2024. Június 06. - 16:07:50
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Ogresaurus  (Megtekintve 393908 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2011. Január 09. - 14:59:49
Válasz #2175
Nem elérhető

trobert2


Svédben az eröemelöklubbnak 3000ft a havi bérlete...ha besegitesz a klubbnak, mondjuk úgy hogy nagyobb versenyekre elkiséred öket (amit persze ök állnak neked) akkor csak 1500ft/hónap :) Persze ez nem mindenhol van igy, más kondik vagy is a helyes szó "fitness"  ;D  12.000-nél kezdödik. De apszolult felesleges  ::) olyat csak akkor vesz az ember ha szép márványburkolatos, plazma tv-s, csendes helyen szeretné legeltetni a szemét az elipszis gépeken izadó csajokon. ami persze nem unalmas dolog  ;D de hogy abból edzés nem lesz az biztos  ;D (tapasztalat)  :P

Akkor nekem egy szavam sem lehet,debrecenbe 7500 ft a havi bérlet,de ez egy 700nm es terem
4-5 fekpad
kb 10 futógép
súlyzók 45 ig
fehér atlas gépek (szerintem a legjobb rajtuk edzeni)
szóval mindenből szó szerint min 3-4 darab van
még vádli gépekből is van vagy 5!


Újfehértón pedig havi 3 ezer:)
de itt is már atlas gépek
45 ig kézi súlyzók
minden meg van az edzéshez az újítás óta:)

 ;D ;D
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2011. Január 09. - 16:04:49
Válasz #2176
Nem elérhető

George


Megvolt az első edzés az új teremben, ami felszereltségre semmiben nem múlja alul az előzőt. 50-ig vannak kézisúlyzók, amott 60-ig volt, de annyi baj legyen. A fekpadok jobbak nekem, mert kicsit magasabb, és szélesebb a lapja, így kényelmesebb a hátamnak meg a lábamnak is. Ami kicsit furcsa most, hogy elég magasan van a segítőnek az állvány, így a beadás sokkal könnyebb, viszont nem tud olyan stabilan állni mögöttem. A rudak nem a megszokott jelölésűek, ugyanolyan húszkilós, de a jelhez képest szűkebben kell fognom, mert ezeken valamennyivel távolabb vannak egymástól. A ferdepad nagyon király, ott rögtön fejlebb is tudtam menni a súllyal ma, szerintem abban a gyakorlatban szépen fogok erősödni. Van negatív pad is, ami nem billeg mint a korábbi, újabb plusz pont. A társaság eddig fasza, legalábbis senki nem foglalkozott velünk különösebben, ez már bőven elég. A gépek jók, mind Technogym, nincs velük gond, látszik, hogy karban van tartva. Még ki kell tapasztalni a fogásszélességet ezekkel a rudakkal, emiatt nem is mentem nagy súlyra sima nyomásban, de majd hozzászokok.

Fekvenyomás: 60x10, 100x10, 130x6, 160x4, 180x1 x2
Ferdepados nyomás: 60x10, 100x8, 130x4, 140x2, 145x1, 150x1, 155x1
Tárogatás: 30x10, 34x10, 36x8
Kábeles összehúzás: 40x10, 50x10 x2

Ferdepadot fel akarom vinni megint normális súlyra, ezért elkezdtem szoktatni magam egyismétléses nyomásokkal a dologra. Pár hét múlva megint 170-es szériát akarok nyomni ebben, negatívat pedig 200-210 kg-ra akarom feltornázni. Simapadon még meg kell szokni az új helyzetet, de eddig minden nagyon pozitív.

2011. Január 10. - 18:39:23
Válasz #2177
Nem elérhető

George


Hali!

Lehátaztam az új teremben. Kicsit furcsa még, de alig voltak a csúcsidőben, ez szimpatikus ;D Azt látom, hogy nem tudnak hova tenni a tagok, ebből könnyen leszűrhető, hogy nem járnak nagydarab emberek. Nem baj, majd rájönnek, hogy nem harapok >:D

Felhúzás: 60x10, 100x10, 130x6, 160x4, 180x2
Döntött törzsű evezés: 60x10, 100x8, 130x6, 150x6
Lehúzás szélesen: 90x12 x4
Melltámaszos evezés: 20x10, 60x10, 100x8, 120x6
Hashoz húzás szűken: 100x10 x3
Nyújtott karú letolás: 35x10, 45x10 x2

A lehúzó gépek csak 90 kg-ig vannak :o :( Nem nagyon akarok rápakolni súlyt, inkább visszaszokok a húzódzkodásra, ezt pedig nagy ismétlésszámmal nyomom. A felhúzás nagyon könnyen ment most, 180-ba benne volt még legalább 2 ismétlés, de nem akartam magam kimeríteni az edzés elején. Azt már látom, hogy nem lesznek 300-as vállvonogatások, nincs elég súly hozzá :-\
Meg még annyi, hogy itt nem felezőcsigás gép van, hanem van egy keresztcsiga 50 kg-ig, meg van egy négyoldalú torony, mind egycsigás. Ezek 60 kg-ig vannak, de ez kb olyan, mintha amott 120-al csinálnám. Ezért van a 35 meg 45 kg-s letolás :laugh:

2011. Január 10. - 19:53:04
Válasz #2178
Nem elérhető

Milo


Miféle terem az ahol annyi súly nincs hogy 300al lehessen válvonogatni. mi van ha vki 200al gugol vki meg 250 el felhúz.egymásnak adogatják a tárcsát?
Riceman

2011. Január 10. - 19:59:30
Válasz #2179
Nem elérhető

George


Miféle terem az ahol annyi súly nincs hogy 300al lehessen válvonogatni. mi van ha vki 200al gugol vki meg 250 el felhúz.egymásnak adogatják a tárcsát?
Itt 100%, hogy senki nem használ ilyen súlyokat :laugh:

2011. Január 12. - 14:24:14
Válasz #2180
Nem elérhető

mushroom



Azt már látom, hogy nem lesznek 300-as vállvonogatások, nincs elég súly hozzá :-\


 :-\
Remélhetőleg nem fogja hátráltatni a fejlődésed a súlyok hiánya. Nem aggódsz, hogyha elszoksz az ilyen brutális vállvonogatásoktól, az negatív hatással lesz a csuklyádra? Vagy rámész más gyakorlattal?
A másik kellemetlen dolog ezzel kapcsolatban pedig az, hogy te szeretsz nem hétköznapi súlyokat mozgatni, hozzátartozik az edzés stílusodhoz, nehogy mentálisan visszavessen, hogy ennyire meg van kötve a kezed.
Csapj az asztalra, és mondd, hogy hozzanak elég tárcsát, különben a bb fórumon nem lesz min meghökkenni az olvasóidnak.  >:D

2011. Január 12. - 15:14:19
Válasz #2181
Nem elérhető

George



Azt már látom, hogy nem lesznek 300-as vállvonogatások, nincs elég súly hozzá :-\


 :-\
Remélhetőleg nem fogja hátráltatni a fejlődésed a súlyok hiánya. Nem aggódsz, hogyha elszoksz az ilyen brutális vállvonogatásoktól, az negatív hatással lesz a csuklyádra? Vagy rámész más gyakorlattal?
A másik kellemetlen dolog ezzel kapcsolatban pedig az, hogy te szeretsz nem hétköznapi súlyokat mozgatni, hozzátartozik az edzés stílusodhoz, nehogy mentálisan visszavessen, hogy ennyire meg van kötve a kezed.
Csapj az asztalra, és mondd, hogy hozzanak elég tárcsát, különben a bb fórumon nem lesz min meghökkenni az olvasóidnak.  >:D
Remélem nem lesz ilyen, bár nem néztem végig tüzetesen, hogy mennyi husza tárcsa is van valójában, mert a lábtolón volt pár darab. Ma úgyis vállazok, meglátjuk mi lesz, legfeljebb csinálok 20 ismétléseket 200 vagy valamivel több kilóval. Szerintem nem lesz olyan, hogy én pl. vállvonogatnék, és mellette valaki/k 200 vagy több kilóval guggolnának/felhúznak/fekvenyomnak. A másik teremben azért volt sok súly, mert viszonylag sok fekpad meg ilyen felszerelés volt, és sokan jártak. De ha ott is összeraktam pl. huszas tárcsákból a 300-at, akkor nem volt több húsz kilós a teremben, csak 25-ös meg az apró. Ha minden kötél szakad, akkor majd szólok tárcsa ügyben, van ha nem megy, akkor egyszerre több helyen is fogok edzeni. Szar ügy.

2011. Január 12. - 16:00:47
Válasz #2182
Nem elérhető

God Vazzeg


Egy darabig nem lesz hasonló problémám egy teremben se, nyugodt vagyok  :-}  ;D

2011. Január 12. - 19:03:32
Válasz #2183
Nem elérhető

George


Hell!

Ma sajnos bekövetkezett a legrosszabb rémálmom - kisterem zsúfolásig. Hétfőn egyáltalán nem volt senki, ma meg pff... nem ez az én termem az már fix, főleg, hogy szinte kivétel nélkül mindenki úgy bámult mintha a Marsról jöttem volna. Hánynom kell Szegedtől. Nincs egy kibaszott normális terem ebben a tetves városban. Meg még volt egy plusz extra az edzésen, ezt majd kifejtem külön, de majdnem közelharc lett !+"%

Oldalemelés: 18x10, 22x10, 26x10, 30x10, 34x8, 38x8
Vállból nyomás kereten: 80x12, 100x10, 120x8, 140x5, 150x3
Vállvonogatás kereten: 60x10, 100x10, 140x10, 220x10
Hátsó váll felsőcsigán: 20x10, 30x10, 40x10, 45x10, 50x10

Na bazdmeg, ma belémkötöttek edzésen. Szó szerint, eleinte én is azt hittem csak vicc. A keretre vártam már vagy negyed órája, két csávó nyomott rajta, az egyik lassan befejezte, a másik meg mondta, hogy beszállhatok. Kérdezi, hogy mennyit rakjunk rá, ő már vagy a 8. sorozatát nyomta 80 kg-val. Mondom neki, hogy jó az amivel ő nyomott. Erre néz rám, hogy azzal akarok bemelegíteni? :o Mondom igen, és mivel teljesen ledöbbent fejet vágott, elmosolyodtam :) Erre elkezdi: "Mit bámulsz?!"
-Téged.
-Mert? Mi van, kötöszködni akarsz?
-Mi vaaaannn??? Neked mi bajod?
-Mit vigyorogsz így? Van valami bajod?
-Nincs, csak arra várok, hogy rakd már fel a súlyt, és kezdhessek nyomni!!!
-Akkor mit vigyorogtál?!
-Azt, hogy milyen fejet vágtál, mikor mondtam, hogy bemelegítek a te súlyoddal.
-Mert meddig mész fel?
-150-ig.
-Meeedddigg??? :-O
-150-ig.
Ezután a mennyivel nyomsz fekve, hú bazdmeg te erős vagy, neked versenyezni kéne, stb után illedelmesen bemutatkoztunk egymásnak, és bocsánatot kért, mondván ez nála szakmai ártalom :-} Kidobó. Aha. A csávó kb 40 kg-val volt nálam könnyebb, ha olyan a helyzet, legyűröm, és nem sok esélye lett volna, nem is értettem ezt az egészet. Ezután megtárgyaltuk, hogy vannak közös ismerősök is, ezek után nagyon kedves és érdeklődő lett, én meg mondtam neki, hogy mégis mi a faszt gondolt, hogy egy edzőteremben kötöszködik, ez nem diszkó....no komment. Kifelé nagyot köszönt, és ennyi a sztori. Ennyit a múltkori "Miért nem mész kidobónak" történethez, azt hiszem ékes példája a kidobó társadalomnak, és annak, hogy én miért nem járok sehova bulizni. Mert nem tetszik a képem valakinek, akkor rámjönnek öten-hatan? Azok, akik elvileg a rendet kellene fenntartsák.
Tanulság:
1. sztereotípia: aki nagyon nagy, az mind felfújt és nem erős.
2: sztereotípia: aki nagyon nagy, az mindenkit lenéz, és mindenhol kötöszködni akar.
Ez, és a fentebb leírtak után át kell gondolom ezt a hol edzünk kérdést, de kezd nem tetszeni a dolog. Kibaszott képmutató ez a nagy magyar társadalom. És még én akarok illedelmes és segítőkész lenni. A faszt.

2011. Január 12. - 19:22:31
Válasz #2184
Nem elérhető

Milo


Hát ez nem semmi.... Én tisztelem a nálam nagyobbat,véletlenül se kötnék bele egy olyanba aki előttem van, egyébként gerinctelen dolgokkal késelés,többen 1 ellen, bárkit el lehet intézni sajnos.
Riceman

2011. Január 12. - 19:29:36
Válasz #2185
Nem elérhető

Jordan




1. sztereotípia: aki nagyon nagy, az mind felfújt és nem erős.




