2024. Június 06. - 01:56:31
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Ogresaurus  (Megtekintve 393586 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2010. Április 29. - 23:45:27
Válasz #1560
Nem elérhető

Suncity


emlékeim szerint ( ami nem biztos) 12,5 kg de majd akkor holnap megtudod ;-oo-;

2010. Április 29. - 23:51:35
Válasz #1561
Nem elérhető

Jordan



Kétkezes bic. állva: 30x10, 50x10, 70x8, 90x6, 100x6, 110x4



Ez mar egesz jo kis szam  :D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Április 30. - 10:12:34
Válasz #1562
Nem elérhető

hopika


Kétkezes bic. állva: 30x10, 50x10, 70x8, 90x6, 100x6, 110x4
edzés után 54 a kar :D

Hogy rohagggyá meg!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2010. Április 30. - 11:09:13
Válasz #1563
Nem elérhető

George


Elfelejtettem lemérni a rudat ˝=/  :D

2010. Április 30. - 11:29:09
Válasz #1564
Nem elérhető

pmiller06


Elfelejtettem lemérni a rudat ˝=/  :D

Nálunk 14,5 kg a rúd. Hihetetlenek ezek a számok  :-O Az ízületeid hogy bírják? Mert én pl sosem merek olyan súllyal dolgozni, amivel 4 ismétlést tudok végrehajtani  ˝=/

2010. Április 30. - 11:32:56
Válasz #1565
Nem elérhető

hopika


Nekem a "toppon" ment 4-5 ismétlés 65-70kb...  ***))))
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2010. Április 30. - 11:34:03
Válasz #1566
Nem elérhető

Kicsibors


Hasonló dolog érdekelne engem is!
Én nem csak a szabályos végrehajtás-szabálytalan végrehajtás kérdése miatt nem csinálom a francia rudas bicót nagyobb súllyal, hanem azért is, mert ilyen csonthártya gyulladás szerű problémával küszködöm... Szúró érzés jön elő a jobb alkaromban, ami pont egy ilyen nagyobb súlyos bicózásnál jött elő először, és persze ez az a fajta "sérülés", ami elég lassan múlik. Pihentetni persze nincs időm heteket!  ::)

2010. Április 30. - 11:41:25
Válasz #1567
Nem elérhető

George


Elfelejtettem lemérni a rudat ˝=/  :D

Nálunk 14,5 kg a rúd. Hihetetlenek ezek a számok  :-O Az ízületeid hogy bírják? Mert én pl sosem merek olyan súllyal dolgozni, amivel 4 ismétlést tudok végrehajtani  ˝=/
Szerintem nálunk is ennyi lehet, akkor viszont 4-5 kg-val többek a súlyok mint amiket gondoltam.
Én sem terveztem ezt a súlyt, de a 90 meg a 100 olyan könnyen ment, hogy nem sokat gondolkodtam, már raktam is fel 110-re. Az izületeim megvannak, kicsit ropog itt-ott, de ez már a kick-box közben is megvolt, szóval nem új, és nem fáj semmi. Annyi látszik szerintem a leírtakból, hogy én viszonylag rövid ideig edzek, nem töltök el órákat a teremben. Mindig egy ismétléssel a teljes bukás előtt rakom le a súlyt, sosem merítem ki magam teljesen, persze mindig elfáradok az edzés végére. Így szerintem elég sok fölösleges sérülést el lehet kerülni, nem szabad, hogy teljesen elkapja az embert a hév, és olyan súlyt vállaljon, ami nem fog menni. Csak akkor emelek, hogy egy pici kis fájdalmat sem érzek sehol. A legkisebb jelre inkább abbahagyom az adott gyakorlatot, de nem kockáztatom meg azt, hogy hetekre, vagy hosszabb időre búcsút mondjak az edzésnek. Lehet, hogy ez nem az a HC szemlélet, de ez vezet eredményre nálam. Volt nagyon animal időszak is, de abból mindig valami fájás lett...

