönöm  ****:))) ****:)))   ****:)))
csak nehogy a cia felfigyeljen ránk és terroristának nézzen  ;D

The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. November 20. - 23:47:49
Válasz #94
Nem elérhető

bandus


"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. November 21. - 09:16:35
Válasz #95
Nem elérhető

NaturalBoy


Nagy harcok folnyak Obamával úgylátom ;D
Itt van egy játék amivel régen sokat játszottam.Ez is feltámasztja a versenyszellemet szerintem.
Aki nem ismerné a rözsót.Csak annyit kell tenni hogy minnél többször kell megtippelni helyesen hogy a látott számnál a következő szám nagyobb vagy kisebb lesz.
Regisztráljatok 8-) aztán győzzön a jobb ;D

http://k7.atw.hu/themes.php?type=k700&PHPSESSID=2a0dc9653a0522c835413f7061f015fc

A játékhoz rá kell kattintani a bal felső sarokban a zöld kis körre ami alatt azt írja hogy: Reugeot vl. O aztán ami kijön ablak ott megint lesz egy zöld Reugeot kiírás uygan ott a bal felső sarokban és arra is rá kell menni.

Ha regisztráltok erre az odlalra akkor mobiljátékokat is tudtok letölteni ingyen sony ericssonra.

2008. November 21. - 16:51:12
Válasz #96

B1ll4

Vendég
köszönöm-köszönöm  ****:))) ****:)))   ****:)))
csak nehogy a cia felfigyeljen ránk és terroristának nézzen  ;D



Cressler , ilyet csináljál ! :D

2008. November 21. - 18:42:51
Válasz #97
Nem elérhető

NaturalBoy


Nekem a nagy kedvenceim:Call of Duty sorozat
                                   GTA: 3-tól (bár az új GTA ami december 1.-én jön ki nem megy el a gépemen :-[)
                                   Panzers
                                   Hidden & Dangerous (ez igazi klasszikus)
                                   Battlefield 2 és a 2142
                                  Need for speed: Undergruond 2, Most Wanted (az Undercover most töltődik de remélem jó lesz ;D)
                                  Warfront Turning Point
                                  Supermario

Izomenő már játszottál az újfajta Need for speedekkel? Mert szerintem a 2-nél már vannak jobbak.Bár a maga idejében tényleg egyedülálló volt.Mi is lenyomtunk pár órát haverral multyplayerbe ;D
                                     

2008. November 21. - 19:19:15
Válasz #98
Nem elérhető

BrianB


Minden idők legjobb játékai szerintem:  @-o  @-o  @-o  :-){  :-){  :-){
Final fantasy7
Final fantasy9
Zelda:Ocarina of time
Resident evil 1-2.
Sonic 2.4.
Dune 2
Ecco the dolphin 2
Donkey Kong 2
Heroes  of might and magic 3
Secret of evermore
Metal gear solid
Super mario kart64
Tony hawk3
Need for speed2
worms word party
Ennyi, ezeket csa úgy benyögtem ide, ha van kedvetek akkor ti is ideböföghetitek a févorit gámékat....  ::)  :-<  8-)
Peace
Én már kigyógyultam ebből (hál istennek  :P ), mert észre sem veszed, és elk***ál egy napot. De mikor pár éve nyomtam, akkor ezek voltak a kedvencek  :-} :
GTA - Vice City
Aliens versus Predator
Mortal Kombat 1, 2
Resident Evil 1, 2, 3
Diablo 2
NFS 4 High Stakes, Underground 2
Hitman
FIFA 99-2002-ig
Half-Life
Doom 2

2008. November 21. - 21:28:52
Válasz #99
Nem elérhető

Johnnyx


Egyetek zabot!

2008. November 22. - 11:26:10
Válasz #100
Nem elérhető

miki_nrg


Nyomja valaki a Red Alert 3al ha már szóba került? Mert letölöttem de még nem nyultam hozzá mert még a Kane's wrathot sem untam még meg
igaz nem is játszottam sokat vele

2008. November 22. - 12:29:02
Válasz #101
Nem elérhető

leopard22


Hááát, engem már valahogy nem fognak meg a mai game-ek. Régebben sokat nyomtam pl. Monkey Island szériát. Most már csak néha egy kis multis fps kikapcsolódásként illetve a sam&max season1( aki kicsit tájékozott  az Amcsi politikában ,média-szférában nagyokat derülhet rajta.....

2008. November 22. - 13:08:40
Válasz #102
Nem elérhető

bandus


Call of Duty, szigorúan multi, és uo nélkül :)
gta vice city

valamint a heroes of might and magic 3 még most is ittvan a gépemen. egyszerűen nem lehet megunni :)
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. November 22. - 13:58:09
Válasz #103
Nem elérhető

mushroom


Heroes 3 mellé legjobb stratégiai játékok:
Starcraft (bár ez real time)
Imperium Galactica 1-2 (magyar fejlesztés!)

2008. November 22. - 17:17:56
Válasz #104

B1ll4

Vendég
Végre elértem a 7000-et is már :D