2024. Június 09. - 20:09:22
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Téli álom?! Na ne röhögtess!  (Megtekintve 51844 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2008. December 11. - 14:04:09
Válasz #120
Nem elérhető

Jordan


Én ma délután megyek be a cuccért, kivel fogok találkozni? :)
Majd írj, hogy hány körül jössz és hozatok neked 1-2 táncoslányt...  8-)


Akkor megyek en is!  ;D ;D ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. December 11. - 14:21:32
Válasz #121
Nem elérhető

miki_nrg


Na szóval tegnapról elmaradt a beszámolóm. Ott tartottam hogy indulok edzeni. Egyszerüen azt tudom elmondani hogy nem fáradok el tőle. Igazábol nem az 1órás edzésem alatt lehetne letesztelni a ténleges hatását. Mert ha ilyen hosszanti hatás akkor egy óra edzésre felesleges lepazarolni egy egész palackot. Elég a fele is. De majd tavasszal ha diétázok meg több aerob edzést fogok csinálni akkor lesz igazi értelme a cuccnak.
Amugy az Ignite-hez meg  a Hyperdrivehoz először sokkaltam az árát! De ha belegondolunk hogy 2redbull árából aztán ténleg igazán jó energia italhoz lehet jutnim akkor már nem is olyan sok!

2008. December 11. - 15:13:31
Válasz #122
Nem elérhető

God Vazzeg


Én ma tesztelem be a 2. üvegcsét, úgy döntöttem, hogy edzés előtt 15-20 perccel tolom be, egybe! Meglátjuk majd, mit mutat edzésen ami hát-kar lesz!!  8-)

2008. December 11. - 15:15:28
Válasz #123
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Én ma tesztelem be a 2. üvegcsét, úgy döntöttem, hogy edzés előtt 15-20 perccel tolom be, egybe! Meglátjuk majd, mit mutat edzésen ami hát-kar lesz!!  8-)

12órás borzalom jön most  ;D

2008. December 11. - 17:48:57
Válasz #124
Nem elérhető

mushroom


Holnap zh. Megittam az elsőt, kicsit bepörgetett, úgyhogy bevertem a másodikat is. Egész jó, mintha jobban oda tudnék koncentrálni, meg eléggé járkálhatnékom is van. Remélem kitart egész este, elég nagy anyagot kell feldolgoznom.
Köszönöm az extremefitnek a tesztelési lehetőséget @:-)

2008. December 11. - 18:42:28
Válasz #125
Nem elérhető

mushroom


Hm, szerintem kettőt ne igyon meg senki egyszerre (oké Hopikán kívül)... Out of control.

2008. December 11. - 20:17:22
Válasz #126
Nem elérhető

God Vazzeg


Megjöttem  @-o

Na kérem. A cucc jó  :-} Megint előjött az éleslátás nálam (komoly!) a mentális fókuszt nagyon feltolja. Háttal kezdtem az edzést, nagyon jó agy-izom kapcsolat mellett emeltem a használt súlyokon, nem is keveset! Tricepsz edzésnél is tudtam emelni a használt súlyon, MERT KÖNNYŰ VOLT! Az biztos hogy ha valamikor veszem a bátorságot és fekvenyomó versenyre benevezek (csak funplay, utolsónak is lenni kell valakinek) akkor előtte tuti megiszok egy ilyet  8-)

Köszönöm az extremefitnek a lehetőséget, Isten tartsa meg a jó szokásaitokat!  :P  ****:))))))

2008. December 11. - 22:05:02
Válasz #127
Nem elérhető

bandus


üdv Urak!

én holnap 10 után beugranék érte, és vasárnap vagy hétfőn tesztelnm is az első adagot.
kivel talélkozhatok akkor a boltban? :)
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. December 11. - 22:08:04
Válasz #128
Nem elérhető

Kola


Mr. Cellmass-al és Mrs. Syntha-6-al :-oD !+"%
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. December 11. - 23:37:25
Válasz #129
Nem elérhető

Szandi


Khm...Kereskedelmi forgalomban van még? Vagy elfogyott? ;D
Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2008. December 11. - 23:45:27
Válasz #130
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
üdv Urak!

én holnap 10 után beugranék érte, és vasárnap vagy hétfőn tesztelnm is az első adagot.
kivel talélkozhatok akkor a boltban? :)
Balu és Linda 10-től lesznek, én 1 és 2 között érkezem majd.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. December 11. - 23:46:24
Válasz #131
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Khm...Kereskedelmi forgalomban van még? Vagy elfogyott? ;D
Majd Balu felvilágosít, hogy mi a helyzet a raktárban...  8-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. December 11. - 23:48:02
Válasz #132
Nem elérhető

bandus


üdv Urak!

én holnap 10 után beugranék érte, és vasárnap vagy hétfőn tesztelnm is az első adagot.
kivel talélkozhatok akkor a boltban? :)
Balu és Linda 10-től lesznek, én 1 és 2 között érkezem majd.

addigra énmár szerintem oroszlányban. de a következő vásárlás alkalmával igyekszem majd ugy menni, hogy válthassak veled pár szót :R :)
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. December 11. - 23:56:34
Válasz #133
Nem elérhető

Szandi


Khm...Kereskedelmi forgalomban van még? Vagy elfogyott? ;D
Majd Balu felvilágosít, hogy mi a helyzet a raktárban...  8-)

Ezt a villámgyors reagálást azért köszönöm! :)
Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2008. December 12. - 08:49:18
Válasz #134
Nem elérhető

hopika


Nah itt vagyok...
Tegnap ugye váll-kar lett volna terítéken...ami egészen addig rendbe is lett volna amíg 10 óra magasságában nem kaptam egy telefont,hogy irány Db...aztán Polgár,aztán Nyírbogát...kb. este fél 9-re haza is értem párszáz levezetett kilóméter után.DE mivel tudtam,hogy bepróbálom a cuccost nem ittam csak 3 kávét és 2 teát a tegnapi nap folyamán és mikor láttam,hogy esélytelen az,hogy edzés közben igyam meg,Polgár és Nyírbogát közti szakaszon betoltam:meglátjuk mit csinál velem vezetés közben!
Jó a cucc.Nem basz szét mint az amfetamin,de kellemesen kinyit.Red Bull fasorba sincs ehhez képest.Elkezdtem énekelni vezetés közben(amit nem szoktam),hamarabb lereagáltam az úton történő dolgokat(egy nyuszi ennek köszönheti az életét) és néha úgy éreztem,mintha egy "box-ban" ülnék és a körülöttem suhanó táj csak egy videójáték része.
Nagyjából ez a történet-nekem tetszik.Nem pörgök szét tőle,de amit hoznia kell-azt szerintem hozza.Ma ténylegesen kipróbálom egy váll-kar edzésen kora délután,mert utána irány a koncert!
 @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!