2024. Május 29. - 04:18:42
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Téli álom?! Na ne röhögtess!  (Megtekintve 50911 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. December 12. - 09:53:22
Válasz #135
Nem elérhető

Rob


Végre nekem is sikerült átvennem az energiaitalt @-o
Ahogy kinyitottam a dobozt egy pillanatra meglepődtem,hogy hol van,olyan kicsi ;D
Kellemes meglepetés volt :o ;)
Köszönöm az újságot is!
Peace 8-)
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2008. December 12. - 10:12:46
Válasz #136
Nem elérhető

rajcipeti


Tegnap nekem is sikerült kipróbálnom.
Leginkább a Dymatize Liquid Speedhez tudnám hasonlítani.Bár annak trópusi izénél klasszisokkal finomabb.
Ára viszont jóval magasabb(így ajándékba persze szuper:),ráasásul a Dymatize terméke két adagos(igaz nem tudom,h kapható-e még).
Hatása jóval tovább tart viszont.A Speedet elsősorban focimeccsek elött szoktam használni,de félidőre már erős tompulást   lehetett érezni.Na ez a termék kitartóbbnak tűnik,persze a másik dobozt még megtartom egy meccsre,az lesz a mérvadó.
Súlyzós edzés elött egyébként is jobban szeretem a durrantós cuccokat.
Mindenesetre nem elképzelhetetlen,h amint az árával is megbarátkozom,rendelek belőle a későbbiekben.
Mégegyszer Köszönöm,h kipróbálhattam!

2008. December 12. - 14:32:02
Válasz #137
Nem elérhető

mushroom


Kellőképpen pörgetett, mikor elmúlt a bika hatás (mivel ugye kettőt ittam meg) már egész kellemes volt, pozitívabb gondolkodás, cselekvésvágy. Ami viszont a legjobb az egészben, hogy hagyott aludni, mikor úgy döntöttem lefekszem.

2008. December 12. - 15:02:32
Válasz #138
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Kellőképpen pörgetett, mikor elmúlt a bika hatás (mivel ugye kettőt ittam meg) már egész kellemes volt, pozitívabb gondolkodás, cselekvésvágy. Ami viszont a legjobb az egészben, hogy hagyott aludni, mikor úgy döntöttem lefekszem.
Ööö, Te most megittál kettőt...TANULÁSHOZ...?
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. December 12. - 15:42:25
Válasz #139
Nem elérhető

Yeti


Nahh, akkor én is leírnám a tapasztalatokat:

Tegnap tettem magamévá az elsőt. Váll, csukjásizom, comb edzés volt a soros. Direkt a combot hagytam utolsónak, hogy lássam mennyire marad kedvem edzeni. Hát maradt. Nem sokmindent éreztem tőle, max. 1,5 - 2 doboz RedBull hatását, viszont edzés végéig ott voltam a szeren. Élveztem az edzést és végigcsináltam az összes gyakorlatot.

Ma: kar edzés következett, marad utolsónak a hét során. Ma is kb ugyanannyit éreztem, mint tegnap. + annyi spanolt még, hogy Kormány Miska cimborámmal csináltam az első két sorozatot.(Tricepsz: lenyomás csigásgépen - bicepsz: karhajlítás ülve egykezes súlyzókkal, majd tricepsz: koponyatörő - bicepsz: franciarudas karhajlítás, majd folytattam egyedül) Ráadásul azonos súlyokkal edzettem vele!!! =/+' Persze itt - ott kevesebb ismétlésszámmal. Be is durrantak az ágyúcsövek, 52 - esre! :-/--

Jahh, az italt edzés előtt fél órával vettem be mindkét napon.

Összegezve, a hatás kellemes volt, de azért maradok az edzés előtti NO fokozó - energizáló termékeknél.

Mégegyszer hála és köszönet a lehetőségért!!! ****:))))))
Köszönöm mégegyszer a lehetőséget.
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2008. December 12. - 16:23:07
Válasz #140
Nem elérhető

endre66


Ma: kar edzés következett, marad utolsónak a hét során. Ma is kb ugyanannyit éreztem, mint tegnap. + annyi spanolt még, hogy Kormány Miska cimborámmal csináltam...
Ráadásul azonos súlyokkal edzettem vele!!! =/+' Persze itt - ott kevesebb ismétlésszámmal. Be is durrantak az ágyúcsövek, 52 - esre! :-/--

ÖTVEN-, azaz ötvenkettesre?  :-O Képet!  ;D

2008. December 12. - 16:37:40
Válasz #141
Nem elérhető

bandus


ma átvettem én is. köszönöm mégegyszer a lehetőséget :-){ ahétvégén amikor eljutok edzeni, el is lövöm az elsőt :-/--
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. December 12. - 19:24:28
Válasz #142
Nem elérhető

