2024. Június 04. - 18:26:25
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Helyi hülye hírek  (Megtekintve 325429 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Március 09. - 17:46:42
Válasz #375
Nem elérhető

God Vazzeg


Ők sem romák.

http://www.delmagyar.hu/belfold_hirek/iskolai_eroszak_az_interneten/2090626/
Én nem értem ezt a videót, ezt végigülni??? Üssön vissza vagy próbáljon elfutni, de így ülni végig ez nekem magas.

Am nemtudom mi a dolog előzménye, hallok egy most legyen nagy a szád bekiálltást de ez hányinger.

Nekem megfordult a fejemben hogy megjátszott. De ne haragudjon meg érte a devla de szegény vagy nagyon fél vagy nagyon muja.
Ez tuti nem megjátszott a gyerek teljesen be van szarva...van ilyen aki teljesen leblokkol krízis helyzetben. Amúgy én ezért támogatom a fiatal kori súlyzózást, ad egy kis plusz erőt meg önbizalmat, és az ilyen szarfaszúak is kétszer meggondolják, hogy belekössenek-e egyáltalán ::)

Ez így van, van aki leblokkol. Én is ilyen voltam kisgyerekként, még 5. osztályban is. Aztán nagyobb lettem (kövérebb!) mint a többiek, és valahogy már nem basztattak. Én sajnálom a srácot, tudjátok ez olyan dolog, hogy az iskolában van egy hierarchia aminek a tetején szeretnek az erősek lenni, és a srác lehet ettől is fél, hogy utána retorzió lesz, rámennek többen. Hagyd magad, gyorsabban szabadulsz..

A videó nagyon durva indulatokat váltott ki sok emberből, és meg is értem, asszonynak olvastam fel a cikket, a végére már szinte csikorgott a fogam. A videó meg gusztustalan, kívánom a 2 idiótának hogy részük legyen hasonlóban, és kerüljön fel a netre, hogy mindenki rajtuk röhögjön. Nagyobb büntetés nem is kell  :-}

2009. Március 09. - 17:49:19
Válasz #376
Nem elérhető

George


Épp most mondják be a retekklubbon 8-}

2009. Március 09. - 18:45:13
Válasz #377

Torony

Vendég
Ők sem romák.

http://www.delmagyar.hu/belfold_hirek/iskolai_eroszak_az_interneten/2090626/
Én nem értem ezt a videót, ezt végigülni??? Üssön vissza vagy próbáljon elfutni, de így ülni végig ez nekem magas.

Am nemtudom mi a dolog előzménye, hallok egy most legyen nagy a szád bekiálltást de ez hányinger.

Nekem megfordult a fejemben hogy megjátszott. De ne haragudjon meg érte a devla de szegény vagy nagyon fél vagy nagyon muja.
Ez tuti nem megjátszott a gyerek teljesen be van szarva...van ilyen aki teljesen leblokkol krízis helyzetben. Amúgy én ezért támogatom a fiatal kori súlyzózást, ad egy kis plusz erőt meg önbizalmat, és az ilyen szarfaszúak is kétszer meggondolják, hogy belekössenek-e egyáltalán ::)

Ez így van, van aki leblokkol. Én is ilyen voltam kisgyerekként, még 5. osztályban is. Aztán nagyobb lettem (kövérebb!) mint a többiek, és valahogy már nem basztattak. Én sajnálom a srácot, tudjátok ez olyan dolog, hogy az iskolában van egy hierarchia aminek a tetején szeretnek az erősek lenni, és a srác lehet ettől is fél, hogy utána retorzió lesz, rámennek többen. Hagyd magad, gyorsabban szabadulsz..

A videó nagyon durva indulatokat váltott ki sok emberből, és meg is értem, asszonynak olvastam fel a cikket, a végére már szinte csikorgott a fogam. A videó meg gusztustalan, kívánom a 2 idiótának hogy részük legyen hasonlóban, és kerüljön fel a netre, hogy mindenki rajtuk röhögjön. Nagyobb büntetés nem is kell  :-}

de.

ezekből soha nem lesz ember, az ilyet sima tarkólövéssel le kell kezelni, pusztán preventív céllal, hogy a későbbi nagyobb bajt megelőzzük.

