2024. Június 04. - 22:38:26
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Helyi hülye hírek  (Megtekintve 325515 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2009. Január 03. - 10:09:55
Válasz #75
Nem elérhető

God Vazzeg


Ezt a zs-dolgot sem akarom megérteni... ***))))

Ezt én se értem, de én buta gyúrós vagyok  ***))))  ****:)))

2009. Január 03. - 10:25:03
Válasz #76
Nem elérhető

FirstLady


Profi baseballos kutya
Sajnos nem a sportos életmódnak köszönheti ez az állat izomkolosszusát.

Ez a karikatúraszerű izom-kutya Wendy, egy genetikai zavarral rendelkező szalonagár. Betegsége miatt túl sok izom keletkezik rajta.

A kutyus folyamatos orvosi kezelés alatt áll, hogy egyre csak dagadó izomzatát gyógyszeres úton csökkentsék.

Cracked

(a mázlista  ****:))) ****:))) ****:))) )
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Január 03. - 10:27:53
Válasz #77
Nem elérhető

FirstLady


Óriás jégpénisz
Az Antarktisz közelében kapták lencsevégre ezt a petyhüdt falloszhegyet.

Ha eddig még kérdés volt, hogy az emberiség mennyi kárt okoz a globális felmelegedéssel, hát itt a bizonyíték: a jéghegyekből óriási úszó jégpéniszek lesznek.  ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Január 03. - 11:26:40
Válasz #78
Nem elérhető

fastor


Profi baseballos kutya
Sajnos nem a sportos életmódnak köszönheti ez az állat izomkolosszusát.

Ez a karikatúraszerű izom-kutya Wendy, egy genetikai zavarral rendelkező szalonagár. Betegsége miatt túl sok izom keletkezik rajta.

A kutyus folyamatos orvosi kezelés alatt áll, hogy egyre csak dagadó izomzatát gyógyszeres úton csökkentsék.

Cracked

(a mázlista  ****:))) ****:))) ****:))) )
faszom, én mértnem kapok olyan betegséget, amitől túl izmos lennék? !+"% ;D ;D ;D =/+'
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Január 03. - 12:44:08
Válasz #79
Nem elérhető

Gabe


Profi baseballos kutya
Sajnos nem a sportos életmódnak köszönheti ez az állat izomkolosszusát.

Ez a karikatúraszerű izom-kutya Wendy, egy genetikai zavarral rendelkező szalonagár. Betegsége miatt túl sok izom keletkezik rajta.

A kutyus folyamatos orvosi kezelés alatt áll, hogy egyre csak dagadó izomzatát gyógyszeres úton csökkentsék.

Cracked

(a mázlista  ****:))) ****:))) ****:))) )
Ez olyan, mint a B,S,F-ben a bika! rohadt mázlisták.
Nem elég, hogy szín izmok, még egy deka zsír sincs rajtuk!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Január 03. - 13:16:14
Válasz #80
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Élek! Ez volt a nyolcadik autóbalesetem, de az őrangyalom ismét megmentett. Mindezt a magyar Pamela Andersonként elhíresült Beke Ivett mondta lapunknak, aki néhány napja csaknem meghalt egy közlekedési balesetben. A playmate éppen Rómába igyekezett egy fitneszversenyre barátnőjével, amikor bekövetkezett a szerencsétlenség.

Csaknem szegényebbek lettünk egy szépséggel. Beke Ivett playmate Olaszországban szenvedett közlekedési balesetet. – Nagyon fáradt voltam, ezért a Lanciám volánját átadtam a barátnőmnek – idézi fel a borzalmakat Ivett.


 – Firenze környékén jártunk, korom sötét és köd is volt, amikor arra eszméltem, hogy csúszik az autó, majd hirtelen a szalagkorlátnak csapódtunk. Megpördültünk, majd még kétszer nekivágódtunk a korlátnak. éppen kikászálódtunk, amikor hirtelen lángra lobbant a kocsi. Ivett és barátnője a csodával határos módon sértetlenül megúszta a balesetet, de a kocsija porig égett.
– Szörnyű volt a látvány – sóhajt egy nagyot a playmate. – Tehetetlenül kellett néznünk, ahogy a Lancia megsemmisül. Egy óra múlva érkeztek meg a tűzoltók, amikor már késő volt. Igazából nem is az autót sajnálom a legjobban, hanem a családomnak, főleg a gyerekeimnek szánt karácsonyi ajándékot. Legalább négymillió forint értékű cucc égett el az ékszerekkel együtt – mondja Ivett, akit barátnőjével együtt ismerősök fuvaroztak haza Magyarországra. – Szerencsére nem leszek sokáig autó nélkül, mert Olaszországban lefoglalóztam egy gyönyörű, fekete Alfa GT-t, ugyanis olasz autó mániás vagyok – neveti el magát Ivett, aki bízik benne, hogy az új évben már nem történik vele ilyen szörnyűség.


