2024. Június 06. - 03:47:43
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdők aranyköpései  (Megtekintve 105050 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Augusztus 05. - 20:43:22
Válasz #150
Nem elérhető

God Vazzeg


tegnap történt ::) 17 éves emberpalánta azt mondta, hogy naposimra vizet kell sokat inni és úgy hat faszán, a danabolra meg már enni kell sokat ****) ***)))) és ezt ő olyanoktól hallotta akik már régóta koxolnak és már majdnem vannak 80 kiló körül, de izom az nem vmi sok tapadt rájuk Łł=  :-)-> na mind1 :-!

És nem is mondott annyira hülyeséget  :-/-(-:  ;D

2009. Augusztus 06. - 10:56:22
Válasz #151
Nem elérhető

atleeta


Másik topicba már írtam de hátha van olyan aki még nem olvastam.Egy helyi "díler" mondta : " Most újfajta anabol van a rózsaszín ötszög helyett.Kék, szív alakú, nagyon kemény." Meg Methandienone-t akart rám sózni, de még a nevét se tudta és metadont mondott,és 200Ft/szem-ért kínálta. ;D
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. Augusztus 06. - 18:41:02
Válasz #152
Nem elérhető

Boresz


"aki fehérjét iszik az ugye szálkásít......"
"jaja"
"de én tejjel iszom de csakis az ize miatt vettem a múltkor,nem azé me kell"


ezt nem kezdőktől hallottam mikor beszélgettek pár méterrel mellettem,régóta lejárnak,és láthatóan is hobbiból nyomják a vasat, de hogy ennyire ne legyenek tisztában az ok-okozati dolgokkal  :-\ .........inkább nem mondtam semmit
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Augusztus 06. - 19:19:22
Válasz #153
Nem elérhető

God Vazzeg


Másik topicba már írtam de hátha van olyan aki még nem olvastam.Egy helyi "díler" mondta : " Most újfajta anabol van a rózsaszín ötszög helyett.Kék, szív alakú, nagyon kemény." Meg Methandienone-t akart rám sózni, de még a nevét se tudta és metadont mondott,és 200Ft/szem-ért kínálta. ;D

http://hu.wikipedia.org/wiki/Metadon

2009. Augusztus 07. - 14:41:01
Válasz #154
Nem elérhető

atleeta


Másik topicba már írtam de hátha van olyan aki még nem olvastam.Egy helyi "díler" mondta : " Most újfajta anabol van a rózsaszín ötszög helyett.Kék, szív alakú, nagyon kemény." Meg Methandienone-t akart rám sózni, de még a nevét se tudta és metadont mondott,és 200Ft/szem-ért kínálta. ;D

http://hu.wikipedia.org/wiki/Metadon
Nemhiszem hogy erre szüksége lenne valakinek is aki edzőterembe jár.
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. Augusztus 15. - 19:33:18
Válasz #155
Nem elérhető

H. Laci


Én:  Ha a te céljaidnak, álmaidnak megfelel hogy nyers tojáshehérjét igyál kristály cukorral. Akkor nem hülyeség.
De ha komolyan fejlődni akarsz akkor hagyd a gecibe az ilyet. :)

xy: még nem próbáltam ki tnap mondták este , h jó, egyszer kipróbálom de nem fogok én semmit se használni gyúráshoz kivi vok meddig tok elmenni naturbe
   

 ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

2009. Augusztus 15. - 22:35:01
Válasz #156
Nem elérhető

H. Laci


Ajánlottam is neki napi 4-5 tejes keksz turmixot  ****:))) ****:)))  hozzá tettem hogy akkor natúr marad ha ezt issza, ezt garantálom is neki  !+"% !+"% !+"%

2009. Augusztus 15. - 22:39:14
Válasz #157
Nem elérhető

Cressler


Ajánlottam is neki napi 4-5 tejes keksz turmixot  ****:))) ****:)))  hozzá tettem hogy akkor natúr marad ha ezt issza, ezt garantálom is neki  !+"% !+"% !+"%
a kekszes tömegnövelés legendásan híres  8-}
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Augusztus 15. - 22:57:27
Válasz #158
Nem elérhető

tockon2


Ajánlottam is neki napi 4-5 tejes keksz turmixot  ****:))) ****:)))  hozzá tettem hogy akkor natúr marad ha ezt issza, ezt garantálom is neki  !+"% !+"% !+"%
a kekszes tömegnövelés legendásan híres  8-}
Tej, kekszpor, szőlőcukor,tejpor! Az első 13kg-t hozta.  ****:)))))) Csontváz kezdőnek mindegy, csak plusz kalória legyen, meg valamennyi fehérje.

2009. Augusztus 15. - 23:08:33
Válasz #159
Nem elérhető

Jordan


Nalunk regen a haztartasi keszport Isusource-szal ittak a fiuk, es 180 korul nyomkodtak mind!  ::) ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Augusztus 15. - 23:14:30
Válasz #160
Nem elérhető

Cressler


Nalunk regen a haztartasi keszport Isusource-szal ittak a fiuk, es 180 korul nyomkodtak mind!  ::) ;D
aztán miután bezárt a terem utcája sarkán a gyógyszertár komoly visszaesések történtek  ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Augusztus 15. - 23:16:13
Válasz #161

B1ll4

Vendég
Nalunk regen a haztartasi keszport Isusource-szal ittak a fiuk, es 180 korul nyomkodtak mind!  ::) ;D
aztán miután bezárt a terem utcája sarkán a gyógyszertár komoly visszaesések történtek  ;D

Reggel keksz , este szex ! :D

2009. Augusztus 15. - 23:18:15
Válasz #162
Nem elérhető

Jordan


Nalunk regen a haztartasi keszport Isusource-szal ittak a fiuk, es 180 korul nyomkodtak mind!  ::) ;D
aztán miután bezárt a terem utcája sarkán a gyógyszertár komoly visszaesések történtek  ;D

 :D Łł= Łł= Łł=
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Augusztus 31. - 18:59:16
Válasz #163
Nem elérhető

rr


,,Az öcsém még épp időben úgy felfehérjézte magát,hogy egy fejjel magasabbra nőtt mint én.
Ha időben elkezdtem volna most én mekkora lennék már...!"-rövid eszmefuttatás a protein használatáról  ***))))

2009. Október 28. - 21:29:21
Válasz #164

Akezdetfia

Vendég
Én leszek a legnagyobb  ****:)))