2024. Június 06. - 04:26:43
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Ogresaurus  (Megtekintve 393616 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2009. Szeptember 20. - 14:27:29
Válasz #795
Nem elérhető

George


Üdv :)

Még mindig szoknom kell a heti 2 mellezést, ennek ellenére egy nagyon fasza kis edzés lett ma =/+' Nem aludtam túl jól az utóbbi napokban, de talán ez a probléma is lassan helyreáll.

Fekvenyomás: 60x10, 100x10, 130x10, 150-130x9-6 x3 (150 végig 9, 130 pedig 6)
Negatívpadon nyomás:100x10, 130x10, 150x6, 155x6
Kábeles keresztezés: 50x10 x3

Nem volt semmi probléma most az izületekkel, egyszerűen még mindig gyorsan lemerevedik az izom, de már sokkal jobb. Folyamatos nyújtás volt edzés közben. Holnap kar >:D Mérek egyet edzés után :D

2009. Szeptember 20. - 22:59:04
Válasz #796
Nem elérhető

L


Holnap nem vagyok itthon, így nem is lesz edzés, majd csak vasárnap. Viszont jövő héten berakok egy lábnapot, hogy kicsit azokat is megmozgassam. Kezd körvonalazódni lassan egy új stratégia az edzésekre, a bemelegítés és a mentális fókusz fokozására, jövő héttől így fogom csinálni, nem mehet pocsékba egy edzés sem :)

Üdv Ogre!

írj már valami bővebbet erről a stratégiáról, baromi kíváncsivá tettél!

 ;-oo-;
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2009. Szeptember 21. - 15:32:28
Válasz #797
Nem elérhető

George


Holnap nem vagyok itthon, így nem is lesz edzés, majd csak vasárnap. Viszont jövő héten berakok egy lábnapot, hogy kicsit azokat is megmozgassam. Kezd körvonalazódni lassan egy új stratégia az edzésekre, a bemelegítés és a mentális fókusz fokozására, jövő héttől így fogom csinálni, nem mehet pocsékba egy edzés sem :)

Üdv Ogre!

írj már valami bővebbet erről a stratégiáról, baromi kíváncsivá tettél!

 ;-oo-;
Ha elmondom, akkor meg kell, hogy öljelek ****:)))

2009. Szeptember 21. - 15:34:48
Válasz #798
Nem elérhető

Jordan


Holnap nem vagyok itthon, így nem is lesz edzés, majd csak vasárnap. Viszont jövő héten berakok egy lábnapot, hogy kicsit azokat is megmozgassam. Kezd körvonalazódni lassan egy új stratégia az edzésekre, a bemelegítés és a mentális fókusz fokozására, jövő héttől így fogom csinálni, nem mehet pocsékba egy edzés sem :)

Üdv Ogre!

írj már valami bővebbet erről a stratégiáról, baromi kíváncsivá tettél!

 ;-oo-;
Ha elmondom, akkor meg kell, hogy öljelek ****:)))

Na mivan? Nem edzettel ma?  ::)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Szeptember 21. - 15:38:45
Válasz #799
Nem elérhető

God Vazzeg


Holnap nem vagyok itthon, így nem is lesz edzés, majd csak vasárnap. Viszont jövő héten berakok egy lábnapot, hogy kicsit azokat is megmozgassam. Kezd körvonalazódni lassan egy új stratégia az edzésekre, a bemelegítés és a mentális fókusz fokozására, jövő héttől így fogom csinálni, nem mehet pocsékba egy edzés sem :)

Üdv Ogre!

írj már valami bővebbet erről a stratégiáról, baromi kíváncsivá tettél!

 ;-oo-;
Ha elmondom, akkor meg kell, hogy öljelek ****:)))

Na mivan? Nem edzettel ma?  ::)

Tegnap már edzett  ;D

2009. Szeptember 21. - 15:40:40
Válasz #800
Nem elérhető

George


Mi folyik itt? @-o

Hi!

Tegnap kissé diétás volt a kaja, csak salátát ettem a csirke mellé, mivel megmaradt szombatról egy csomó görögsaláta. Na nem bánom, legalább ég a zsír ****:))) Mai karozás elég jó, nagyon jól kezd alakulni az érzés, meg a látvány is kezd tetszeni, bár sosem lehet elég nagy ***)))) Most bicepszel kezdtem az edzést:

Állva francia rúddal: 30x10, 40x10, 50x10, 60x8, 70x6
Scott-pad egyenes rúddal: 30x10, 40x10, 50x8, 55x6
Koncentrál egykezessel: 14x10, 18x10, 22x8

Letolás rúddal: 6-7 sorozat, az utolsókban 100x10
Nyújtás fekve egykezesekkel: 14x10, 18x10, 22x10, 24x8
Letolás egykézzel: 20x10, 30x10, 40x10

Súly edzés után 122 kg, lassan, de biztosan megy felfelé.