Saját kommentem: Decemberben milyen fitness verseny volt Rómában? Még az elején volt egy értékelhető December 7.-én a Ludus Maximus. Azóta csak ilyen karácsonyi kisversenyek voltak. Mostanra ért csak ide a hír?  ;D

2009. Január 03. - 13:40:38
Válasz #81
Nem elérhető

sasa


És ki az a Beke Ivett? ????...

2009. Január 03. - 13:42:52
Válasz #82
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
És ki az a Beke Ivett? ????...

Egy fitness versenyző.  Łł= !+"%

2009. Január 03. - 13:46:19
Válasz #83
Nem elérhető

sasa


Sajnálom, de nem is hallottam róla, ami valószínű, hogy csak az én hiányoságom.

2009. Január 03. - 13:49:21
Válasz #84
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Sajnálom, de nem is hallottam róla, ami valószínű, hogy csak az én hiányoságom.

Ez a gyakija pedig kifejezetten ütős. Szerintem mindenütt megállja a helyét!  :-)! ;D

http://www.youtube.com/watch?v=6_O8ntTVwX0

2009. Január 03. - 13:59:48
Válasz #85
Nem elérhető

sasa


Így már értem!

2009. Január 03. - 15:34:48
Válasz #86
Nem elérhető

FirstLady


Sajnálom, de nem is hallottam róla, ami valószínű, hogy csak az én hiányoságom.

Ez a gyakija pedig kifejezetten ütős. Szerintem mindenütt megállja a helyét!  :-)! ;D

http://www.youtube.com/watch?v=6_O8ntTVwX0
nekem nem volt elég energikus ez a gyakorlat, és hiányoltam egy-két kötelező elemet a gyakiból !+"% @-o ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Január 03. - 16:55:16
Válasz #87
Nem elérhető

rr



[/quote]
faszom, én mértnem kapok olyan betegséget, amitől túl izmos lennék? !+"% ;D ;D ;D =/+'
[/quote]

lehet ilyet venni,myoblast a neve de nincs benne túl sok hatóanyag. :)

http://www.isupplement.com/shop/detail.cfm?sku=E3571&rfr=NEX&zmam=1000941&zmas=23&zmac=120&zmap=E3571

2009. Január 03. - 18:08:28
Válasz #88
Nem elérhető

madinorbi


"Más, velünk egy időben megsegített országokhoz képest Magyarország drágán kapta a kölcsönt a Nemzetközi Valutaalaptól.

Míg hazánknak öt és hat százalék közötti kamatot kell fizetnie, más államok kettő, illetve négy százalékig tudták lealkudni ezt. Az iparkamara elnöke szerint ennek oka, hogy hazánk csak tűzoltó intézkedéseket hozott, reformértékű döntések nem születtek.

A pénzt majd a következő kormánynak kell visszafizetnie. "

Pontosítva:  Mo.:6%
Iceland, UKraine:4%
Pakistan :         2%

Ezt is megköszönhetjük, na kinek is ??
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Január 03. - 18:09:46
Válasz #89
Nem elérhető

Gabe


"Más, velünk egy időben megsegített országokhoz képest Magyarország drágán kapta a kölcsönt a Nemzetközi Valutaalaptól.

Míg hazánknak öt és hat százalék közötti kamatot kell fizetnie, más államok kettő, illetve négy százalékig tudták lealkudni ezt. Az iparkamara elnöke szerint ennek oka, hogy hazánk csak tűzoltó intézkedéseket hozott, reformértékű döntések nem születtek.

A pénzt majd a következő kormánynak kell visszafizetnie. "

Pontosítva:  Mo.:6%
Iceland, UKraine:4%
Pakistan :         2%

Ezt is megköszönhetjük, na kinek is ??
Szép volt Fleto!
Hogy bolondulnál meg a bolti kenyértől!  :-Đ
"Yeah buddy, light weight baby!"