2024. Június 06. - 16:35:42
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Ogresaurus  (Megtekintve 393920 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2010. Május 17. - 17:34:49
Válasz #1650
Nem elérhető

George


Az a baj,hogy nincs edzőtársam (sem) és általában (elnézést mindenkitől) csak gyíkok vannak a teremben...visszasírom a régi időket,amikor még volt kivel edzeni és egymást húztuk... :(
Meg így szemmel tudom tartani >:D És mindenki látja, hogy őrzöm ami az enyém :-/-- ;D


óóó még de   >:D
Várj ezt nem tudtam dekódolni !+"% ;D

2010. Május 17. - 17:38:04
Válasz #1651
Nem elérhető

Kicsibors


Az a baj,hogy nincs edzőtársam (sem) és általában (elnézést mindenkitől) csak gyíkok vannak a teremben...visszasírom a régi időket,amikor még volt kivel edzeni és egymást húztuk... :(
Meg így szemmel tudom tartani >:D És mindenki látja, hogy őrzöm ami az enyém :-/-- ;D


óóó még de   >:D
Várj ezt nem tudtam dekódolni !+"% ;D

Sztem csak elismerte, hogy te maga vagy a Superman, hogy a szemeddel is tudod lebegtetni...  :laugh:

2010. Május 18. - 19:53:36
Válasz #1652
Nem elérhető

George


Hi!

Ma egy hosszabb hátedzést tartottam, mivel szombaton már nem fogok hátazni. Kicsit gyengének éreztem magam, ezt betudom a szar kajálásnak amit tegnap meg ma műveltem :-\ De mostmár felülkerekedek a lustaságon, és megint sütök-főzök <:-)

Húzódzkodás: 4x10
Vállvonogatás: 60x10, 110x10, 160x10, 200x10, 250x10, 290x8, 330x6
Döntött törzsű evezés: 60x10, 100x10, 140x8
Hashoz húzás szélesen: 100x10 x4
Lehúzás szélesen: 100x10 x4
Nyújtott karú letolás kötéllel: 60x10 x3

Ez elég fárasztó volt :D Még el kell raknom 14 kg csirkemellet, mondanom sem kell mekkora kedvem van most hozzá :laugh: Holnap váll, aztán kar, feljebb kell mennem a homlokra engedésben, mert gyík vagyok ;D Szombaton meg jó lenne 230-as szériát nyomni --)

2010. Május 19. - 20:41:24
Válasz #1653
Nem elérhető

George


Hi!

Mai váll egész jól ment, de nem erőlködtem annyira a súlyokkal. Röviden-tömören:

Nyakból nyomás kereten: 60x10, 100x8, 140x6, 160x4
Oldalemelés: 18x10, 28x10, 38x8
Nyomás gépen: 80x10 x3
Hátsó evezés-döntött törzsű oldalemelés: 60-20 x10-10 x3

A vége kicsit lefárasztott, de jól esett, faszán bedurrant minden. Most kicsit vastagabbnak látom a hátam, a tegnapi komplett hátazás jót tett neki az biztos, kellemes érzés van benne. Holnap kar, már alig várom Łł= Szombaton meg vér fog folyni >:D

2010. Május 20. - 16:47:40
Válasz #1654
Nem elérhető

George


Üdv!

Mai karozás...a bicepsz kap egy 4-est, a tric meg egy 3 alát :-X Az ominózus homlokra engedés közben volt egy kis szúrás a könyökömnél, így azonnal be is fejeztem amint megéreztem, nem rizikózok semmilyen sérülést. Lehet, hogy nem vagyok elég HC, de nem a publikumnak edzek, hanem magamnak, és még sokáig szeretnék :D Szóval ezt most kilőttük egy időre, elég kicsi fájdalom volt, de nekem ennyi elég ahhoz, hogy ne erőltessem tovább azt a gyakorlatot.

Egykezes bicepsz állva: 14x10, 18x10, 26x8, 32x8, 38x6
Scott-pad egyenes rúddal: 30x10, 50x10, 60x8, 70x4
Scott-pad gépen: 80x10 x2

Letolás kötélell: 50x10, 80x10 x3
Homlokra engedés: 30x10, 50x10, 70x8
Letolás rúddal szélesen: 80x10 x3, a 4. vetkőző

Amúgy nagyon faszán bedurrant minden, de valahogy nem volt az igazi az érzés amikor kijöttem a teremből....holnap pihi, szombat meg...tudjuk ;D

2010. Május 20. - 17:02:25
Válasz #1655
Nem elérhető

endre66


Mai karozás...a bicepsz kap egy 4-est, a tric meg egy 3 alát :-X Az ominózus homlokra engedés közben volt egy kis szúrás a könyökömnél, így azonnal be is fejeztem amint megéreztem, nem rizikózok semmilyen sérülést. Lehet, hogy nem vagyok elég HC, de nem a publikumnak edzek, hanem magamnak, és még sokáig szeretnék :D Szóval ezt most kilőttük egy időre, elég kicsi fájdalom volt, de nekem ennyi elég ahhoz, hogy ne erőltessem tovább azt a gyakorlatot.
Valld csak be, hogy az aminót sem tízesével tolod, hanem egyenként... --)

