2024. Június 06. - 09:37:04
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Ogresaurus  (Megtekintve 393720 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2010. Május 12. - 20:27:49
Válasz #1605
Nem elérhető

George


Szandi  20:25:06 Egy témát olvas: Ogresaurus 

Betévedt egy lány a csúnya gonosz Ogre-topikba ;D #:-) ;D

2010. Május 12. - 20:28:48
Válasz #1606
Nem elérhető

God Vazzeg


Nyomjad vazze  @:-) Tricepszet emberesen edzd meg, nagyot fog dobni a karon  ;-oo-;
Tudom, mikor rendszeresen csináltam, akkor sokkal hangsúlyosabb volt mint most, most főleg a bicepsz nőtt, ami felér egy csodával nálam, mert évekig állt. Nyáron kicsit más lesz a rendszer, fel fogom hozni azokat az izmokat amik most kicsit el lettek hanyagolva...felső mell, tricepsz, has ***)))

Nekem is hoznom kell a bicepszet és a felső mellet, ma pukkantottam képeket, mindjárt betolom az edzős képek topikba, ha megtalálom  ;D Meg ha érdemesnek találom őket  ***)))

2010. Május 12. - 20:29:01
Válasz #1607
Nem elérhető

pmiller06


ez a 200 oldalemelés számomra elképzelhetetlen @-o szerintem 70 ismétlés környékén már egy centit se tudnám mozdítani semerre a karom, annyira besavasodnék :D

2010. Május 12. - 20:29:53
Válasz #1608
Nem elérhető

George


ez a 200 oldalemelés számomra elképzelhetetlen @-o szerintem 70 ismétlés környékén már egy centit se tudnám mozdítani semerre a karom, annyira besavasodnék :D
A levegőn múlik minden ;)

2010. Május 13. - 16:15:47
Válasz #1609
Nem elérhető

George


Üdv fiúk és lányok :D

Wowowowowow :-O Ilyen jót karoztam, csillagos 5-öst kap az egész edzés, nem volt egy gyenge pont sem, illetve csak annyi, hogy elfáradt a tricepszem, így egy gyakorlattal megrövidítettem az egészet. Ma végre csináltam homlokra engedést, nem is tudom mikor volt utoljára...ahhoz képest sikerült akkora súllyal nyomni, mint még soha Łł= Valamint visszatértem a sima Scott-padhoz, ezúttal egyenes rúddal széles fogással, hogy a bicepsz külső része is megkapja a magáét. Ettől kicsit tartottam, hogy majd nem tetszik a csuklómnak, de semmi baj nem volt.

Kétkezes bic. állva franciarúddal: 30x10, 50x10, 70x8, 90x6, 100x6
Scott-pad egyenes rúddal: 30x10, 40x10, 50x8, 60x8
Egykezes koncentrált: 14x10 x3

Letolás kötéllel: 80x10 x4
Homlokra engedés: 30x10, 50x10, 60x10, 70x8, 80x8
Letolás rúddal: 100x10 x3

Ennyi. Jól kifáradtam a végére, már semmit nem éreztem a tricepszben a letolás utolsó sorozatában, azért is hagytam abba. Most egy nap pihenő, jól is fog jönni, aztán szombat hát :-}

2010. Május 14. - 10:46:53
Válasz #1610
Nem elérhető

Milo


Ogrekirály!
Neked a homlokra engedést vagy 100-al kéne csinálni szériába! Én a csicska 49-es karommal csinálom 80kgval. Bár ahogy nézem itt a súlyváltozásokat 1-2hét és meglesz a 100 neked.
Riceman

2010. Május 14. - 11:02:31
Válasz #1611
Nem elérhető

hopika


Ebben a sportban minden egyénfüggő...amíg "normális" voltam egészségügyileg 70kg-val csináltam a homlokraengedést,de nem tudtam 50kg fölött állva bicepszezni(azaz nem lett volna értelme a rángatásnak).Mindenki más...és nem úgy. ***)))
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2010. Május 14. - 11:33:26
Válasz #1612
Nem elérhető

endre66


George nem az a fajta, aki védelemre szorul, és nem is azért írom, de a használt súlyokon túl nagyon sok dolgon múlik, hogy hatékony-e az edzés vagy a gyakorlat. Mozgástartomány, tempó, csúcsösszehúzódás, stb...