2010. Április 30. - 11:48:44
Válasz #1568
Nem elérhető

George


Hasonló dolog érdekelne engem is!
Én nem csak a szabályos végrehajtás-szabálytalan végrehajtás kérdése miatt nem csinálom a francia rudas bicót nagyobb súllyal, hanem azért is, mert ilyen csonthártya gyulladás szerű problémával küszködöm... Szúró érzés jön elő a jobb alkaromban, ami pont egy ilyen nagyobb súlyos bicózásnál jött elő először, és persze ez az a fajta "sérülés", ami elég lassan múlik. Pihentetni persze nincs időm heteket!  ::)
A szabályos-nem szabályos dolgot én úgy írnám le, hogy kinek mi működik. Tudnék nagyobb súllyal félismétléseket csinálni, de annak semmi értelme nincsen. Természetesen van egy kis lendület a gyakorlatban, de ez már az üres rúddal is megvan, nem a súly miatt jön elő - ahogy Arnold is mondta, csak annyi csalás kell, ami segít még többet kihozni az izomból, nem pedig elveszi a munkát tőle. Nem a vállam vagy hátam durran be, hanem a bicepszem, meg nő is, szóval amit csinálok az nekem működik.
A gyulladásos problémákat, főleg a csonttal kapcsolatos dolgokat nagyon szépen meg lehet oldani egy kis extra Ca-bevitellel, amit én meg is teszek, ezért nem fáj semmim. Tudom milyen szar, nekem is volt régen, de ezzel kordában tudom tartani, másrészt nekem az egyenes rúdtól jött elő mindig, mert nagyon kicsavarja a csuklómat. Ami még segített az az, hogy nem engedem el rögtön a rudat miután leraktam a súlyt, hanem szépen lassan, és így fokozatosan szűnik meg a stressz az alkarban. Ha rögtön eldobom a nagy súly után, akkor nekem is fáj, de így nem.

2010. Április 30. - 11:51:59
Válasz #1569
Nem elérhető

pmiller06


értem én, hogy erősödnek az ízületek, meg vigyázol, de (ha jól emlékszem és jól kalkulálok, akkor kb 80kg-val szériázol többel  :-O, mint 2 éve) ezt, hogy a gecibe lehet kibírni?  :D Te is egy kurva SUPERMAN vagy :D

2010. Április 30. - 12:00:51
Válasz #1570
Nem elérhető

George


értem én, hogy erősödnek az ízületek, meg vigyázol, de (ha jól emlékszem és jól kalkulálok, akkor kb 80kg-val szériázol többel  :-O, mint 2 éve) ezt, hogy a gecibe lehet kibírni?  :D Te is egy kurva SUPERMAN vagy :D
He? Ezt honnan veszed?  :D Nyomtam 170-el 4 éve, csak voltam egy pár hónapot abban az áldott jó Angliában, és eléggé spártai módon éltem meg ettem - 14 óra meló, napi két kaja(moslék), szóval szépen leépült szinte minden ami addig összejött. Szóval erősödtek az izületek már előtte is, persze kell ehhez némi genetika is, mert anélkül nem bírná bármit is szednék :)

2010. Április 30. - 12:08:23
Válasz #1571
Nem elérhető

pmiller06


értem én, hogy erősödnek az ízületek, meg vigyázol, de (ha jól emlékszem és jól kalkulálok, akkor kb 80kg-val szériázol többel  :-O, mint 2 éve) ezt, hogy a gecibe lehet kibírni?  :D Te is egy kurva SUPERMAN vagy :D
He? Ezt honnan veszed?  :D Nyomtam 170-el 4 éve, csak voltam egy pár hónapot abban az áldott jó Angliában, és eléggé spártai módon éltem meg ettem - 14 óra meló, napi két kaja(moslék), szóval szépen leépült szinte minden ami addig összejött. Szóval erősödtek az izületek már előtte is, persze kell ehhez némi genetika is, mert anélkül nem bírná bármit is szednék :)

Sorry! Régen olvastam már a topic elejét.. Meg fényezni is akartalak, hogy milyen jól erősödsz... :D Nem mintha rászorulnál... Brutál vagy!