2010. Május 20. - 17:23:59
Válasz #1656
Nem elérhető

hopika


Tudom ez nem vigasztal,de én is felmentem 70kg-ig a homlokra engedésnél ma,de nekem sem ment... @-o
Engem az irritált,hogy tele volt a terem ficsúrral és már annyira lusta vagyok mindenkinek szólni,hogy teljesen értelmetlen dolgokat csinálnak.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2010. Május 20. - 19:49:20
Válasz #1657
Nem elérhető

George


Mai karozás...a bicepsz kap egy 4-est, a tric meg egy 3 alát :-X Az ominózus homlokra engedés közben volt egy kis szúrás a könyökömnél, így azonnal be is fejeztem amint megéreztem, nem rizikózok semmilyen sérülést. Lehet, hogy nem vagyok elég HC, de nem a publikumnak edzek, hanem magamnak, és még sokáig szeretnék :D Szóval ezt most kilőttük egy időre, elég kicsi fájdalom volt, de nekem ennyi elég ahhoz, hogy ne erőltessem tovább azt a gyakorlatot.
Valld csak be, hogy az aminót sem tízesével tolod, hanem egyenként... --)
Már nincs is aminóm :-O

2010. Május 20. - 19:51:56
Válasz #1658
Nem elérhető

George


Tudom ez nem vigasztal,de én is felmentem 70kg-ig a homlokra engedésnél ma,de nekem sem ment... @-o
Engem az irritált,hogy tele volt a terem ficsúrral és már annyira lusta vagyok mindenkinek szólni,hogy teljesen értelmetlen dolgokat csinálnak.
Á én soha nem szólok senkinek, csak aki útban van :D Aki lusta meg hüllllye, arra nem pocsékolok az én időmből, főleg edzésen nem. Mindig van pár kölök, akik megpróbálnak utánozni, mindegy, hogy milyen gyakorlatot csinálok, meg vannak olyanok, akik elkezdenek totál mást edzeni, ha én is ugyanazt csinálom ::) Ki érti ezt ????... :D Ez főleg a kora délutáni órákban van, amikor nem szeretek lemenni, de ma így kellett sajnos :-}

2010. Május 22. - 18:20:56
Válasz #1659
Nem elérhető

George


Hi!

Legyen ez a topik átmeneti záró akkordja :D Ma nem nagyon remekeltem, több tényező miatt is, amiket nem akarok nagyon részletezni !+"% 220-ba ment 2, nem igazán éreztem a súlyt, ezért nem is akartam 230-al erőlködni. Örülök, hogy múlt héten felvettük a negatív nyomást, így legalább nem érhet semmilyen vád, hogy kamuzok ;D De ezt a mait sehova nem fogom felrakni, mert semmi értelme nem lenne a múlt heti után --) Alapvetően sikeresnek értékelem a tömegelést, a legnagyobb súlyom 135 kg volt, kar hidegen 52 körül, ezek most 130, és 51-en vannak, szóval lement nem kevés, de sokat javult az összkép. Képet nem csináltam, nem is fogok mostmár ezzel szórakozni O0 Ami most következik, az lightosabb edzések, a súlyom olyan 130 körül fogom tartani nyáron, talán egy-két kilóval lejjebb, de hízni nem akarok, most nagyon jól érzem magam. Október elején tervezem a következő tömegelést, a súlyt olyan 140 körülre felviszem, cél a 240-es széria 4-5 ismétléssel, karban meg hideg 54 ;D Ez a kettő fontos, a többi nem érdekel - na jó ez nem igaz, a formát az a mostani körül akarom tartani, mert így nem lesz megterhelő ez a súly. Verseny addig nem lesz, amíg teljesítményben, és végrehajtásban nem ítélem olyannak, amivel nyugodtan oda merek menni bárki ellen bárhová...ez hosszú lesz, de maximálisan felkészült akarok lenni, illetve ahogy korábban is írtam már, ez nekem egy hobbi - fontos része az életemnek, de akkor is csak hobbi. Imádom ezt a sportot, a súlyokat, minél nagyobbak, de nem ez az életem. Én a kinézetet már inkább a kemény edzés mellékhatásaként értékelem, sem mint elérendő célként. Akkor meg mit izgat, hogy mekkora a karom !+"% ***)))) Az alap ;D minél nagyobb annál jobb 8-) Sokkal magabiztosabban fekszek alá a súlynak, ha tudom, hogy masszív alapon nyugszik. Nálam nincs ruha, ami 40-50, vagy akár több kilót is segít, ami ellentartja a súlyt mikor leengedem, itt minden az izmokról szól, és az erőről, itt csak rajtam múlik minden. Én nem leszólni akarom azt aki ruhában nyom, de ez teljesen más játék.
Köszönöm azoknak aki ma lejöttek segíteni, Henriknek, Endrének, Darknightnak - meg Suncitynek aki csak akart, aztán nem jött össze :D ;-oo-;
Októberben találkozunk 8-)

