2024. Június 06. - 15:37:53
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Ogresaurus  (Megtekintve 393896 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2010. Április 30. - 17:17:49
Válasz #1575
Nem elérhető

Cressler


Hasonló dolog érdekelne engem is!
Én nem csak a szabályos végrehajtás-szabálytalan végrehajtás kérdése miatt nem csinálom a francia rudas bicót nagyobb súllyal, hanem azért is, mert ilyen csonthártya gyulladás szerű problémával küszködöm... Szúró érzés jön elő a jobb alkaromban, ami pont egy ilyen nagyobb súlyos bicózásnál jött elő először, és persze ez az a fajta "sérülés", ami elég lassan múlik. Pihentetni persze nincs időm heteket!  ::)
A szabályos-nem szabályos dolgot én úgy írnám le, hogy kinek mi működik. Tudnék nagyobb súllyal félismétléseket csinálni, de annak semmi értelme nincsen. Természetesen van egy kis lendület a gyakorlatban, de ez már az üres rúddal is megvan, nem a súly miatt jön elő - ahogy Arnold is mondta, csak annyi csalás kell, ami segít még többet kihozni az izomból, nem pedig elveszi a munkát tőle. Nem a vállam vagy hátam durran be, hanem a bicepszem, meg nő is, szóval amit csinálok az nekem működik.
A gyulladásos problémákat, főleg a csonttal kapcsolatos dolgokat nagyon szépen meg lehet oldani egy kis extra Ca-bevitellel, amit én meg is teszek, ezért nem fáj semmim. Tudom milyen szar, nekem is volt régen, de ezzel kordában tudom tartani, másrészt nekem az egyenes rúdtól jött elő mindig, mert nagyon kicsavarja a csuklómat. Ami még segített az az, hogy nem engedem el rögtön a rudat miután leraktam a súlyt, hanem szépen lassan, és így fokozatosan szűnik meg a stressz az alkarban. Ha rögtön eldobom a nagy súly után, akkor nekem is fáj, de így nem.

Nekem a nagy súllyal inkább az a bajom, hogy az alkarom is rohadtul fárad, nem csak bicepsz...  :-\
Az extra Ca-bevitelt (meg plusz ásványi anyagokat) azért mellőzném inkább, mert hajlamos vagyok a vesekő képződésre, most is van, így ezzel nem merek szórakozni... :(
((Ráadásul pont Ca-oxalát kövem van.))
Jaja, én is lassan engedem el a rudat, úgy tűrhetőbb.

90 fölött gurtnit tekerek ;) Van olyan Ca ami nem csinál vesekövet, de nem akarok itt semmit reklámozni ::) Nem boltból veszem én sem ;)
Hétfőn én is kipróbátam gurtnival, elég szokatlan volt és az alkarom is bedurrant de legalább nem kellett letennem a súlyt és újra ráfogni.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Április 30. - 17:26:08
Válasz #1576
Nem elérhető

George



Hétfőn én is kipróbátam gurtnival, elég szokatlan volt és az alkarom is bedurrant de legalább nem kellett letennem a súlyt és újra ráfogni.
Akkor valamit nem jól tekertél, ha bedurrant tőle az alkarod ????...

2010. Május 03. - 17:02:48
Válasz #1577
Nem elérhető

George


Jól elkummantottam az írást a hétvégén, pedig voltam edzeni egy lihtos hátat :D Annyira nem volt hc, hogy érdemes lenne leírni, csak a szokásos lehúzós torna. Múlt héten kimaradt a váll, de ezen a héten megkapja a magáét az is :-/-- Két hét múlva jön darknight sporttárs, addig állatira kigyúrom magam egy egyszerű szabály betartásával :D

2010. Május 03. - 21:25:37
Válasz #1578
Nem elérhető

George


Ejj mekkora szar volt ez az edzés !+"% Egész hétvégén faterommal "építkeztem", sittes pakolás, stb, de legalább jól lebarnultam  8) Rohadtul elcsigázott voltam az edzésen, gyengének éreztem magam, kis pöcs voltam na --)

Fekvenyomás: 60x10, 100x8, 140x6, 180x4, 200x2, 220x2
Negatív nyomás: 110x10, 150x8, 190x6
Tárogatás: 34x10 x3

Van két hetem arra, hogy 230-at nyomjak szériában...ha nem megy, akkor töröljetek :D

2010. Május 04. - 17:55:51
Válasz #1579
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Bazzeg, nemrég voltál itt, most mondja az István...én meg a raktárban voltam.

2010. Május 04. - 18:29:42
Válasz #1580
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Bazzeg, nemrég voltál itt, most mondja az István...én meg a raktárban voltam.

Áááá...visszajöttél.  :D

2010. Május 04. - 20:05:51
Válasz #1581
Nem elérhető

George


Bazzeg, nemrég voltál itt, most mondja az István...én meg a raktárban voltam.

Áááá...visszajöttél.  :D
Vissza !+"% Jól megnéztem mindenkit magamnak :-} ;D

2010. Május 04. - 20:07:00
Válasz #1582
Nem elérhető

Maszat


Bazzeg, nemrég voltál itt, most mondja az István...én meg a raktárban voltam.

