2024. Június 04. - 17:54:58
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Helyi hülye hírek  (Megtekintve 325418 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Június 30. - 22:01:28
Válasz #945
Nem elérhető

FirstLady


"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 30. - 22:06:00
Válasz #946
Nem elérhető

zotja



2009. Június 30. - 22:07:04
Válasz #947
Nem elérhető

FirstLady



na, télleg felül Jacko a videón? ;D

nemtudom mitkéne látnom  @-o
háthogy mozog, felül vagymicsinál... én tényleg úgy látom, hogy mozog, dehát franc se tudja, ezért kérdeztem rá másoktól is ;)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 30. - 22:09:57
Válasz #948
Nem elérhető

Boresz



na, télleg felül Jacko a videón? ;D

nemtudom mitkéne látnom  @-o
háthogy mozog, felül vagymicsinál... én tényleg úgy látom, hogy mozog, dehát franc se tudja, ezért kérdeztem rá másoktól is ;)
jól mondta Torony a minap,nem meghalt hanem hazament,ez esetben vitték  ;D,és kurva kényelmetlen lehetett az a hordágy
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Június 30. - 22:10:07
Válasz #949
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Június 30. - 22:13:12
Válasz #950
Nem elérhető

FirstLady


jóvan, ha már ti is azt mondjátok, akkor elhiszem, hogy nem halucinálok ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 30. - 23:32:39
Válasz #951
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Július 01. - 00:31:27
Válasz #952

csery

Vendég
Jackson vazz, simán él, és úgy körülbelül szeptembertől, mikorra kijön a Very- Really- Totally- Best of Michael jackson Dvd-k mindegyike,rettentően sk pénze lesz... a kis Mekáli Kálkint moleszteráló Jackson baba stb.
Kb annyira esélyes mint az, hogy értejöttek az UFO-k ;D

Elnézést minden fantől, zeneileg nem kritizálom nem tisztem,.

2009. Július 01. - 01:07:22
Válasz #953

Gerr

Vendég
Jackson vazz, simán él, és úgy körülbelül szeptembertől, mikorra kijön a Very- Really- Totally- Best of Michael jackson Dvd-k mindegyike,rettentően sk pénze lesz... a kis Mekáli Kálkint moleszteráló Jackson baba stb.
Kb annyira esélyes mint az, hogy értejöttek az UFO-k ;D

Elnézést minden fantől, zeneileg nem kritizálom nem tisztem,.

Morrisonnal ad majd ki (eddig sosem hallott) duett lemezt, Hendrix gitárjátékával.

2009. Július 01. - 05:54:10
Válasz #954
Nem elérhető

FirstLady



na, télleg felül Jacko a videón? ;D

Ugyanitt találtam ezt:
http://www.5perc.hu/index.php/5perc/cikk/eva_longoria_levetkozott_-_keppel/

Már annyira nem is tetszik, volt pár jobb csajom  ***)))
hát igen, mondjuk ezen kép kivételével én nem láttam róla rossz képet, akár studiófotó, akár paprazzikép volt :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 01. - 08:45:06
Válasz #955

Torony

Vendég
Ez akár a humortopikba is mehetne, vagy a szánalmasba :D

"A katolikusok böjtölnek Manson ellen
Volt 2009
| 2009.06.30. 18:04 - Index
Az amerikai Marilyn Manson zenekar soproni fellépése ellen tiltakozik a Győri Egyházmegye. A sokak által sátánistának titulált csapat szombaton este a VOLT Fesztiválon koncertezik.

Az egyházmegye nem csak a Sopron környéki, de a legtöbb Győr-Moson-Sopron megyei templom ajtajára kiragasztotta tiltakozó plakátját, amelyen az áll, hogy őszinte megrökönyödéssel veszik tudomásul az amerikai sátánista zenekar magyarországi fellépését. Ez ugyanis a plakát szerint alkalmat ad a keresztények elleni gyűlöletkeltésre.

Azt kérjük a hívektől, hogy imádsággal és böjt felajánlásával könyörögjenek a gyűlöletkeltőkért és megtévesztett testvéreinkért - tájékoztatta a Független Hírügynökséget J. Kovács Andrea, a Győri Egyházmegyei Hivatal sajtóreferense.

A Marilyn Manson fellépése a július 1-jén kezdődő VOLT Fesztivál egyik legnagyobb attrakciója lesz. A négynapos rendezvényre körülbelül 70 ezer látogatót várnak."

2009. Július 01. - 08:53:28
Válasz #956

Torony

Vendég
Apát agyonverni egy fagyott fókatetemmel. Most.