Yeti


Ma: kar edzés következett, marad utolsónak a hét során. Ma is kb ugyanannyit éreztem, mint tegnap. + annyi spanolt még, hogy Kormány Miska cimborámmal csináltam...
Ráadásul azonos súlyokkal edzettem vele!!! =/+' Persze itt - ott kevesebb ismétlésszámmal. Be is durrantak az ágyúcsövek, 52 - esre! :-/--

ÖTVEN-, azaz ötvenkettesre?  :-O Képet!  ;D
Fogok feltenni ígérem! Csak a jövő héten legközelebb.
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2008. December 12. - 20:33:58
Válasz #143
Nem elérhető

Rob


Nemrég értem haza a teremből. Edzés előtt kb 10 perccel ittam meg. Hát-váll volt ma. Az első gyakornál nem éreztem semmit,de a másodiknál már vmi elkezdődött  ;D Ahogy már más is írta a pihenő idők eléggé lerövidültek,nem fáradtam. Hát és váll edzésnél is magamhoz képest jó súlyokkal tudtam dolgozni!
Egy fárasztó nap után eléggé megtudja dobni az edzés hangulatát.
Jó kis termék!  :-)!
Köszönöm mégegyszer!
Peace
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2008. December 12. - 21:34:57
Válasz #144
Nem elérhető

tockon2


Ma: kar edzés következett, marad utolsónak a hét során. Ma is kb ugyanannyit éreztem, mint tegnap. + annyi spanolt még, hogy Kormány Miska cimborámmal csináltam...
Ráadásul azonos súlyokkal edzettem vele!!! =/+' Persze itt - ott kevesebb ismétlésszámmal. Be is durrantak az ágyúcsövek, 52 - esre! :-/--

ÖTVEN-, azaz ötvenkettesre?  :-O Képet!  ;D
Köhm...másnál is befigyel a pont 52 durranva... ::)
Én is leteszteltem a cuccot egy nagyon húzós időszakban. 3 óra alvás, napközben suli, haza este hatkor, edzés héttől kilencig. Amit el tudok mondani, hogy egy ilyen nap után tudtam hozni a szokásos szintet. Másnap, újabb négy óra alvás után szintén tudtam normálisan edzeni. Úgy gondolom, ha nagyon fáradt vagy, akkor szintre hoz, viszont amikor elmúlik a hatása, kétszer fáradtabb vagyok, mint egyébként lennék. Összességében bevált, nem stimulál túl, de a lecsengése miatt azt hiszem nem preferálom a jövőben.
A lehetőséget pedig mégegyszer köszönöm!

2008. December 12. - 21:39:05
Válasz #145
Nem elérhető

Cressler


Kedden délután nekem megjött a kis csomagom, kaptam is egy sms-t tesómtól, hogy finom az új narancsos actívia csak kicsit erős az íze, meg folyékonyabb.
Na jó, igazából nem itta meg előlem.

Szóval ma próbáltam ki az első adagot.
Az íze nagyon bejött.
Elég gyorsan éreztem, hogy valami beindul felpörgött a motor rendesen, olyan mentális fókusz lett úrrá rajtam, hogy még a sékerbe bekevert bcaa-s ücsit is otthon hagytam. (amúgy ez csak a saját balfaszságom volt)
Az edzés tök jól, ment kevesebbet pihentem mint általában, jobban mentek a súlycsökkentéses bedurrantós sorozatok is, nem ásítoztam edzés végén pedig ez mostanában előfordul. És most is sokkal kevésbé vagyok fáradt mint a hátedzések után általában.
Szóval tényleg működik a kis dobozka, pedig bevallom kicsit szkeptikusan álltam hozzá.

The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. December 12. - 21:40:42
Válasz #146
Nem elérhető

endre66


Na ebből elég!   :-<
Mindenki, aki vélt, vagy valós 52-es karral rendelkezik, jelentkezzen a bejáratnál!  --)
 @-o

2008. December 12. - 21:46:03
Válasz #147
Nem elérhető

George


Na ebből elég!   :-<
Mindenki, aki vélt, vagy valós 52-es karral rendelkezik, jelentkezzen a bejáratnál!  --)
 @-o
Ne rinyálj már, jövőre neked is befigyel, nem?! 8-)

2008. December 12. - 21:49:28
Válasz #148
Nem elérhető

endre66


Minden csak rajtam múlik.  =/+'
Meg azon, hogy megszerzem-e Greg Valentino új könyvét... :-}

2008. December 12. - 22:16:32
Válasz #149
Nem elérhető

Szandi


Na ebből elég!   :-<
Mindenki, aki vélt, vagy valós 52-es karral rendelkezik, jelentkezzen a bejáratnál!  --)
 @-o
Nekem nincsen, csak 29. :'(
Akkor irány a kijárat? !+"%
Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.