2010. Április 30. - 16:36:38
Válasz #1572
Nem elérhető

Kicsibors


Hasonló dolog érdekelne engem is!
Én nem csak a szabályos végrehajtás-szabálytalan végrehajtás kérdése miatt nem csinálom a francia rudas bicót nagyobb súllyal, hanem azért is, mert ilyen csonthártya gyulladás szerű problémával küszködöm... Szúró érzés jön elő a jobb alkaromban, ami pont egy ilyen nagyobb súlyos bicózásnál jött elő először, és persze ez az a fajta "sérülés", ami elég lassan múlik. Pihentetni persze nincs időm heteket!  ::)
A szabályos-nem szabályos dolgot én úgy írnám le, hogy kinek mi működik. Tudnék nagyobb súllyal félismétléseket csinálni, de annak semmi értelme nincsen. Természetesen van egy kis lendület a gyakorlatban, de ez már az üres rúddal is megvan, nem a súly miatt jön elő - ahogy Arnold is mondta, csak annyi csalás kell, ami segít még többet kihozni az izomból, nem pedig elveszi a munkát tőle. Nem a vállam vagy hátam durran be, hanem a bicepszem, meg nő is, szóval amit csinálok az nekem működik.
A gyulladásos problémákat, főleg a csonttal kapcsolatos dolgokat nagyon szépen meg lehet oldani egy kis extra Ca-bevitellel, amit én meg is teszek, ezért nem fáj semmim. Tudom milyen szar, nekem is volt régen, de ezzel kordában tudom tartani, másrészt nekem az egyenes rúdtól jött elő mindig, mert nagyon kicsavarja a csuklómat. Ami még segített az az, hogy nem engedem el rögtön a rudat miután leraktam a súlyt, hanem szépen lassan, és így fokozatosan szűnik meg a stressz az alkarban. Ha rögtön eldobom a nagy súly után, akkor nekem is fáj, de így nem.

Nekem a nagy súllyal inkább az a bajom, hogy az alkarom is rohadtul fárad, nem csak bicepsz...  :-\
Az extra Ca-bevitelt (meg plusz ásványi anyagokat) azért mellőzném inkább, mert hajlamos vagyok a vesekő képződésre, most is van, így ezzel nem merek szórakozni... :(
((Ráadásul pont Ca-oxalát kövem van.))
Jaja, én is lassan engedem el a rudat, úgy tűrhetőbb.

2010. Április 30. - 16:43:01
Válasz #1573
Nem elérhető

George


Hasonló dolog érdekelne engem is!
Én nem csak a szabályos végrehajtás-szabálytalan végrehajtás kérdése miatt nem csinálom a francia rudas bicót nagyobb súllyal, hanem azért is, mert ilyen csonthártya gyulladás szerű problémával küszködöm... Szúró érzés jön elő a jobb alkaromban, ami pont egy ilyen nagyobb súlyos bicózásnál jött elő először, és persze ez az a fajta "sérülés", ami elég lassan múlik. Pihentetni persze nincs időm heteket!  ::)
A szabályos-nem szabályos dolgot én úgy írnám le, hogy kinek mi működik. Tudnék nagyobb súllyal félismétléseket csinálni, de annak semmi értelme nincsen. Természetesen van egy kis lendület a gyakorlatban, de ez már az üres rúddal is megvan, nem a súly miatt jön elő - ahogy Arnold is mondta, csak annyi csalás kell, ami segít még többet kihozni az izomból, nem pedig elveszi a munkát tőle. Nem a vállam vagy hátam durran be, hanem a bicepszem, meg nő is, szóval amit csinálok az nekem működik.
A gyulladásos problémákat, főleg a csonttal kapcsolatos dolgokat nagyon szépen meg lehet oldani egy kis extra Ca-bevitellel, amit én meg is teszek, ezért nem fáj semmim. Tudom milyen szar, nekem is volt régen, de ezzel kordában tudom tartani, másrészt nekem az egyenes rúdtól jött elő mindig, mert nagyon kicsavarja a csuklómat. Ami még segített az az, hogy nem engedem el rögtön a rudat miután leraktam a súlyt, hanem szépen lassan, és így fokozatosan szűnik meg a stressz az alkarban. Ha rögtön eldobom a nagy súly után, akkor nekem is fáj, de így nem.

