2024. Június 04. - 17:39:28
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Helyi hülye hírek  (Megtekintve 325412 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Március 16. - 08:36:07
Válasz #465
Nem elérhető

God Vazzeg


Akkor miért a Kossuth térre, és miért nem a Petőfi szoborhoz vitte?

Nem nem, de én 7végén nem szoktam netezni, akkor a család kerül előtérbe  @:-) Megnéztem a programokat szépen sorba, aztán nyakig vizesen haza mentem, elfogyott a regiment sajna  :-\
Ha így folytatják augusztus 20-án már lehet, hogy a levegővételért is bevisznek majd, kitudja.
Lady kiabálásért vittek be embereket, ez észak-korea.
Dehát ha egyszer ez a törvény? érted... be kell tartani (tartatni)... a transzparenst mondjuk nem értettem... szerintem abban semmi gáz nem volt (mármint a transzparensben)... okéj, nem is vitték be őket, de azért az nem vót szép, hogy azt sem lehet... szerintem ;)

Mondjuk a kiabálás nekem perspec nem tetszik... nem látom értelmét... Miért zavar meg egy ünnepséget, ami a magyarokról szól?! Ő nem magyar? Okéj, olyan ember mondja, akit utál, de basszus, ez ünnepség!
Ha csöndben megvárja a végét a műsornak, és utána kiabál, az mindjárt más... elegánsabb, és nagyobban "üt" szerintem... Úgyis tudják az adott emberek, akik beszédet mondanak, hogy nem őket ünneplik ott, sőőőőt... szóval lehet szerintem ezt szépen is egy NEMZETI ünnepen...

A rendőr teszi a dolgát, nem azt kell szidni. Azt kell szidni aki(ami) teljesen bekorlátozza az embereket, szólásszabadságot sért szvsz a bekiabálás büntetése. Inkább el kellene gondolkozni miért kiabálnak, nem erővel megtiltani.

A tojásdobálás ugyanez. Ha nem tetszik, úgy kellene politizálni hogy ne legyen tojásdobálás. Nem?  :-}

2009. Március 16. - 08:38:02
Válasz #466
Nem elérhető

madinorbi


Jaja God, de ha ezt tegnap elmondod bevisznek  ;D
Egyébként a rendőrök több, mint 80%-án volt kokárda, hát eléggé rájuk jár a rúd, közalkalmazott nem lennék napjainkban.
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Március 16. - 11:02:19
Válasz #467
Nem elérhető

Gabe


Akkor miért a Kossuth térre, és miért nem a Petőfi szoborhoz vitte?

Nem nem, de én 7végén nem szoktam netezni, akkor a család kerül előtérbe  @:-) Megnéztem a programokat szépen sorba, aztán nyakig vizesen haza mentem, elfogyott a regiment sajna  :-\
Ha így folytatják augusztus 20-án már lehet, hogy a levegővételért is bevisznek majd, kitudja.
Lady kiabálásért vittek be embereket, ez észak-korea.
Dehát ha egyszer ez a törvény? érted... be kell tartani (tartatni)... a transzparenst mondjuk nem értettem... szerintem abban semmi gáz nem volt (mármint a transzparensben)... okéj, nem is vitték be őket, de azért az nem vót szép, hogy azt sem lehet... szerintem ;)

Mondjuk a kiabálás nekem perspec nem tetszik... nem látom értelmét... Miért zavar meg egy ünnepséget, ami a magyarokról szól?! Ő nem magyar? Okéj, olyan ember mondja, akit utál, de basszus, ez ünnepség!
Ha csöndben megvárja a végét a műsornak, és utána kiabál, az mindjárt más... elegánsabb, és nagyobban "üt" szerintem... Úgyis tudják az adott emberek, akik beszédet mondanak, hogy nem őket ünneplik ott, sőőőőt... szóval lehet szerintem ezt szépen is egy NEMZETI ünnepen...
Egyrészt ez a törvény alkotmányellenes, a szólásszabadságot sérti, az alkotmánybíróság pedig direkt nem tűzte napirendre március 15. előtt, hogy így befoghassák az emberek pofáját.
Másrészt, akik beszédet mondanak, pl. beszédhibás demszkI, azok a beszédjük után azonnal elvonulnak, szóval kiabálhatsz te ezek után egyedül...
Egy szó, mint száz, máskor nincs lehetőséged elmondani a véleményed, és ezt ők is nagyon jól tudják!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Március 16. - 11:20:52
Válasz #468
Nem elérhető