2010. Május 22. - 18:48:36
Válasz #1660
Nem elérhető

Norbert002


George attól, mert még nem érzed verseny késznek a teljesítményed versenyezhetsz. A rutint meg kell szerezni. Verseny helyzet azért nagyon más. Rengeteg dologra kell figyelni és sokat lehet bakizni míg bele nem jön az ember. Ez nem kioktatást akar lenni, csak egy gondolat :)

2010. Május 22. - 18:55:27
Válasz #1661
Nem elérhető

Cressler


Hi!

Legyen ez a topik átmeneti záró akkordja :D Ma nem nagyon remekeltem, több tényező miatt is, amiket nem akarok nagyon részletezni !+"% 220-ba ment 2, nem igazán éreztem a súlyt, ezért nem is akartam 230-al erőlködni. Örülök, hogy múlt héten felvettük a negatív nyomást, így legalább nem érhet semmilyen vád, hogy kamuzok ;D De ezt a mait sehova nem fogom felrakni, mert semmi értelme nem lenne a múlt heti után --) Alapvetően sikeresnek értékelem a tömegelést, a legnagyobb súlyom 135 kg volt, kar hidegen 52 körül, ezek most 130, és 51-en vannak, szóval lement nem kevés, de sokat javult az összkép. Képet nem csináltam, nem is fogok mostmár ezzel szórakozni O0 Ami most következik, az lightosabb edzések, a súlyom olyan 130 körül fogom tartani nyáron, talán egy-két kilóval lejjebb, de hízni nem akarok, most nagyon jól érzem magam. Október elején tervezem a következő tömegelést, a súlyt olyan 140 körülre felviszem, cél a 240-es széria 4-5 ismétléssel, karban meg hideg 54 ;D Ez a kettő fontos, a többi nem érdekel - na jó ez nem igaz, a formát az a mostani körül akarom tartani, mert így nem lesz megterhelő ez a súly. Verseny addig nem lesz, amíg teljesítményben, és végrehajtásban nem ítélem olyannak, amivel nyugodtan oda merek menni bárki ellen bárhová...ez hosszú lesz, de maximálisan felkészült akarok lenni, illetve ahogy korábban is írtam már, ez nekem egy hobbi - fontos része az életemnek, de akkor is csak hobbi. Imádom ezt a sportot, a súlyokat, minél nagyobbak, de nem ez az életem. Én a kinézetet már inkább a kemény edzés mellékhatásaként értékelem, sem mint elérendő célként. Akkor meg mit izgat, hogy mekkora a karom !+"% ***)))) Az alap ;D minél nagyobb annál jobb 8-) Sokkal magabiztosabban fekszek alá a súlynak, ha tudom, hogy masszív alapon nyugszik. Nálam nincs ruha, ami 40-50, vagy akár több kilót is segít, ami ellentartja a súlyt mikor leengedem, itt minden az izmokról szól, és az erőről, itt csak rajtam múlik minden. Én nem leszólni akarom azt aki ruhában nyom, de ez teljesen más játék.
Köszönöm azoknak aki ma lejöttek segíteni, Henriknek, Endrének, Darknightnak - meg Suncitynek aki csak akart, aztán nem jött össze :D ;-oo-;
Októberben találkozunk 8-)
;-oo-;  :-){ kiemeltem a két kedvenc részem

Csak így tovább!!!  @:-)
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Május 22. - 19:06:52
Válasz #1662
Nem elérhető

George


George attól, mert még nem érzed verseny késznek a teljesítményed versenyezhetsz. A rutint meg kell szerezni. Verseny helyzet azért nagyon más. Rengeteg dologra kell figyelni és sokat lehet bakizni míg bele nem jön az ember. Ez nem kioktatást akar lenni, csak egy gondolat :)
Igazad van, de van még időm bőven. Az erősportokban jócskán 30 fölött érnek be az emberek, nekem még van addig egy-két évem. Meg nem esne jól, ha valaki 30-40 kg-t rámverne egy versenyen. Semmiben nem szeretek második vagy harmadik lenni. Minden nagyképűség nélkül mondhatom, hogy pár éven belül lesz keresnivalóm az igazán nagy nyomók között. Nem adom alább ennél, én nagyban gondolkozok minden téren.

2010. Május 22. - 19:11:02
Válasz #1663
Nem elérhető

George


;-oo-;  :-){ kiemeltem a két kedvenc részem

Csak így tovább!!!  @:-)
Akkor már megérte beírni az egészet :) ;-oo-;

2010. Május 23. - 09:48:16
Válasz #1664
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!