2009. Szeptember 21. - 15:45:33
Válasz #801
Nem elérhető

Jordan


Na azert!  ;D
A fekve egykezes tricepszet, te is keresztbe csinalod, vagy mintha homlokra eresztest csinalnal?
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Szeptember 21. - 15:46:10
Válasz #802
Nem elérhető

George


Van egy-két gyakorlat, ahol értelmetlennek találom, hogy tovább emeljem a súlyt. Ilyen pl a csigás letolás kötéllel vagy rúddal, hiszen ez alapvetően egy izolációs(nekem bemelegítő) gyakorlat. Vagy ott van a lehúzás hátra, ott sem terhelném jobban a gépet, hiszen nem arra vannak kitalálva, hogy az eredetihez képest plusz 30-50 kilóval tovább pakoljam a súlyt, nekem meg nem hiányzik egy jó erős tarkónb@szás a rúddal mikor leszakad a kábel :D Szóval amint említettem, a cél idén még az izomtömeg növelése, aztán jövő tavasszal új típusú edzések, amik inkább erőemelés kategóriába mennek, és nem is lesz ennyi kábeles-gépes gyakorlat.

2009. Szeptember 21. - 15:47:02
Válasz #803
Nem elérhető

George


Na azert!  ;D
A fekve egykezes tricepszet, te is keresztbe csinalod, vagy mintha homlokra eresztest csinalnal?
Szoktam ezt is, azt is, de most a homlokra engedést utánoztam, két kézzel egyszerre.

2009. Szeptember 22. - 14:28:26
Válasz #804
Nem elérhető

George


Hi!

Úgy néz ki, hogy kicseszik velem egy növésben lévő bölcsességfog, nem tudtam aludni az éjjel, 20 percenként felkeltem, kissé kellemetlen volt. Kénytelen leszek elmenni szépen röntgenre, aztán kivetetni, velem ne szarozzon :-Đ ;D Remélem ez nem fogja befolyásolni a tömegelésem, mert nagyon nem örülnék neki, ha abba kellene hagynom a kaját meg az edzést. Szóval ma totál K.O. vállazás volt, azt sem tudtam hol vagyok, fájt a vállam már az első gyakorlat végére, mintha meg akarna gyulladni.

Oldalemelés: bemelegítés
Vállból nyomás rúddal: 60x10, 80x10, 100x10, 120x8, 125x5 - vissza 100x8, 60x10
Oldalemelés: 18x10, 22x10, 28x8, 32x8
Döntött törzsű oldalemelés: 22x10 x3

Itt kész voltam, semmi értelme nem volt tovább csinálni, #&@&# örülök :-p

2009. Szeptember 22. - 14:31:58
Válasz #805
Nem elérhető

FirstLady


Te szegény :(
Vesszen az a fog! ...bár mivel az elég nagy szokott lenni, valszeg varrják is... így a kajálás sem lesz patent a napokban.... :-\
De azért drukkolok, hogy ne hátráltasson napokig! @:-)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Szeptember 22. - 14:35:51
Válasz #806
Nem elérhető

George


Te szegény :(
Vesszen az a fog! ...bár mivel az elég nagy szokott lenni, valszeg varrják is... így a kajálás sem lesz patent a napokban.... :-\
De azért drukkolok, hogy ne hátráltasson napokig! @:-)
A röhej az, hogy nem is látok, meg nem is érzek ott semmit, csak rohadtul fáj...két verzió van: a. nem bölcsességfog az, hanem valami más; b. teljesen befelé nő, és akkor faszán fel kell nyitni az egészet, akkor aztán napokig pápá a normális kajáknak

2009. Szeptember 22. - 14:37:24
Válasz #807
Nem elérhető

FirstLady


Te szegény :(
Vesszen az a fog! ...bár mivel az elég nagy szokott lenni, valszeg varrják is... így a kajálás sem lesz patent a napokban.... :-\
De azért drukkolok, hogy ne hátráltasson napokig! @:-)
A röhej az, hogy nem is látok, meg nem is érzek ott semmit, csak rohadtul fáj...két verzió van: a. nem bölcsességfog az, hanem valami más; b. teljesen befelé nő, és akkor faszán fel kell nyitni az egészet, akkor aztán napokig pápá a normális kajáknak
ööö...nem tippelek inkább, ha ott fáj, akkor nem lehet más... sőt nekem pl. kisugárzott előrébb egy másik fogamba :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Szeptember 22. - 14:37:56
Válasz #808
Nem elérhető

hopika


El kell keserítselek:nem lesz kaja egy darabig...tapasztalat.
Tudod a vénembereknek már lassan foga sincs... 8-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Szeptember 22. - 14:41:51
Válasz #809
Nem elérhető

George


Te szegény :(
Vesszen az a fog! ...bár mivel az elég nagy szokott lenni, valszeg varrják is... így a kajálás sem lesz patent a napokban.... :-\
De azért drukkolok, hogy ne hátráltasson napokig! @:-)
A röhej az, hogy nem is látok, meg nem is érzek ott semmit, csak rohadtul fáj...két verzió van: a. nem bölcsességfog az, hanem valami más; b. teljesen befelé nő, és akkor faszán fel kell nyitni az egészet, akkor aztán napokig pápá a normális kajáknak
ööö...nem tippelek inkább, ha ott fáj, akkor nem lehet más... sőt nekem pl. kisugárzott előrébb egy másik fogamba :)
Nálam így néz ki: baloldalt fejtetőtől, le az államig végig fáj minden. ::) Egyik fogam sem érzékeny, csak az állkapcsom fáj.