2024. Június 04. - 09:40:38
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Mivel játszol mostanában?/ Kedvenc game-ed  (Megtekintve 79489 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. November 22. - 20:15:46
Válasz #105
Nem elérhető

fastor


"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. November 22. - 20:34:04
Válasz #106
Nem elérhető

Cressler


Alapítsuk meg a Presidental street fight magyar válogatottat .  ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. November 22. - 23:16:48
Válasz #107

B1ll4

Vendég
Alapítsuk meg a Presidental street fight magyar válogatottat .  ;D

Én benne vagyok  ****:))))))

De még fel kellene az este folyamán kerülnöm a top20 ba :D

2008. November 22. - 23:41:15
Válasz #108
Nem elérhető

Cressler


MAFIA -szerintem a  legjobb játék a világon
 nhl2007
fifa '98 és 2005
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. November 23. - 18:00:23
Válasz #109
Nem elérhető

fastor


Alapítsuk meg a Presidental street fight magyar válogatottat .  ;D

Én benne vagyok  ****:))))))

De még fel kellene az este folyamán kerülnöm a top20 ba :D
oké, hajrá ****:))))))
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. November 27. - 17:14:49
Válasz #110
Nem elérhető

JFlame


lehet hogy ez nem ide tartozik, de kaptam egy távirányítós speed boat-ot, ma levittem egy közeli parkba!!! nagyon kemény! vagyis qrva jó!  :-OO
csak kicsit hangos, megkergettem vele a madarakat ;D
oszt egyszercsak megállt, csak pörgette a motorját meg vinnyogot, kellett várnom vagy 15 percet mire kisodorta víz...
leesett a propeller vagy minek is híjják?! hajócsavar ::) ?:-/
pedig nagyon baba vót....

2008. December 26. - 12:56:52
Válasz #111
Nem elérhető

AtomAnti


The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2008. December 26. - 13:08:26
Válasz #112
Nem elérhető

fastor


"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. December 26. - 14:21:31
Válasz #113
Nem elérhető

mersey



2008. December 26. - 16:17:52
Válasz #114
Nem elérhető

miki_nrg


Most a Titan's Questet nyomom! Játszott már valaki vele?

2008. December 26. - 19:40:43
Válasz #115
Nem elérhető

polár


Én túl sokat is játszottam a Titan Quest+ Immortal throne-val,nagyon jó játék:)

2009. Január 02. - 21:23:55
Válasz #116
Nem elérhető

H. Laci


A jó öreg cod2 :-/-- megy nálam csak már rohadtul unom :-[ :-Đ mert kb 5 ször végig vitem és má sokminendt tudok igy nincs benne izgalmas {-) de a multihoz meg eredeti dvd kellene azt meg nincs kedvem megvenni ))=/ meg ott azé van is színvonal mert telivan csíterekkel és látják hol vagy igy csak elbujnak egy sarkon vagy valahol és ahogy megmozdulsz már lőttek is le szóval nem 1szerű de sztem egy multi sem jó mert mindenütt csíter rohadékok vannak sajnos

amugy a gépem is elég régi mer nem is kell csak netre de én azért mostanában játszanék de pont mostanában állunk elég szűkösen anyagilag ugyhogy majd késöbb lesz uj gép de akkor valami jot akarok amin komoly játékok is futnak

2009. Január 12. - 23:42:24
Válasz #117
Nem elérhető

miki_nrg


Én túl sokat is játszottam a Titan Quest+ Immortal throne-val,nagyon jó játék:)

Az biztos, már teljesen rákattantam  :) Csak kevés időm van rá  :(

2009. Január 16. - 18:01:21
Válasz #118
Nem elérhető

H. Laci


én azt sem tom melyik az a játék  @-o

2009. Február 22. - 16:02:54
Válasz #119
Nem elérhető

Boresz


Hű de régen nem firkált ide senki.
Mivel táppénzen vagyok és csak fekszem,vagy a gép előtt vagyok ezért most a COD4-et nyúzom amikor éppen van kedvem ,és szerver hozzá.
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság