2024. Június 08. - 08:25:19
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Pintér Gergő versenyfelkészülése  (Megtekintve 100723 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2009. Május 31. - 19:04:48
Válasz #345
Nem elérhető

Bubee


+1

A vazodilátor (citrullin-malát) kétszer szerepel  ;)

Sok sikert!
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2009. Május 31. - 19:04:48
Válasz #346
Nem elérhető

L


Ment egy válasz!

+ tegnapi szar telefonos képek edzés utánról: 4 months out (offsezon) ;D ;D ;D ;D
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2009. Május 31. - 19:26:02
Válasz #347
Nem elérhető

P.Gergő


Ment egy válasz!

+ tegnapi szar telefonos képek edzés utánról: 4 months out (offsezon) ;D ;D ;D ;D

Na akk még egy pár hogy legyen min röhögni   O0


"This my show watch me baby,the way I go can't stop me baby"

2009. Május 31. - 19:33:36
Válasz #348
Nem elérhető

L


Ment egy válasz!

+ tegnapi szar telefonos képek edzés utánról: 4 months out (offsezon) ;D ;D ;D ;D

Na akk még egy pár hogy legyen min röhögni   O0


"Be vagy vastagodva mint a telefonkönyv!"

Na kitől idéztem? O0
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2009. Június 01. - 11:11:15
Válasz #349
Nem elérhető

FirstLady


Kedves fórumozók!
Segítségeteket szeretném kérni.A szakdolgozat írása lassan közeledik és felmérést kell készítenem.Ha van 3 percetek legyetek szívesek az alábbi linkre kattolva kitölteni az alábbi kérdőívet...
http://ripet.hu/feedback.php?kid=1gnotwtn695v6sr9

Hálás köszönettel!!!  :-){ :-){  :-*
kűttem 8-)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 01. - 13:20:40
Válasz #350
Nem elérhető

pelyterpal


Hello Gergő, olvastam hogy Balatonfüreden találtál egy korrekt edzőtermet. Megosztanád velem hogy ez hol található és mi a neve, mert úgy alakult hogy 6 hétig Füreden leszek gyakorlaton idén nyáron és szükség lesz egy jó teremre. Köszi szépen!

2009. Június 01. - 16:18:26
Válasz #351
Nem elérhető

P.Gergő


Hello Gergő, olvastam hogy Balatonfüreden találtál egy korrekt edzőtermet. Megosztanád velem hogy ez hol található és mi a neve, mert úgy alakult hogy 6 hétig Füreden leszek gyakorlaton idén nyáron és szükség lesz egy jó teremre. Köszi szépen!

Hali!
A nevét sajnos nem tudom... De a Köztársaság utcában van a Cél ABC közelében és valami Heuréka pizzéria vagy mi ,is ott van.Kedvesem ezeket a GPS koordinátákat adta.  ::)  Sárga torony épület van benne szoli is .Fel kell menni a lépcsőn 2. emelet. Jó edzést!  =/+'


"This my show watch me baby,the way I go can't stop me baby"

2009. Június 01. - 16:24:55
Válasz #352
Nem elérhető

L


Hello Gergő, olvastam hogy Balatonfüreden találtál egy korrekt edzőtermet. Megosztanád velem hogy ez hol található és mi a neve, mert úgy alakult hogy 6 hétig Füreden leszek gyakorlaton idén nyáron és szükség lesz egy jó teremre. Köszi szépen!

Hali!
A nevét sajnos nem tudom... De a Köztársaság utcában van a Cél ABC közelében és valami Heuréka pizzéria vagy mi ,is ott van.Kedvesem ezeket a GPS koordinátákat adta.  ::)  Sárga torony épület van benne szoli is .Fel kell menni a lépcsőn 2. emelet. Jó edzést!  =/+'

A pizzériát bezzeg vágod! :-/-(-: ;D ;D
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2009. Június 01. - 18:36:07
Válasz #353
Nem elérhető

pelyterpal



2009. Június 01. - 19:17:11
Válasz #354
Nem elérhető

P.Gergő


A képek magukért beszélnek

http://kevinkep.extra.hu/Kep005.JPG

És a honlap

http://kevinkep.extra.hu/

Itt az edzőterem amit sokan kerestek....


"This my show watch me baby,the way I go can't stop me baby"

2009. Június 06. - 15:16:20
Válasz #355
Nem elérhető

P.Gergő


Kedves naplóm!  !+"%
Nem csak örömömet bánatomat is meg kell osztanom hisz a lelki dolgok talán sokkal fontosabbak mint a testi erő.Bánatom az hogy másfél év után szakítottam a barátnőmmel.  :-\ Igazából vegyes érzések kerigenek bennem mivel elég rossz hogy nincs akit felhívhassak hogy milyen ügyes voltam edzésen és aki szapúljon hogy már milyen "undorító kövér" vagyok és hogy meddig hízlalom még magam.Szóval elvesztettem a másik felem így egy pár nap után olyan érzés mintha egyedül lennék és nincs kihez fordulnom.Azért fúrcsa kicsit ez a szabadságérzet régen éreztem már hogy milyen egyedül.De legalább lesz időm maximálisan a fontos dolgokra koncentrálni.
Most persze nem fogom felvágni az ereimet meg szétcsapni magam hogy már nem ér semmit az életem ,elfogadom hogy ő így választott és folytatom a mókuskereket tovább ugyan azzal a lelkesedéssel és Isten segedelmével ahogy eddig is.
Abban bízom hogy nem fog érvényesülni az a mondás hogy"Minden sikeres férfi mögött álll egy nő"és egyedül is sikeres őszi szezont tudhatok majd a hátam mögött.
De persze azért ott vannak a barátok akik minden szarból kirántanak és feledtetnek minden rosszat.
Szóval üzenem hogy ezután se hagyjanak békén és erőt kérek nekik is hogy a sok faszságomat emészteni tudják mert most aztán odabszunk a lovak közé...  ****:))))))



"This my show watch me baby,the way I go can't stop me baby"

2009. Június 06. - 16:21:45
Válasz #356

Torony

Vendég
Alapjában véve rossz a hozzáállás; SZABAD VAGY végre és csak ez számít ;D

2009. Június 06. - 18:25:16
Válasz #357
Nem elérhető

fastor


én is átéltem nemrég, kitartást! ;-oo-;
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Június 06. - 18:37:56
Válasz #358
Nem elérhető

God Vazzeg


Kedves naplóm!  !+"%
Nem csak örömömet bánatomat is meg kell osztanom hisz a lelki dolgok talán sokkal fontosabbak mint a testi erő.Bánatom az hogy másfél év után szakítottam a barátnőmmel.  :-\ Igazából vegyes érzések kerigenek bennem mivel elég rossz hogy nincs akit felhívhassak hogy milyen ügyes voltam edzésen és aki szapúljon hogy már milyen "undorító kövér" vagyok és hogy meddig hízlalom még magam.Szóval elvesztettem a másik felem így egy pár nap után olyan érzés mintha egyedül lennék és nincs kihez fordulnom.Azért fúrcsa kicsit ez a szabadságérzet régen éreztem már hogy milyen egyedül.De legalább lesz időm maximálisan a fontos dolgokra koncentrálni.
Most persze nem fogom felvágni az ereimet meg szétcsapni magam hogy már nem ér semmit az életem ,elfogadom hogy ő így választott és folytatom a mókuskereket tovább ugyan azzal a lelkesedéssel és Isten segedelmével ahogy eddig is.
Abban bízom hogy nem fog érvényesülni az a mondás hogy"Minden sikeres férfi mögött álll egy nő"és egyedül is sikeres őszi szezont tudhatok majd a hátam mögött.
De persze azért ott vannak a barátok akik minden szarból kirántanak és feledtetnek minden rosszat.
Szóval üzenem hogy ezután se hagyjanak békén és erőt kérek nekik is hogy a sok faszságomat emészteni tudják mert most aztán odabszunk a lovak közé...  ****:))))))



Élvezd!!  @:-)

2009. Június 06. - 19:15:50
Válasz #359
Nem elérhető

Kicsibors


Kedves fórumozók!
Segítségeteket szeretném kérni.A szakdolgozat írása lassan közeledik és felmérést kell készítenem.Ha van 3 percetek legyetek szívesek az alábbi linkre kattolva kitölteni az alábbi kérdőívet...
http://ripet.hu/feedback.php?kid=1gnotwtn695v6sr9

Hálás köszönettel!!!  :-){ :-){  :-*
kűttem 8-)

Én is.  ;)