2024. Május 23. - 11:16:55
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Helyi hülye hírek  (Megtekintve 324362 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Január 22. - 07:55:24
Válasz #210

Torony

Vendég
IDS Cappucino a kezemben - tán nem virágfődet hoztál? :o
                                     - nem kérlek ez táplálék kiegészítő
                                     - olyan ami így....FELFÚJ?
Én ezt nem értem, de mivel nem a humortopicba írtad, valszeg tényleg felfújhat  ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

ha felfúj, rr, akkor nincs mese, fingani kell  ;D

2009. Január 22. - 07:57:19
Válasz #211
Nem elérhető

Gabe


IDS Cappucino a kezemben - tán nem virágfődet hoztál? :o
                                     - nem kérlek ez táplálék kiegészítő
                                     - olyan ami így....FELFÚJ?
Én ezt nem értem, de mivel nem a humortopicba írtad, valszeg tényleg felfújhat  ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

ha felfúj, rr, akkor nincs mese, fingani kell  ;D
a lányok nem finganak, nem tudtad?  ***))))
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Január 22. - 08:03:24
Válasz #212

Torony

Vendég
nem? akkor felköhögik?  ;D az még rosszabb... ;D

2009. Január 22. - 16:57:44
Válasz #213
Nem elérhető

rr


bocs a humorba akart menni,nem tudom mit műveltem...edzés után voltam fáradtan.. ***))))

2009. Január 23. - 21:15:43
Válasz #214
Nem elérhető

bender


A londoni Gymbox egyik városközponti edzőtermében különös módszerrel buzdítják a súlyemelőket: a megszokott súlyokat emberi súlyokra cserélték, majd törpéket és normál embereket vettek igénybe a művelethez. A Gymboxban pénteken mutatták be a bizarr edzéstervet, ahol a legnehezebb "súly" 155 kg-os, a legkönnyebb pedig 30 kilós volt. Az emberi súlyok fekete balett-trikót viseltek, amire a súlyukat és a Gymbox logóját nyomtatták. A meglepő nehezékek hangos felkiáltásokkal buzdítják a súlyemelőket a kitartásra. A Gymbox tulajdonosa, Richard Hilton elmondta, az emberi súlyokkal bizonyítottan megnövekszik a fizikai és lélektani teljesítmény is. "Optimisták vagyunk. A tagjaink hamarosan jobb eredményekre lesznek képesek az emberi súlyokkal”, nyilatkozta a news.com.au-nak.

2009. Január 23. - 21:16:17
Válasz #215
Nem elérhető

FirstLady


Vége valaki megértette a helyi hülye hírek topic értelmét  ****:)))))) :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Január 23. - 21:40:47
Válasz #216
Nem elérhető

bender


Vége valaki megértette a helyi hülye hírek topic értelmét  ****:)))))) :)

Köszönöm! :)

De azért megnéznék egy egykezes bicepszgyakorlatot egy törpével! ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

 Łł= Łł= Łł= Łł= Łł=

2009. Január 23. - 23:09:03
Válasz #217
Nem elérhető

God Vazzeg


Vége valaki megértette a helyi hülye hírek topic értelmét  ****:)))))) :)

Köszönöm! :)

De azért megnéznék egy egykezes bicepszgyakorlatot egy törpével! ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

 Łł= Łł= Łł= Łł= Łł=

Hol fogod meg? Ha azt mondod hogy a derekánál, akkor diszkvalifikállak  ))=/  !+"%  ****:)))

2009. Január 24. - 00:16:31
Válasz #218
Nem elérhető

Cressler


Vége valaki megértette a helyi hülye hírek topic értelmét  ****:)))))) :)

Köszönöm! :)

De azért megnéznék egy egykezes bicepszgyakorlatot egy törpével! ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

 Łł= Łł= Łł= Łł= Łł=

Hol fogod meg? Ha azt mondod hogy a derekánál, akkor diszkvalifikállak  ))=/  !+"%  ****:)))
a nyakánál  :)
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Január 24. - 07:46:48
Válasz #219
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member

2009. Január 24. - 07:49:30
Válasz #220
Nem elérhető

bender


Vége valaki megértette a helyi hülye hírek topic értelmét  ****:)))))) :)

Köszönöm! :)

De azért megnéznék egy egykezes bicepszgyakorlatot egy törpével! ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

 Łł= Łł= Łł= Łł= Łł=

Hol fogod meg? Ha azt mondod hogy a derekánál, akkor diszkvalifikállak  ))=/  !+"%  ****:)))
a nyakánál  :)

Akkor ezek az egyszer használatos, gyorsan bomló eszközök kategóriájába tartoznak? ****:))) ****:))) ****:)))

2009. Január 24. - 07:53:43
Válasz #221

Zsuzsi

Vendég
Mi van,ha közben elmegy w.c.-re,már nem annyi a súlya... ˝=/

2009. Január 24. - 08:38:00
Válasz #222
Nem elérhető

bender



2009. Január 24. - 08:41:52
Válasz #223
Nem elérhető

endre66


Mi van,ha közben elmegy w.c.-re,már nem annyi a súlya... ˝=/
Azt csökkenő sorozatnak híjják...(vagy vetkőzőnek)  :-)(-:

2009. Január 25. - 19:49:09
Válasz #224
Nem elérhető

bender


A New York állambeli Lynbrookban egy férfit letartóztatott a rendőrség, mert ellopott egy cápát. A 30 éves Elbert Starks egy állatkereskedés akváriumából puszta kézzel kiemelte a kis testű, de annál nagyobb értékű, 350 dolláros ragadozót, és azt a kabátja alá rejtve próbált menekülni. Amikor a rendőrök lekapcsolták, kiderült, hogy a férfi már korábban is lopott néhányszor. A Pet Barn nevű üzletben például elemelte a pénztáros tárcáját, amiből később 300 dollárért vásárolt egy másik állatkereskedőnél egy angolnát. Mint kiderült, Starks a lopott halakkal saját otthonában lévő szerény méretű, alig 800 literes akváriumát akarta benépesíteni. !+"% !+"% !+"% ˝=/ ˝=/ ˝=/ ˝=/ ˝=/