2009. Március 09. - 18:48:50
Válasz #378
Nem elérhető

Gabe


ezekből soha nem lesz ember, az ilyet sima tarkólövéssel le kell kezelni, pusztán preventív céllal, hogy a későbbi nagyobb bajt megelőzzük.
Ezt írd le az szdsz.hu-n!  ;D
Egyébként én sem értem, hogy szemmel láthatóan javíthatatlan, antiszociális, deviáns viselkedésű férgekre minek kell javítónevelő intézetekbe, meg börtönbe fektetett pénzt pazarolni!
A megoldás gyors, és minimális költséggel jár?   :-/- HEADSHOT!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Március 09. - 18:52:34
Válasz #379

Torony

Vendég
ezekből soha nem lesz ember, az ilyet sima tarkólövéssel le kell kezelni, pusztán preventív céllal, hogy a későbbi nagyobb bajt megelőzzük.
Ezt írd le az szdsz.hu-n!  ;D
Egyébként én sem értem, hogy szemmel láthatóan javíthatatlan, antiszociális, deviáns viselkedésű férgekre minek kell javítónevelő intézetekbe, meg börtönbe fektetett pénzt pazarolni!
A megoldás gyors, és minimális költséggel jár?   :-/- HEADSHOT!

de a permanens bányaszolgálat is megoldás.

2009. Március 09. - 20:01:34
Válasz #380
Nem elérhető

lue


 ;D ;D ;D(és  ez  nem  vicc)

2009. Március 11. - 10:11:51
Válasz #381
Nem elérhető

madinorbi


Az Európai Meleg és Leszbikus Sportszövetség (European Gay and Lesbian Sport Federation, EGLSF) közgyűlésének 2009. március 8-ai vasárnapi döntése alapján a magyar főváros adhat otthont a 3000 sportolót vonzó európai "LMBT olimpiának" 2012 nyarán - adja hírül a Gay.hu
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Március 11. - 10:22:47
Válasz #382
Nem elérhető

fastor


Az Európai Meleg és Leszbikus Sportszövetség (European Gay and Lesbian Sport Federation, EGLSF) közgyűlésének 2009. március 8-ai vasárnapi döntése alapján a magyar főváros adhat otthont a 3000 sportolót vonzó európai "LMBT olimpiának" 2012 nyarán - adja hírül a Gay.hu
HALLOD! BEBASZNA!
 :-/- :-/- :-/- :-/- :-/- :-/- :-/- :-/- :-/- :-/- :-/- :-/-
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Március 11. - 10:28:38
Válasz #383
Nem elérhető

George


Az Európai Leszbikus Sportszövetség (European Lesbian Sport Federation, ELSF) közgyűlésének 2009. március 8-ai vasárnapi döntése alapján a magyar főváros adhat otthont a 3000 sportolót vonzó európai "LMBT olimpiának" 2012 nyarán
Ez így teljesen ok! Mennyi a belépő? ;D Milyen számok lesznek? ***))) :-)(-:

2009. Március 11. - 10:30:45
Válasz #384
Nem elérhető

mushroom


Atya úristen... Én gyorsan elmegyek pestről ha megérkezik az összes leszbikus, feminista-férfigyűlölő súlyemelő válogatott.

2009. Március 11. - 10:32:39
Válasz #385
Nem elérhető

George


Atya úristen... Én gyorsan elmegyek pestről ha megérkezik az összes leszbikus, feminista-férfigyűlölő súlyemelő válogatott.
Ne menj sehova. Kezdj el edzeni! ;) 2012-ig van időd felkapni vagy 30 kilót 8-}

2009. Március 11. - 10:36:07
Válasz #386
Nem elérhető

fastor


Atya úristen... Én gyorsan elmegyek pestről ha megérkezik az összes leszbikus, feminista-férfigyűlölő súlyemelő válogatott.
a leszbikussal semmi bjaom, de a buzik mongyanak le :-/-- :-/-- :-/--
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Március 11. - 10:38:31
Válasz #387
Nem elérhető

mushroom


Atya úristen... Én gyorsan elmegyek pestről ha megérkezik az összes leszbikus, feminista-férfigyűlölő súlyemelő válogatott.
Ne menj sehova. Kezdj el edzeni! ;) 2012-ig van időd felkapni vagy 30 kilót 8-}

30 ilyen ellen? Eséytelen!  ?:-/

2009. Március 11. - 10:52:46
Válasz #388
Nem elérhető

madinorbi


szekönd editör mentes felhasználó

2009. Március 11. - 12:07:37
Válasz #389
Nem elérhető

Cressler


Az Európai Leszbikus Sportszövetség (European Lesbian Sport Federation, ELSF) közgyűlésének 2009. március 8-ai vasárnapi döntése alapján a magyar főváros adhat otthont a 3000 sportolót vonzó európai "LMBT olimpiának" 2012 nyarán
Ez így teljesen ok! Mennyi a belépő? ;D Milyen számok lesznek? ***))) :-)(-:
;D ;D ;D "az a baj a leszbikusokkal, hogy csak másik leszbikussal csinálják, vagy mozambikussal" E. Cartman ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!