madinorbi


Alkotmány, szólászabadság minek az  ;D az adófizetésért nem jár, majd ha a fizudat is visszadod, na majd  ;Dakkor SE  ;D ;D
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Március 16. - 11:22:06
Válasz #469
Nem elérhető

FirstLady


Hát azért a választásokon elmondod a véleményed, nem? 8-)
Ehhez képest (csak mert őt hoztad fel) Demszkyt mindig újraszavazták...
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Március 16. - 11:29:11
Válasz #470
Nem elérhető

sasa


Ha tegnap engedték volna az anyázást és a dobálást, akkor ma megint 310 ft lenne az euro.
Az Orbánnak is csak a szája jár, de ő is cselekvés képtelen lenne. Jobban tenné ha visszavenne, mert a külföldi sajtó is már az ő romboló politikájával foglalkozik.
Egyébként mindegyik monnyon le!!!!!!!!!

2009. Március 16. - 12:11:46
Válasz #471
Nem elérhető

lue


 ????...éS a másikfele ;D ;D

2009. Március 16. - 13:24:41
Válasz #472
Nem elérhető

Gabe


Ha tegnap engedték volna az anyázást és a dobálást, akkor ma megint 310 ft lenne az euro.
Az Orbánnak is csak a szája jár, de ő is cselekvés képtelen lenne. Jobban tenné ha visszavenne, mert a külföldi sajtó is már az ő romboló politikájával foglalkozik.
Egyébként mindegyik monnyon le!!!!!!!!!
Mit rombol itt az Orbán?
Ez egy demagóg hozzáállás,hogy egy ellenzéki politikus a hibás a kormány csődpolitikája miatt!
Pedig kurvára nem védem az orbánt!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Március 16. - 13:25:43
Válasz #473
Nem elérhető

madinorbi


Sasa már megöregedett, más szellemben nevelkedett.
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Március 16. - 13:26:46
Válasz #474
Nem elérhető

FirstLady


A közmorálra gondolnak...
de én is csak onnan tudom, hogy olvastam egy cikkben :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Március 16. - 14:13:24
Válasz #475

Torony

Vendég
Azért legyen már valami határ... tojástartó lassan közbiztonságra kbaszottul veszélyes eszköz lesz, bazmeg szabsért bírság, ha közterületen magadnál tartod, ha piacról hozol benne tojást, 9 tanúval és számlával kell igazolni, hogy most vetted és szállítod haza. Bekiabálás? Neki az a véleménye, ez van, nem mindenkinek megy a hurrápotimizmus, esetleg a vezetést elküldi a kurva anyjába, mert úgy gondolja. A politikus meg közszereplő, tűrnie kell.

2009. Március 16. - 14:17:19
Válasz #476
Nem elérhető

madinorbi


Egy tanult kollégámat idézném, ha feri holnap azt mondja, hogy kútbaugrás, mert ez az alkotmány, akkor biza akadna 30% aki már vágná is a fejest.
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Március 16. - 14:19:00
Válasz #477
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Torony te mindig pesszimista vagy?  ;D

2009. Március 16. - 14:19:17
Válasz #478

Torony

Vendég
Egy tanult kollégámat idézném, ha feri holnap azt mondja, hogy kútbaugrás, mert ez az alkotmány, akkor biza akadna 30% aki már vágná is a fejest.

ezzel semmi gond, csak akkor kezdje ő. A jó vezért a rossz vezértől az különbözteti meg, hogy a jó vezér azt mondja, h utánam, a rossz pedig azt, hogy előre...

2009. Március 16. - 14:20:21
Válasz #479

Torony

Vendég
Torony te mindig pesszimista vagy?  ;D

nem, ez nyers realizmus. jobban belelátok az átlagnál a dolgokba.