"Egy doboz cigit szív naponta a kétéves kínai kisfiú
velvet
2009. június 30., kedd 16:04 | Frissítve: 16 órája

Tong Liangliang mindössze tizennyolc hónapos volt, amikor az apja megkínálta egy szál cigarettával, hogy azzal enyhítse a gyerek lágyéksérv okozta gyötrelmét. A kisfiúnak mára már az okoz fizikai fájdalmat, ha nem kapja meg a napi adagját: napi egy dobozzal szív, többet mint az apja.
Minden bizonnyal a világ legfiatalabb dohányosáról adott hírt a China Radio International angol nyelvű kínai hírportál a hét végén. A Tianjin városából származó két és fél éves Tong Liangliang ráadásul nem is nevezhető kezdő szenvedélybetegnek, hiszen már egy éve aktív dohányos. A kisfiú lágyéksérvvel született, ám túl fiatalnak tartották egy operációhoz.

Mindössze tizennyolc hónapos volt, amikor az apja cigarettát adott a szájába, hogy a nikotinnal enyhítse a fia fájdalmát. A gyermek végül pillanatok alatt függővé vált, apja is akkor jött rá, hogy fia talán függővé vált, mióta a két és fél éves gyerek már többet szív mint ő: mostanra akár egy dobozzal is elszív naponta.

Minden alkalommal, amikor meglát valakit a környezetében dohányozni, követeli a maga adagját, és ha nem kapja meg, a hiánytüneteket produkálja: ingerültté válik, és a dühkitörések sem ritkák. A videófelvétel tanúsága szerint viszont mindenki más remekül szórakozik a függőségén, miközben apja úgy mutogatja, mint egy bazári majmot.

Tavaly egy ötéves libanoni kisfiút, Abdel Karim al-Ali-t tartották a világ legfiatalabb dohányosának, aki hároméves korától cigarettázik - a Guiness Rekordok Könyvébe viszont ő sem kerülhetett be, mert a gyűjteményben nem szerepeltetnek olyan gyermekeket, akik legfőképp a szüleik nyomására akarnak csúcsot állítani."

2009. Július 01. - 09:58:54
Válasz #957
Nem elérhető

George


Ez akár a humortopikba is mehetne, vagy a szánalmasba :D

"A katolikusok böjtölnek Manson ellen
Volt 2009
| 2009.06.30. 18:04 - Index
Az amerikai Marilyn Manson zenekar soproni fellépése ellen tiltakozik a Győri Egyházmegye. A sokak által sátánistának titulált csapat szombaton este a VOLT Fesztiválon koncertezik.

Az egyházmegye nem csak a Sopron környéki, de a legtöbb Győr-Moson-Sopron megyei templom ajtajára kiragasztotta tiltakozó plakátját, amelyen az áll, hogy őszinte megrökönyödéssel veszik tudomásul az amerikai sátánista zenekar magyarországi fellépését. Ez ugyanis a plakát szerint alkalmat ad a keresztények elleni gyűlöletkeltésre.

Azt kérjük a hívektől, hogy imádsággal és böjt felajánlásával könyörögjenek a gyűlöletkeltőkért és megtévesztett testvéreinkért - tájékoztatta a Független Hírügynökséget J. Kovács Andrea, a Győri Egyházmegyei Hivatal sajtóreferense.

A Marilyn Manson fellépése a július 1-jén kezdődő VOLT Fesztivál egyik legnagyobb attrakciója lesz. A négynapos rendezvényre körülbelül 70 ezer látogatót várnak."

Manson az amerikai Sátán Egyházának felszentelt papja, már elég régóta. Ennek ellenére nem tartanék semmilyen uszítástól. Bezzeg, ha egy jó kis norvég black metál fesztivált csináltak volna! :D >:D

2009. Július 01. - 10:01:38
Válasz #958
Nem elérhető

FirstLady


sose felejtem el, mikor megkértek, hogy fordítsak le egy dalszöveget Mansontól (szakmám csúcsa ;D )
És Jézust egész egyszerűen "egy húscafat a kereszten"-ként aposztrofálta... nem vagyok vallásos, de úgy gondoltam, Manson sose lesz a kedvencem ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 01. - 10:03:53
Válasz #959
Nem elérhető

George


sose felejtem el, mikor megkértek, hogy fordítsak le egy dalszöveget Mansontól (szakmám csúcsa ;D )
És Jézust egész egyszerűen "egy húscafat a kereszten"-ként aposztrofálta... nem vagyok vallásos, de úgy gondoltam, Manson sose lesz a kedvencem ****:)))
Az én lemezeimen ez max csak intronak megy el ***))) >:D