Pont ma jott oda hozzam egy 190centis, 156kilos malac a terembe. Rendkivul buszken ecsetelte, hogy 167.5kg a fekvenyomo rekordja! :D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Január 12. - 20:06:50
Válasz #2186
Nem elérhető

George


Hát ez nem semmi.... Én tisztelem a nálam nagyobbat,véletlenül se kötnék bele egy olyanba aki előttem van, egyébként gerinctelen dolgokkal késelés,többen 1 ellen, bárkit el lehet intézni sajnos.
Én soha nem generáltam még semmilyen balhét, csak akkor mentem tettlegességig amikor nagyon muszáj volt, és nem lehetett elkerülni. De akkor ha nálam leszáll a köd, jobb ha vannak akik leszednek az emberről, mert én nem bírom leállítani magam és kurvára nem érdekel a következménye. Tisztában vagyok vele, hogy pl hátulról leütni, leszúrni, többen összeverni bárkit lehet, akármekkora, akármilyen küzdősportos múltja van, tök mindegy.

2011. Január 12. - 20:20:45
Válasz #2187
Nem elérhető

balic


Én soha nem generáltam még semmilyen balhét, csak akkor mentem tettlegességig amikor nagyon muszáj volt, és nem lehetett elkerülni. De akkor ha nálam leszáll a köd, jobb ha vannak akik leszednek az emberről, mert én nem bírom leállítani magam és kurvára nem érdekel a következménye. Tisztában vagyok vele, hogy pl hátulról leütni, leszúrni, többen összeverni bárkit lehet, akármekkora, akármilyen küzdősportos múltja van, tök mindegy.

...és ez a vicc manapság, rég nem azok az idők járnak, hogy egy az egybe lenyomjátok és elvan intézve.
Egyébként sokáig tartott az új terem, azért remélem a bérletet már megvetted, hogy egy pár hasonlóba legyen még részed.  ;D

2011. Január 12. - 20:24:50
Válasz #2188
Nem elérhető

Suncity


Hát ez nem semmi.... Én tisztelem a nálam nagyobbat,véletlenül se kötnék bele egy olyanba aki előttem van, egyébként gerinctelen dolgokkal késelés,többen 1 ellen, bárkit el lehet intézni sajnos.
Én soha nem generáltam még semmilyen balhét, csak akkor mentem tettlegességig amikor nagyon muszáj volt, és nem lehetett elkerülni. De akkor ha nálam leszáll a köd, jobb ha vannak akik leszednek az emberről, mert én nem bírom leállítani magam és kurvára nem érdekel a következménye. Tisztában vagyok vele, hogy pl hátulról leütni, leszúrni, többen összeverni bárkit lehet, akármekkora, akármilyen küzdősportos múltja van, tök mindegy.


Téged.
-Mert? Mi van, kötöszködni akarsz?
-Mi vaaaannn??? Neked mi bajod?
-Mit vigyorogsz így? Van valami bajod?
-Nincs, csak arra várok, hogy rakd már fel a súlyt, és kezdhessek nyomni!!!
-Akkor mit vigyorogtál?!
-Azt, hogy milyen fejet vágtál, mikor mondtam, hogy bemelegítek a te súlyoddal.
-Mert meddig mész fel?
-150-ig.
-Meeedddigg???
-150-ig.
Ezek a magas kvalitású dolgok....az a szomorú...
Pedig te aztán főleg nem vagy az aki hencengne az erejével, vagy bárkit lenézzen mert gyengébb nála, és pont téged találnak be... :violinplay3:

2011. Január 12. - 20:32:27
Válasz #2189
Nem elérhető

George


Ez van Peti, beléptem a kis világába, ahol felborult a biztonság érzete, és így reagált rá. Nyilván nem ismer, nem tudta hova tenni a maga egyszerű módján a dolgot. Én ilyenek között dolgoztam a seregben, hozzá voltam szokva, de csak ha nagyon muszáj volt akkor nem tértem ki. Nyilván egy edzőteremben, ahol másodjára vagyok, ráadásul a másik termükben akarok reggelente edzést tartani, nem fogok verekedni senkivel.