Nagyon nagy különbségek lehetnek pl ha 2 ember leírja az edzésnaplójában, hogy húzódzkodás 12 ism. Ebből túl sok dolog nem derül ki. Mert míg az egyik 10-nél beszarik és csinál még 2 részismétlést, a másik lehet totál izolációs formában, a legkisebb lábrugózás nélkül, a felső és alsó ponton is 1 mp-ig megtartva csinál 12-t. 

2010. Május 14. - 12:03:47
Válasz #1613
Nem elérhető

Milo


Természetesen nem kritizálásnak írtam. Drámai ütemben erősödik, le a kalappal.
Riceman

2010. Május 14. - 12:53:53
Válasz #1614
Nem elérhető

George


Ogrekirály!
Neked a homlokra engedést vagy 100-al kéne csinálni szériába! Én a csicska 49-es karommal csinálom 80kgval. Bár ahogy nézem itt a súlyváltozásokat 1-2hét és meglesz a 100 neked.
Ez így igaz, annyival menni is fog, ha minden jól megy. Két dolog miatt nem csináltam kb fél éve a homlokra engedést:
1. Nagyon szeretem az áthúzást, és a felvétel az kb hasonló ahhoz. Én a földről veszem fel a hátam mögül a súlyt, ehhez egyrészt hajlékonynak kell lenni, másrészt erősnek, hiszen jóval a mozgástartományon túl dolgozol. Na egy ilyen felvétel közben(nem tudom már, hogy áthúzás vagy koponyatörő volt-e) elég rendesen meghúztam a tricpeszem, és ha visszaolvasol, akkor láthatod, hogy ezzel a húzódással viszonylag sokáig szenvedtem, mert hol kiújult, hol elmúlt. Ezt nem akartam most rizikózni, mert nyilván a fekvenyomást befolyásolja.

2. A pad ahol én szeretem csinálni(a megfelelő magasság miatt) az történetesen egy fekvenyomó pad, és mindig foglalt volt mire oda jutottam, hogy kezdem a gyakorlatot. Semmi kedvem nem volt várni senkire...ennyi.

A 80 kg nagyon könnyen ment tegnap, lehett volna 90x8 is, de ésszel szeretek edzeni is, mivel fél éve nem csináltam, ezért ennek is örültem, hogy húzódás nélkül könnyen megvolt. De nem vagyok telhetetlen, egoista ilyen téren meg egyáltalán nem, nekem a forma többet ér a súlynál. Nem nagyon számoltam a tárcsákat, kb amennyit éreztem, annyit raktam rá pluszba, az utolós sorozat előtt számoltam meg, hogy mennyi van a rúdon. Az biztos, hogy ha végig csináltam volna ezt a gyakorlatot, és nem jön semmi baj, akkor most legalább egy centivel több lenne karban, a használt súlyban meg 100 fölött lennék....de jön még kutyára kamion :D

2010. Május 14. - 13:17:59
Válasz #1615
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Szerintem meg kapd össze magad, mert ez ide most kevés.  ;D

2010. Május 14. - 13:38:01
Válasz #1616
Nem elérhető

George


Szerintem meg kapd össze magad, mert ez ide most kevés.  ;D
Én is úgy érzem --) ***))))

2010. Május 14. - 13:41:13
Válasz #1617
Nem elérhető

George


Ha minden jól megy, akkor vasárnap lesz egy kinder surprise a topikban @-o ;D

2010. Május 14. - 13:50:22
Válasz #1618
Nem elérhető

hopika


Berakod a tojásodat???
 ***))))
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2010. Május 14. - 13:53:34
Válasz #1619
Nem elérhető

George


Berakod a tojásodat???
 ***))))
Valamit berakok, de az nem tojás lesz ;) :D