Áááá...visszajöttél.  :D
Vissza !+"% Jól megnéztem mindenkit magamnak :-} ;D


Jó nagy búrája van a Balunak, mi? ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Május 04. - 20:08:31
Válasz #1583
Nem elérhető

George


Bazzeg, nemrég voltál itt, most mondja az István...én meg a raktárban voltam.

Áááá...visszajöttél.  :D
Vissza !+"% Jól megnéztem mindenkit magamnak :-} ;D
Csak egy sima omna-fej :-} ;D

Jó nagy búrája van a Balunak, mi? ;D

2010. Május 05. - 21:28:51
Válasz #1584
Nem elérhető

George


Hi!

Beindult az élet, jön a strandszezon ;D Megnőtt a forgalom a teremben, az edzésnaplókban, meg a dílereknél is gondolom :D Kb két hete nem csináltam evezős edzést, így ma ezt pótoltam, erősnek nem mondható edzéssel.

Húzódzkodás: 4x10
Vállvonogatás: 100x10, 150x10, 200x10, 300x6
Döntött törzsű evezés: 100x10, 140x10, 180x6
Egykezes evezés súlyzóval: 60x10 x2

Ennyi futotta mára, eléggé elfáradtam, de nem akartam teljesen lestrapálni magam, mert ugye én nem mondom azt, hogy "Bocs édes, most fáradt vagyok"  :-)(-: Holnap lenyomom a kimaradt vállazást is.
Ha minden igaz, akkor két hét múlva jön egy fórumos harcostárs a déli végre, és még egy-két itteni arccal nyomunk egy közös edzést. Akkor szeretnék majd videókat csinálni nyomásokról, szóval mindenki gyúrja ki magát addigra, mert nem akarok kifogást hallani, hogy miért nem áll oda a rúd mellé segítőnek ***)))) Endre, Suncity, Darknight 8-} @-o

2010. Május 06. - 21:40:43
Válasz #1585
Nem elérhető

George


Ma nagyon idegbeteg volt a délután meg az este, hiába durrantam be az edzésen, egyszerűen nem éreztem annyira az izmot mint kellett volna. A váll holnapra maradt, helyette letudtam a kart...rég nem látott gyakorlatokkal, így nem hősködtem annyira a kétkezes rúddal mint legutóbb. Kezd kicsit szar lenni a tudat, hogy fel akartam hozni a tricpeszem, és szinte semmit nem csináltam rá az elmúlt 10 hétben :angry: Egy rohadt homlokra engedés nem jött össze, pedig arra akartam alapozni az egész tric edzését, de egyszerűen mindig találtam valami kifogást amiért nem csináltam. Viszont a rendszeresen visszatérő húzódás elkerült, de sajnos nem is nőtt akkorát mint szerettem volna, inkább a bickó erősödött sokat, ami nem sokat játszik a nyomásban ˝=/

Kétkezes bic. állva: 30x10, 50x10, 70x8, 90x6
21-ek francia rúddal: 50x21 x3
Koncentrált egykezes: 18x10 x3

Letolás rúddal: 5 sor, teljes készlet x10
Letolás kötéllel: 80x10 x4
Fejfölötti köteles: 80x10 x3

A súlyom 132 kg, lement 3-4 kg a korábbi hetekhez képest, ami nem baj, mert jobb az összkép. Ezzel a tricepszel meg nyáron kezdek valamit, akkor visszább veszem a nyomásokat, így több ideje lesz pihenni. De egyszerűen az összkép nem tetszik, nem eléggé hangsúlyos, sokkal nagyobb kellene a komolyabb nyomásokhoz...

2010. Május 07. - 21:36:33
Válasz #1586
Nem elérhető

George


Na megvolt a vállazás :D Mai kajám le sem írom, az egész nap egy nagy rohanás, a főfogás 25 dkg fornetti volt !+"% Szóval ezek után nagy reményekkel vágtam neki az edzésnek :-}

Vállból nyomás kereten: 60x10, 100x8, 140x6, 150x4, 160x4
Oldalemelés: 18x10, 30x8 x3
Előre emelés rúddal: 40x10 x3
Döntött törzsű oldalemelés: 18x10 x4

Holnap még van egy lehúzós edzésem, azt egy kicsit megnyomom, aztán pihi a hétvégén. Már kellene :-}

2010. Május 07. - 22:00:45
Válasz #1587
Nem elérhető

Cressler


Na megvolt a vállazás :D Mai kajám le sem írom, az egész nap egy nagy rohanás, a főfogás 25 dkg fornetti volt !+"% Szóval ezek után nagy reményekkel vágtam neki az edzésnek :-}

Vállból nyomás kereten: 60x10, 100x8, 140x6, 150x4, 160x4
Oldalemelés: 18x10, 30x8 x3
Előre emelés rúddal: 40x10 x3
Döntött törzsű oldalemelés: 18x10 x4

Holnap még van egy lehúzós edzésem, azt egy kicsit megnyomom, aztán pihi a hétvégén. Már kellene :-}
A fornetti a legjobb szénhidrátforrás  ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Május 08. - 09:19:57
Válasz #1588
Nem elérhető

endre66



2010. Május 08. - 10:25:03
Válasz #1589
Nem elérhető

George


Nem rossz egy ilyen kis gnómtól ;D