Nekem a nagy súllyal inkább az a bajom, hogy az alkarom is rohadtul fárad, nem csak bicepsz...  :-\
Az extra Ca-bevitelt (meg plusz ásványi anyagokat) azért mellőzném inkább, mert hajlamos vagyok a vesekő képződésre, most is van, így ezzel nem merek szórakozni... :(
((Ráadásul pont Ca-oxalát kövem van.))
Jaja, én is lassan engedem el a rudat, úgy tűrhetőbb.

90 fölött gurtnit tekerek ;) Van olyan Ca ami nem csinál vesekövet, de nem akarok itt semmit reklámozni ::) Nem boltból veszem én sem ;)

2010. Április 30. - 16:45:27
Válasz #1574
Nem elérhető

Kicsibors


Hasonló dolog érdekelne engem is!
Én nem csak a szabályos végrehajtás-szabálytalan végrehajtás kérdése miatt nem csinálom a francia rudas bicót nagyobb súllyal, hanem azért is, mert ilyen csonthártya gyulladás szerű problémával küszködöm... Szúró érzés jön elő a jobb alkaromban, ami pont egy ilyen nagyobb súlyos bicózásnál jött elő először, és persze ez az a fajta "sérülés", ami elég lassan múlik. Pihentetni persze nincs időm heteket!  ::)
A szabályos-nem szabályos dolgot én úgy írnám le, hogy kinek mi működik. Tudnék nagyobb súllyal félismétléseket csinálni, de annak semmi értelme nincsen. Természetesen van egy kis lendület a gyakorlatban, de ez már az üres rúddal is megvan, nem a súly miatt jön elő - ahogy Arnold is mondta, csak annyi csalás kell, ami segít még többet kihozni az izomból, nem pedig elveszi a munkát tőle. Nem a vállam vagy hátam durran be, hanem a bicepszem, meg nő is, szóval amit csinálok az nekem működik.
A gyulladásos problémákat, főleg a csonttal kapcsolatos dolgokat nagyon szépen meg lehet oldani egy kis extra Ca-bevitellel, amit én meg is teszek, ezért nem fáj semmim. Tudom milyen szar, nekem is volt régen, de ezzel kordában tudom tartani, másrészt nekem az egyenes rúdtól jött elő mindig, mert nagyon kicsavarja a csuklómat. Ami még segített az az, hogy nem engedem el rögtön a rudat miután leraktam a súlyt, hanem szépen lassan, és így fokozatosan szűnik meg a stressz az alkarban. Ha rögtön eldobom a nagy súly után, akkor nekem is fáj, de így nem.

Nekem a nagy súllyal inkább az a bajom, hogy az alkarom is rohadtul fárad, nem csak bicepsz...  :-\
Az extra Ca-bevitelt (meg plusz ásványi anyagokat) azért mellőzném inkább, mert hajlamos vagyok a vesekő képződésre, most is van, így ezzel nem merek szórakozni... :(
((Ráadásul pont Ca-oxalát kövem van.))
Jaja, én is lassan engedem el a rudat, úgy tűrhetőbb.

90 fölött gurtnit tekerek ;) Van olyan Ca ami nem csinál vesekövet, de nem akarok itt semmit reklámozni ::) Nem boltból veszem én sem ;)

Ok, majd próbálkozom én is akkor gurtnival, hátha...  :)